... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

mmracing.sk
 
Martin1189
Príspevky: 6
Registrovaný: 15.6.2018
Auto: E46 330D
Kraj: Trenčiansky

Re: E 83 studený štart .

Streda, 27. Februára 2019, 08:38

50kg napísal:
naco si potom menil tie zhavice ked po premerani neboli zle?... a kolko cca ta to vsetko dokopy vyslo??
Ked uz nieco menim tak to vymenim poriadne vsetko na komplet nech je pokoj. Bohvie ako dlho uz boli v aute a radsej nove ako ich tam pripiect a potom je problem ich dostat von.
Kolko ma to vyslo neviem presne z hlavy, kedze som menil toho naraz viac - remenica, podtlakove hadicky, remene atd.. Tusim ze diely zhavenia boli tak 230€ +/- ale nie som si isty.
 
50kg
Príspevky: 15
Registrovaný: 8.10.2017
Auto: BMW X3
Kraj: Košický

Re: E 83 studený štart .

Streda, 27. Februára 2019, 12:06

Martin1189 napísal:
Ked uz nieco menim tak to vymenim poriadne vsetko na komplet nech je pokoj. Bohvie ako dlho uz boli v aute a radsej nove ako ich tam pripiect a potom je problem ich dostat von.
Kolko ma to vyslo neviem presne z hlavy, kedze som menil toho naraz viac - remenica, podtlakove hadicky, remene atd.. Tusim ze diely zhavenia boli tak 230€ +/- ale nie som si isty.

minuly rok som toho pomenil dost...... tak toho roku ma to asi caka zas :D..... no uvidime zatial poriesim tie otacky a to skapanie motora po nastartovani ked je velka zima...... ked je teplo vsetko ide ok nastartuje a otacky nekolisu.... z toho som fakt ze jelen :D
 
Martin1189
Príspevky: 6
Registrovaný: 15.6.2018
Auto: E46 330D
Kraj: Trenčiansky

Re: E 83 studený štart .

Streda, 27. Februára 2019, 14:12

50kg napísal:
minuly rok som toho pomenil dost...... tak toho roku ma to asi caka zas :D..... no uvidime zatial poriesim tie otacky a to skapanie motora po nastartovani ked je velka zima...... ked je teplo vsetko ide ok nastartuje a otacky nekolisu.... z toho som fakt ze jelen :D

presne to iste som mal, ked je teplo nic nerobilo, len prvy ranny start pri nizkych teplotach bol taky tazky, ze som startoval ako Zetor 75, motor si rapkal par sekund a vycmudil som celu ulicu :lol:
 
50kg
Príspevky: 15
Registrovaný: 8.10.2017
Auto: BMW X3
Kraj: Košický

Re: E 83 studený štart .

Streda, 27. Februára 2019, 17:41

Martin1189 napísal:
presne to iste som mal, ked je teplo nic nerobilo, len prvy ranny start pri nizkych teplotach bol taky tazky, ze som startoval ako Zetor 75, motor si rapkal par sekund a vycmudil som celu ulicu :lol:

mne tyo cmudi mozno sekundu dva..... vyjde kudol modreho dymu a potom uz je pokoj.... a ked vypnem kurenie tak nastartujem lepsie ako ked je zapnute a vonku kosa..... cital som aj forum no kazdy pise nieco ine a podla toho by som asi mal vymenit kazdu suciastku v aute :D alebo asi nove auto :D
 
Pavol3105
Autor témy
Príspevky: 7
Registrovaný: 15.8.2018
Auto: BMW e83
Kraj: Žilinský

Re: E 83 studený štart .

Štvrtok, 18. Júla 2019, 09:47

ja som vymenil RJ zhavenia + zhavice a problem prestal zaujimave bolo to ze to rele zhavenia som mal menene a to nove co som tam dal bolo tiez na hovno ale na diagnostike ho neukazovalo potom som sa nasral objednal som este jedno a auto ide

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných