... všetko o BMW ...

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
pedro86
Autor témy
Príspevky: 113
Registrovaný: 28.8.2011
Auto: BMW E34 525i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: zilina

m50b20 striela do sania aj vyfuku

Nedeľa, 13. Mája 2012, 20:45

zdravim kolegovia mam taky problem ze za jazdy a hlavne ked je studensi motor tak to dost striela do sania zle to odpaluje ked je teplyuz to take hrozne neni ked mu dupnem na krk take supi dava az sa bojim ze rozrapi motor minule som siel z roboty a ostal som vysiet v kopci nie a nie pridat ani nad 800 otacok som stal a pridaval velmi to strielalo tak ma musel jeden okolo iduci odtiahnut chudak az spojku zapalil na seatiku a dostali sme to na parkovisko 5 minut som ho nechal a nastartoval a siel v pohode od tej doby mi to robi stale ked je studeny.typujem jeden zo snimacou ale neviem ci kluky alebo vacky dost sa to bije vo valcoch zle hadze iskru podla vas ktory je na vine?a ide mi aj cerpadlo do večneho odpocinku.dik za rady. :roll:
ex:Skoda Favorit
ex:VW Golf 1
ex:Skoda Felicia
ex:Audi 80
ex:Fiat Croma
ex:Mazda 323
ex:Nissan Bluebird
ex:Bmw e30
ex:Skoda 105
 
E36.
Príspevky: 45
Registrovaný: 8.7.2017
Auto: bmw e36
Kraj: Trenčiansky

Re: m50b20 striela do sania aj vyfuku

Piatok, 5. Júla 2019, 22:38

Mne M50B20 E34 hrozne šiel na volnobeh sem tam na 5valcov.. v zataži strielal do sania a blafal aj do vyfuku..nokoniec som vemnil všetkych 6modulova zapalovacich a krasny hladky chod konečne to už ma :))) čiže indučky to robili

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných