... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

hm

Štvrtok, 11. Septembra 2008, 22:03

VLADKY242 napísal:
Na normalnom regloskope vidiš výšku a aj do stran a svietivosť :wink:




JO!!!!!!!Tak šup šup do servisu nech nam nesvietia do ksichtu.....:-)))))) :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8)
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Štvrtok, 11. Septembra 2008, 23:12

:D mi to bude prd platne ked si proste prave svetlo nenastavim... mam tam fakt povylamovane zubky tesne pod tou kvetinkovou skrutkou... dneska som sa snazil vyhadzat cele svetlo von ale ani za pitch som nevedel odsrobovat jednu skrutku... kkz to aby mal clovek 15cm dlhe nastavce na taketo srandy :D zajtra sa s tym lepsie pohram v dielni... na chodniku sa blbo rozoberaju svetla a este ked behaju okolo ludia a pozeraju ze co ten blb tam zapratal polku chodnika naradim :) last solution kupit nove svetla...

taka otazka skusal niekto davat z coupe svetla so zaoblenou smerovkou na sedan? zevraj vyzeraju rovnako ako zo sedanu... sa mi to mrte paci ked nove tak by som tam chcel nahodit tie...
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Hmmmmm

Štvrtok, 11. Septembra 2008, 23:16

ice.blade napísal:
:D mi to bude prd platne ked si proste prave svetlo nenastavim... mam tam fakt povylamovane zubky tesne pod tou kvetinkovou skrutkou... dneska som sa snazil vyhadzat cele svetlo von ale ani za pitch som nevedel odsrobovat jednu skrutku... kkz to aby mal clovek 15cm dlhe nastavce na taketo srandy :D zajtra sa s tym lepsie pohram v dielni... na chodniku sa blbo rozoberaju svetla a este ked behaju okolo ludia a pozeraju ze co ten blb tam zapratal polku chodnika naradim :) last solution kupit nove svetla...

taka otazka skusal niekto davat z coupe svetla so zaoblenou smerovkou na sedan? zevraj vyzeraju rovnako ako zo sedanu... sa mi to mrte paci ked nove tak by som tam chcel nahodit tie...


Neviem ake zubky myslíš,ale ta kvetinka je tam len na to aby sa to dalo nadstavovat aj z rukou....inak je tam šrob ktory ide dovnuta a je tam šnek ktory nadstavuje svetlo,ale ten je vo vnutry.............popiš ake zubky tam maš vylamane....ja som mal tie svetla do šrobika rozobrate......možno helfneme....:-)))))
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Štvrtok, 11. Septembra 2008, 23:32

ak vytiahnes tu kvetinkovu skrutku tak tam mas take umelohmotne osadenie do 90 stupnoveho uhla... tak to co je vnutri tam mam uplne zodrate zubky cize ked tocis tou kvetinkou prd to robi... inak viem mas tam dieru na imbus alebo sem tam aj na krizovy srobovak inak by sa to horizontalne nedalo nastavit rukou kedze je to tak na prd umiestnene... jedine ak das dole smerovku... zajtra sa pokusim to rozmontovat co sa da uplne komplet nech ma aj yebne ale nebude ma to stvat ze mi to do kriva svieti :D len budem muset rozobrat aj druhe svetlo potom neviem ale fakt ked to mam nastavene tak po krajoch mam intenzitu svetla fajnu ale presne pred sebou v strede mi to skoro vobec nesvieti... sak zajtra porobim fotozky nahadzem
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

jo

Štvrtok, 11. Septembra 2008, 23:40

To je ten šnek čo som myslel a preto ti to nejde nadstavit....treba zohnat z nejakeho rozbyteho svetla novy šnek a pojde to........to maš original svetla halogeny a svieti ti to na prd???odkedy si to kupil,alebo ako????Porieš to najprv a potom servis a nadstavit svetla na tej mašinke,kua mam zlu pamet na vyrazi...ale šak chapeš...hehe....... 8) 8)
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Štvrtok, 11. Septembra 2008, 23:48

jj sak to :) len este som nemal vobec zhodene svetla dole... tak neviem ako je to tam nadpajane ci je to rozoberatelna vec alebo co vlastne... su to origo xenony od vyroby... majitel predomnou sa s tym asi hral lebo mi hovoril ze ma rozstelovane svetla a stale mu to svieti naprd ajked sa s tym hral... tak asi to tocil opacne ja neviem...

uvidime co sa s tym da spravit aj to ako je tam umiestnena vybojka xenonu ako je parabola cele si to prejdem... a inak chcel som s tym ist na regloskopiu este predtym ale tak preco sa s tym popredu neporhat aspon nebudem taky blby :)
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

jo

Štvrtok, 11. Septembra 2008, 23:55

Jasne.....ja si tiež všetko opravujem sam, až ked som na to moooc kratky tak to riešim servisom....ale to je malokedy....:-))) Len opatrne ked budeš vyberat tie paraboly.......ja som to robil tym tažším sposobom,lebo som nechcel rozhodit nadstavenie.....ale ty to skus vyšrobovat na nadstavovani a daš to von..ale ja mam klasiku....z hid nie origo xenony,ale bude to podobne, až na do automaticke nadstavovanie....ak si šikovny zvladaš....:-)) 8) 8)
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
simumarek
Príspevky: 165
Registrovaný: 19.2.2008
Auto: BMW 318tds Touring
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nové Zámky, Nitra

Piatok, 12. Septembra 2008, 06:31

Ja som bol na stk nech mi to nastavia a chlapik povedal, že keď to niesú originál svetlá tak, že to nevie nastaviť :(
BMW 318 tds Touring MaxTDi
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Piatok, 12. Septembra 2008, 20:08

dnes som mal vytiahnute cele svetla nedali sa mi cele rozobrat koli motorceku na automaticku regulaciu svetiel nevedel som ako to odpojit... aspon som si to rozmrdane svetlo horizontalne nastavil... ale stale to nieje ono to na skodovkach svietia svetla jasnejsie :-( uz na to nemam nervy vymenim ich za new AE aj zadne led nech mam pokoj :-)
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Piatok, 12. Septembra 2008, 20:33

ice.blade napísal:
dnes som mal vytiahnute cele svetla nedali sa mi cele rozobrat koli motorceku na automaticku regulaciu svetiel nevedel som ako to odpojit... aspon som si to rozmrdane svetlo horizontalne nastavil... ale stale to nieje ono to na skodovkach svietia svetla jasnejsie :-( uz na to nemam nervy vymenim ich za new AE aj zadne led nech mam pokoj :-)


o tie xenonove projektory by som potom mozno mal zaujem :roll: .. ja by som si prerobil moje halogeny ;)
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

hm

Sobota, 13. Septembra 2008, 01:13

ice.blade napísal:
dnes som mal vytiahnute cele svetla nedali sa mi cele rozobrat koli motorceku na automaticku regulaciu svetiel nevedel som ako to odpojit... aspon som si to rozmrdane svetlo horizontalne nastavil... ale stale to nieje ono to na skodovkach svietia svetla jasnejsie :-( uz na to nemam nervy vymenim ich za new AE aj zadne led nech mam pokoj :-)


Da sa to rozobrat,len tie šroby na motorčeky su od predu pod parabolou.......z boku na dialkovej parabole je taka čierna krytka z 3omi choromovimi pasikmi, tá je zaistená zo zadnej strany takymi cudlíkmi zo zadu paraboly, ked dáš tu krytku dole, tak pod tym je uchytenie paradoly na dakych dvoch klbikoch, v takych dvoch čiernych púzdrach jedna je gulata a je hore a druha je štvorcoveho tvaru a je dole,ked sa ti podari vyhodiť to tak to vyhodíš cele,ale je to trošku tažšie...aby si tam niečo neurval.......tažko sa to píše ako sa to robí,lepšie je raz ukázat ako 100x počut.......:-)))) 8)
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Autor témy
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Sobota, 13. Septembra 2008, 14:27

alfi666 napísal:
o tie xenonove projektory by som potom mozno mal zaujem :roll: .. ja by som si prerobil moje halogeny ;)


ked si kupim nove svetla a budes moje stale chciet dohodneme sa ;) len neviem ci xenon svetlomety pasnu aj na nexenon

zhmp napísal:
Da sa to rozobrat,len tie šroby na motorčeky su od predu pod parabolou.......z boku na dialkovej parabole je taka čierna krytka z 3omi choromovimi pasikmi, tá je zaistená zo zadnej strany takymi cudlíkmi zo zadu paraboly, ked dáš tu krytku dole, tak pod tym je uchytenie paradoly na dakych dvoch klbikoch, v takych dvoch čiernych púzdrach jedna je gulata a je hore a druha je štvorcoveho tvaru a je dole,ked sa ti podari vyhodiť to tak to vyhodíš cele,ale je to trošku tažšie...aby si tam niečo neurval.......tažko sa to píše ako sa to robí,lepšie je raz ukázat ako 100x počut.......:-)))) 8)


videl som ako je uchyteny ten cierny kus plastu medzi parabolami ale ani za boha som to nevedel odistit tie cierne koliky... blba dostupnost... aj o tom vrchnom gulatom puzdre to ide lahko von to dolne stvorcove som videl ze sa dava het azked tu kryrku dam dole... ale ajtak neviem co by som s tym spravil ked som sa pozeral cez cocku dovnutra mi to pripadalo vsetko OK len pochybujem ze to ma tak svietit ako mi to svieti... kaslat na to... uz si odkladam cash na nove :)
 
Užívateľov profilový obrázok
slamec
Príspevky: 2527
Registrovaný: 5.4.2007
Bydlisko: Žilina

Nedeľa, 14. Septembra 2008, 09:59

ice.blade: máš to už v poriadku?

mám jedno svetlo na súčiastky - ak by si chcel, viem ti s tým pomôcť
 
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Re: :: POPROSIM ZMAZAT

Sobota, 28. Marca 2009, 16:39

Mozem vediet preco chces mazat temy??? :-k
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 6 neregistrovaných