... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Altair
Príspevky: 52
Registrovaný: 6.12.2008
Auto: Jumper 2.3hdi
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Presov

Re: neda sa otvorit kufor

Piatok, 28. Júna 2013, 23:24

serb napísal:
No.. takze kufor sa mi podarilo otvorit klucom. Pred tym to bolo nejake zaseknute a neslo to ani klucom, teraz uz v pohode.
ale co sa tyka elektroniceho otvarania, tak to strajkuje...
no ked mam kufor otvoreny, a srobovakom zacvaknem tu "zapadku" na veku kufra, tak to ide elektronicky uvolnit... avsak akonahle kufor spustim dole, pripadne zavriem, tak uz to uvolnovanie zapadky nefunguje.

Presne to iste ale do bodky, takze ako som písal hore sú to káble, skús rozobrat ten tapacir čo je na pravej strane kufra a pokyvaj zväzkom kablov čo idu cez ten pant a sleduj svetlo v kufri mne preblikovalo a cvakalo v zámku kufra a bol seknuty hnedy najhrubsi kábel a tri len prelomene, oprava na dvadsať minút.
P.s. Ak to bude kablom tak treba rozobrat aj tapacir na kufri a povoliť káble a povitiahnut s toho pantu.
:bmwball:
BMW e53
Citroen Jumper
BMW e60 530 xd ex
BMW e39 530d ex
vw polo 1.4 tdi pd ex
 
serb
Autor témy
Príspevky: 38
Registrovaný: 6.2.2012
Auto: BMW 530 XD
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Stará Turá

Re: neda sa otvorit kufor

Nedeľa, 21. Júla 2013, 10:24

dik za odpoved. otazka do plena - nevedel by sa mi na to niekto v BA pozriet? (samozrejme nie zadarmo) lebo mam problem sa z prace uvolnit pred 17,00hod a to uz je na vacsinu servisov neskoro... a ja v BA na to, aby som si to sam spravil nemam equipment a ani skills :D
diiik moc
 
hiko3
Príspevky: 1
Registrovaný: 27.9.2010
Auto: BMW 5
Kraj: Bratislavský

Re: neda sa otvorit kufor

Piatok, 21. Júna 2019, 10:50

Zalomeny kablik

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných