... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 7. Júna 2019, 16:17

boborjelotor napísal:
ak si pozeral toto https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009651179762.html?wid=1349303
tak ten je "stock in Hongkong"
ono ten tamtung ked sa aj nebude pacit, tak ho zabalis a vratis a kupis si schajomi, naopak by to bolo komplikovanejse :).

ja kupujem 4-5 veci kazdy mesiac z ali, a nieco chodi z estonska/litvy, nieco z ciny, nieco z nemecka, talianska, ale to su male balicky, a malokedy nad 30 eur, ale ked kupujem, shipping vzdy ukazuje z ciny, takze ono to tiez nie je uplne smerodajne. gearbest mava viac flash dealov takze ak je to nieco co sa kupuje vo velkom objeme im je to tiez lacnejsie poslat do europy a odtial rozposlat,

ak sa potvrdia rumors, ze na baze mi 9se bude mi a3, cize v podstate mi9se s android one, tak to bude mega, lepsi pixel 3a za 2/3 ceny.
Toto by bola jeba, tiez rozmyslam nad druhym telefonom nech to je nieco kompaktne. Prinajhorsom by som aj to Mi9se zobral, skusit to bajne MIUI.

Inak tie lacne Xiaomi by som zo zahranicia urcite neobjednaval, s tym ze mozem usetrit 50evri. To neni vobec uzasna uspora, a pri pripadnej reklamacii je to o dost komplikovanejsie niekam do ciny to preposielat podla mna.
Hlavne moja Mi A1 asi pojde na reklamaciu, po aktualizacii na A9 sporadicky nefunguje GPS (niekedy to zapnem v TT a lockne satelity pred pristavnym, reku diky)
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 7. Júna 2019, 16:37

ja si prave z mi a2 robim smart controller cez anymote, lebo kedysi som pouzival galaxy s4, ale to uz je zdechle na to, hoci na to nejaky mamlas spravil Pie build a celkom to fachci na prvy pohlad, appky to uz nezvlada bez kusania.

nerozumiem co na tom MIUI vsetci vidia, je sice trosku lepsie ako EMUI od chujaveju, ale furt je to strasne. A na xda mrte ludo konvertuje mi a2 na 6a ci ktory redmi to bol, lebo vraj je to lepsie ako android one.
ale za 160 euro je to telefon fakt hodny kazdeho centu, ja som ho v podstate vyse mesiaca pouzival ako primarny telefon a dalo sa to vydrzat.

dnes som skusal cinsky kabel vag-com kabel z aliexpressu, co sa mi uz 3 tyzdne valal v aute ale nechcelo sa mi s tym babrat, specificky som kupoval verziu, ktora podporuje MY2019 auta, hocimin mi to potvrdil, ze very nice beautiful, samozrejme to nefungovalo s 2018+ autami, tak som otvoril dispute, a dispute mi zrusili s tym, ze v texte ponuky je napisane "funguje so vsetkymi 2017 modelmi a starsimi", a to ze hlavny popis/nadpis bol 2019 nie je podstatne. sak fungovat to funguje so starsimi no co uz, ked to stoji menej ako postovne original kabla. .
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 7. Júna 2019, 17:05

jj taky to tak vidim, A1 za 200 z mall.sk a povazujem to za najlepsi telefon co som kedy mal. Vo vsetkom (okrem kamery) bol lepsi nez 3x drahsi HTC (moja sprostost, zapalit sa s HTCckom). Vtedy som zistil ze mi neni treba lopaty za liter, ked to aj tak rozbijem (dalsie plus A1tky ze je asi nerozbitna, prezila uz mnoho)
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 10. Júna 2019, 19:44

nejakymarko, kukaj na tu full grain umelu kozku v tych Samsung puzdrach. (to je z internetov, ale podla toho ako rychlo starne to moje, tak bude vyzerat podobne o par tyzdnov)
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
tuti
Príspevky: 41
Registrovaný: 13.4.2017
Auto: 530 e39 touring
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 11. Júna 2019, 07:03

strasne rychlo sa to osucha a je to skoda :/
„Víťaz nie je ten s najrýchlejším autom, ale ten, kto odmieta prehrať.“
 
tomas.k
Príspevky: 43
Registrovaný: 3.10.2014
Auto: BMW F10 520xd LCI
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 11. Júna 2019, 10:11

Nezovseobecnoval by som to tak s tymi Samsung kozenymi puzdrami, bude to per-user pripad. Nijako nesetrim svoju S10 v tej kozi a furt to vyzera jak nove (cierna verzia). Mam ju hned z predpredaja btw.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 11. Júna 2019, 10:43

na to aby sa to povazovalo za kozu, to musi byt aspon spolovice zlozene z kozenych vlakien. preto aj pri tej najnizsej klasifikacii "genuine leather" su obrovske rozdiely, ale vacsinou su to pomlete male kusky pozliepane syntetickymi lepidlami na textilne vlakna. Prave preto sa to drobi hentak, v principe pri hentakom sajze je ti jedno, ci je tam kusok pravej koze alebo nie ked to bolo pomlete na srot a recyklovane, to uz rovno mozes mat full tpu. Kupoval som drahsi kus TPU na olepenie kazety na hodinky a to bolo kvalitnejsie a na dotyk prijemnejsie ako toto samsung puzdro.
Moje puzdro sa vo vsetkych rohoch uz zacina "otvarat", a to ho nosim vo vrecku kosele, takze ak ho dokaze oter v lanovej alebo bavlnenej koseli takto nacat.
Na dotyk je to proste hnusna umelina. Keby to stalo do 20 eur tak to beriem, ale za 40 eur je to proste ojeb.
 
Užívateľov profilový obrázok
Zarrick
Príspevky: 1324
Registrovaný: 13.8.2016
Auto: E92
Kraj: Košický
Bydlisko: Oberungarn

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 11. Júna 2019, 15:49

Tak najskôr pojdem do služobnej A50ky. Má to AOD, under screen fingerprint reader, ultra wide foťák (to som furt chcel už od dob G5), a hlavne 128GB pamäť.
Máte niekto? Má to od výroby nejaké ochranné sklíčko, blbý TPU case v balení? Prípadne tip na overené ochrany.

Btw Orange má dosť biednu ponuku výrobcov, holt asi len tí čo si zaplatia.

S10e sice majú, ale je mi proti srsti dávať 550€ za telefón...
#M41D17(ex) #M52B20(ex) #M43B19(ex) #M47TUD20(kompot) #M57D30TÜ2TOP(E92) #M57D30TÜ(X3)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 11. Júna 2019, 17:12

ten fingerprint na tych Ackach je dost biedny, akurat vcera som si to v alze osahaval kedze na leto zas prijali brigadnikov a trvala im jedna reklamacia 20 minut tak som si aj prsty stihol oskenuuvat. ale ten bocny na s10e je rovnako napicu. uplne ze hrozny, na tablete od lenova kde je v powerbuttone na boku to funguje 10x lepsie.
Acka su lahke a plastove, tam imho netreba case.
a tenke neskutocne.
ultrawide je super, namotal som sa na to na p30 a podla mna telefonu uplne staci jeden 1x zoom a jen uw, nic viac.

ale ja som bol spokojny s frosted nilkinmi, stoji to 5 korun ale tie farebne pustaju farbu, tatkovi som dal zlaty ci jaky na s8, kolegyni cerveny na iphone, a do 2 mesiacov po rohoch cierne, tak som im dal cierne a hotovo. ak casom na to bude Nilkin Air case ci ako to volaju, dierovany, tak ten je mega, ten obcas obliekam na iphone.
https://www.alza.sk/nillkin-frosted-zadny-kryt-na-samsung-a50-black-d5594401.htm

tie Samsung gradation su take pekne gyciky, ale bohvie ci je to leskly tvrdy plast alebo co.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 11. Júna 2019, 17:31

Zarrick napísal:
Tak najskôr pojdem do služobnej A50ky. Má to AOD, under screen fingerprint reader, ultra wide foťák (to som furt chcel už od dob G5), a hlavne 128GB pamäť.
Máte niekto? Má to od výroby nejaké ochranné sklíčko, blbý TPU case v balení? Prípadne tip na overené ochrany.

Btw Orange má dosť biednu ponuku výrobcov, holt asi len tí čo si zaplatia.

S10e sice majú, ale je mi proti srsti dávať 550€ za telefón...
Ani ja som nechcel davat 900e za p30pro ale v o2 dali lizing a 35e mesacne uz je lepsie 🤣🤣🤣
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 11. Júna 2019, 17:44

potom to za 35 predas ked skoncia aktualizacie :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Utorok, 11. Júna 2019, 17:56

Mam fpitchi ich aktualizacie 🤣🤣 telefon bude fotit aj fachat dalej, a mne uz google z telefonu nezmazu
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 12. Júna 2019, 05:58

tisicovka usetrena
Obrázok
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 12. Júna 2019, 07:09

To je už ten nový ceckatý displej za 5 litri?
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 12. Júna 2019, 07:16

neviem, ale zvukove efekty pre game of thrones sa najlepsie edituju v kaviarni!

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných