... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Nedeľa, 9. Júna 2019, 19:57

myslim, ze precenujes HS chupp, ani tam by takuto konspiraciu nevymysleli.
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Nedeľa, 9. Júna 2019, 20:04

pistacik11 napísal:
Za mňa ja denikN rovnaká sračka ako hlavnéspravy. S tým rozdielom, že jedno je extrem na západ, druhé na východ.
Presne tak. Mne sa to potvrdilo pri prezidentských voľbách. Denník N, Todova, “ panna Mária slovenskej žurnalistiky”, ktorej denník má v názve “tvoríme nezávisle spravodajstvo” (či tak nejak) sa ukázala na instagrame. Zdieľala akože smiešne meme na Šéfčovičovu ženu a celkovo všetky iné na neho, “nezaujatá redaktorka”.... Potom Šefčovič zdieľal video, kde prosil ľudí, aby si nerobili srandu z jeho ženy a rodiny. Čaputová to zdieľala s pochopením atď... Zrazu Tódovú “osvietilo” a zdieľala Čaputovej status, nech sa neútočí na rodinu. A pritom ona denno-denne zdieľala podobné obrázky. Nie som smerak ani Sefcovicov volič, ale toto je nestrannosť ? Hanzelová to isté...
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Nedeľa, 9. Júna 2019, 20:07

Chup palec hore, ono z Ameriky je teraz každý posraty, lebo po vojnách ako jedna z mála krajín mali love (keďže priemysel tam frcal na plné obrátky, a veselo zarábali) , aby mohli požičiavať na obnovu Európy, veľa firiem sa tam presunulo, a vznikla závislosť, kto sa opovaži spochybniť svätý dolár, je zrazu terorista, agresor, špión, treba ho sankcionovať.
Pritom sa stačí pozrieť kto vyrába nové útočné zbrane (lietadlove lode, útočné stíhačky, a pod), a kto viacmenej obranné (protilietadlove systémy, ponorky, záchytné stíhačky...) kto ma zakladne pri koho hraniciach.
Chcem vydieť, ako to dopadne s turkami, ktorých nútia odstúpiť od zmlúvy na S400, aj keď je to lacnejšia varianta, ako USA konkurencia, ináč nedostanú, f35, aj keď už sú zaplatené.

Tak isto sa museli u nás nakúpiť f16 a meniť celá infraštruktúra, aj keď oveľa lacnejšie by nás vyšli nové migy 29tky, alebo 35ky, na ktoré máme už zázemie dávno hotové.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Nedeľa, 9. Júna 2019, 20:11

Chlapi to co sa tu dnes deje? To mate z toho tepla? 🤣 Mier
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Nedeľa, 9. Júna 2019, 20:14

Hanzelova to je tá, čo nakydala na niekoho, potom sa musela ospravedlňovať, lebo obvinila skolnika z pedofilie, nakoniec vysvytlo, že hovoril o dcerach?

A neraz sa musela ospravedlňovať, lebo napísala somariny?
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Nedeľa, 9. Júna 2019, 20:14

boborjelotor napísal:
myslim, ze precenujes HS chupp, ani tam by takuto konspiraciu nevymysleli.
Bobor, v rámci “dobrých vzťahov” tu na klube sa to pokúsim vysvetlit “v pohode”. Nechcem sa tu rozhádať kvôli histórii.

Prečo je to konšpirácia ? Len to chcem vedieť. Ja čerpám z poznatkov mojich predkov.
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Nedeľa, 9. Júna 2019, 20:18

Pistacik
Máme podobné názory, palec hore pre teba :thumbup: Ale asi sme “konšpirátori” ](*,) Čo už...

Jo a Hanzelová je presne tá...Inak sa preslávila aj tým, že jej vadilo, že v nejakom šlabikári bol výraz typu “Jožko cigání”. To je rasizmus....

Ja keď poviem “cigáňom”, čo poznám, že “Róm”, tak mi povedia, “tebe to jebe, jaký sem ja Róm, ja sem cigáň”...

Abyssko:

Chernobyl tu vybuchol
Naposledy upravil/-a chup44 v Nedeľa, 9. Júna 2019, 20:22, upravené celkom 2 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Nedeľa, 9. Júna 2019, 20:19

Musim si to vsetko precitat este raz lebo mam z toho gulas ale kludne pokracujte aspon mam co citat pred spanim
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2999
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Pondelok, 10. Júna 2019, 06:18

mne sa paci ten stale rovnaky argumentacny vzorec, ked niekto poukaze, ze Rusi su agresori a okupanti, ze "ved a USA?". To jak s malymi detmi, ktore ked spravia zle, tak sa obranuju, ze ved aj ten druhy robil zle.....pici
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Zarrick
Príspevky: 1324
Registrovaný: 13.8.2016
Auto: E92
Kraj: Košický
Bydlisko: Oberungarn

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Pondelok, 10. Júna 2019, 06:20

Pánové, tip na dobrého leštiča límcov z východu SR? TV - MI - KE prípadne aj severovýchod HU.
#M41D17(ex) #M52B20(ex) #M43B19(ex) #M47TUD20(kompot) #M57D30TÜ2TOP(E92) #M57D30TÜ(X3)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Pondelok, 10. Júna 2019, 07:00

chupp sorry ale hento je fakt hlupost s tym ako USA boli nastartovane a cakali na zamienku. Mohli si na zamienku vybrat 5000 inych cielov, ale oni si zrovna, kotuhy jedny konspiracne, nechali rozjebat polovicu namornej flotily a 130 lietadiel a odjebat 2000 vojakov.
Roosvelt nechcel ist do vojny ani po utoku na PH, Roosvelt v 40tom chcel mier, a to ze zacali robit povolavat civilistov do armady neznaena, ze sa chystali utocit.
Od zaciatku vojny zasobovali Francuzsko, Rusko aj Britaniu, a to ze vojna trvala 6 rokov ma v nemalej miere na svedomi Churchill, pretoze on donutil Nemcov prejst z blitzkriegu do zakopov, on ich chcel vyhladovat, pretoze sa spoliehal na zasobovanie z US a preto vojnu skoro prehrali ked zrazu US riesili odvetu v Azii.
ale cele je to kokotina to sumarizovat na 5 riadkov, pretoze to sa neda, ja nie som ziaden ww2 buff, ale proste povedat, ze USA cakalo na zamienku je neskutocna hlupost. ked nic ine tak si aspon pozrite WW2 in Color na Netflixe, to je take 101 o ww2 a celkom putato v dynamicky komentovane, ziaden nudny dokument.

a akeze my tu mame zazemie na MIGy? ked na akekolvek vacsie opravy musia ist tie veterany, funkcne 2, slovom dva, do Ruska?
my sme sa chvalili, ze budeme opravovat helikoptery a potom vysvitlo, ze to sa vsetko nakontrahuje od tretich stran a trencianske opravovne si len nauctuju x desiatok percent marzu, lebo zvladnu akurat tak srobovat ked im niekto ukaze srob a dieru.
A mas snad pistacik pocit, ze Rusi by zaskolili pilotov, insturktorov, mechanikov? na servis by sa pekne lietalo do Ruska. a ti dobri, priatelski rusi by si vobec nemohli zmysliet, ak by im to prave vyhovovalo, ze lietadlo, ktore tam je na 6 mesiacov na opravu, tam musi zostat x mesiacov dlhsie lebo sa prave nasla chyba v systeme..
kupovat F16 bola superkokotina, hlavne ked to onas nikto nechcel, ale kupovat Migy by bola kokotina 4000.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Pondelok, 10. Júna 2019, 11:11

Bobor letuschopne sú minimálne 4, keď 2 v pohotovosti, dve záloha na zemi musia byť (mali by byť 5 a viac letuschopných, to že sa už toľko s nimi nelieta, je tým, že zmluva, je len na nevyhnutné opravy, aby sa ušetrilo, kým prídu prvé f16) . S tou opravou nemáš celkom pravdu, robia to Rusi, ale servisuju sa u nás, s výnimkou go, ale to je štandard, len Poliaci si robia servis sami, a tak to aj vyzerá (minulý rok 3x spadli, a pár núdzových pristátí).

Ja nehovorím, že f16 je kokotina, tie nové sú fakt špičkové stroje, len sa kúpa prerazila, lebo treba prerobiť letiskové dráhy, hangare, nové nádrže na palivo atď. Pri nových migoch by väčšina z toho odpadla.

A tým rizikom máš pravdu, veď diely tiež nechodia na čas z Ruska, ale kde je istota, že Trump si tiež nezaumieni, že ešte tu máme Rusov, tak nám nedoda lietadla, ako v prípade turecká? Momentálne sú rovnako nespoľahlivý partner ako Rusi, a zo zmluvami si vytieraju riť.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Pondelok, 10. Júna 2019, 11:36

popoko
Naposledy upravil/-a pablohablo v Utorok, 14. Septembra 2021, 10:26, upravené celkom 1 krát.
 
PetoK
Príspevky: 9691
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Pondelok, 10. Júna 2019, 11:39

Počuj, môžeš to upresniť, k akým systémom sa dostali? Kto konkrétne si klepal po čele,za čo? Koľko konkrétne majú nalietane piloti migov?
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: P O K E C -tu mozte kecat o comkolvek.

Pondelok, 10. Júna 2019, 12:19

Vyhadzovanie penazi tymto statom.. ale armada bol vzdy skvely biznis. Je v podstate jedno ci mas vyradenu techniku z byvaleho ZSSR alebo nove zapadne stihacky, na co su ti 4? aj keby 10? Co s tym? :D Rusi su tajnostkari ale to co sa dnes vie o ich protivzdusnych systemoch ti povie, ze take prditko ako slovensko ma radsej za tie stihacky nakupit toaletak do nemocnic, pretoze v pripade realneho konfiktu sa ani neodlepia od zeme.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných