... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Prasknute celne sklo

Streda, 22. Mája 2019, 08:17

Ale nájde sa stále niekto kto sa na to dá. Ale tak to je každého vec jak sa k tomu postaví, len keď sú aj rôzne články, tak treba si to prečítať do podrobna aby si si urobil čo najlepšiu rpedstavu o tom ako to funguje. Jedna vec je, že to musia preplatiť a druhá vec je, že to musí ísť z pzp toho kto to spôsobil a s tým sa naťahovať, to tiež neni najjednoduchšia cesta.
 
Costa1
Príspevky: 87
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Nitriansky

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 23. Mája 2019, 08:54

Jasne, ze nie, len ked je raz niekomu zatazko si navyse zaplatit zvlast poistku, tak co uz no ;)
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 4. Júna 2019, 11:44

Hej hej tak nech sa potom naťahuje :-D Pre mňa nelogické, ale tak nech každý spraví jak sa mu zdá najvhodnejšie :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
tuti
Príspevky: 41
Registrovaný: 13.4.2017
Auto: 530 e39 touring
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 11. Júna 2019, 06:56

costa myslim, ze je to dost o tom, ze si neuvedomujeme, ze si nie sme isty ci ozaj poistka bude pre nas vyhodna, viem ako to bolo u mna, neni to tak davno, co som vymyslal, ze ci platit full sumu za vymenu alebo si radsej nejako poriesit tu poistku a od toho sa odrazit a nieco usetrit, bol som zo zaciatku voci tomu celkom skepticky, nemal som istotu, ci ozaj to co nejaka poistka slubuje, ci to aj bude, ci to aj dostanem, ale napokon ked na to doslo, dal som poistenie v hornete a ake vyhody z toho plynuli, tak to som vyuzil ;-)
len je pravdou to, ze si treba ozaj poriadne citat aj tie podmienky poistky ;)
„Víťaz nie je ten s najrýchlejším autom, ale ten, kto odmieta prehrať.“
 
Užívateľov profilový obrázok
dalo8
Príspevky: 53
Registrovaný: 25.11.2014
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Streda, 12. Júna 2019, 08:17

Neni to prirodzena vec, ked nieco uzatvaram? :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
tuti
Príspevky: 41
Registrovaný: 13.4.2017
Auto: 530 e39 touring
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 20. Júna 2019, 06:12

pre mna dneska uz jo, uz davam si na to pozor, ze ozaj sa so vsetkym vopred oboznamim, ale kedysi to ani u mna tak nebolo, myslel som, ze to co sa mi vidi cenovo vyhodne tak bude vyhodne po seckych strankach, ale neni to v reale tak ;-)
„Víťaz nie je ten s najrýchlejším autom, ale ten, kto odmieta prehrať.“
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Piatok, 21. Júna 2019, 08:35

Tuti keby to tak bolo, tak to by bola jedna basen, to by potom bolo velmi easy si myslim :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
tuti
Príspevky: 41
Registrovaný: 13.4.2017
Auto: 530 e39 touring
Kraj: Bratislavský

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 25. Júna 2019, 14:07

bolo bolo, sak ale to mi nedochadzalo ked som bol mladsi, teraz je to ale ine, teraz ked uz som parkrat sa oklamal na niektorych veciach tak si davam bacha :-D
„Víťaz nie je ten s najrýchlejším autom, ale ten, kto odmieta prehrať.“
 
Užívateľov profilový obrázok
sxiza
Príspevky: 151
Registrovaný: 28.10.2012
Auto: nope
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 4. Júla 2019, 08:01

Ahojte, narazil som na tento clanok.najvyssi-sud-poistovne-nesmu-vyzadovat-pripoistenie-celneho-skla-praskliny-musia-preplatit-z-pzp
Cize podla mna staci mat "vynnika", ktory na seba vezme vinu a poistovna to musi preplatit.
Ex: BMW E53 3.0i
Ex: BMW F10 white [520D]
Ex: BMW E46 black [323ci]
EX: Audi A6 Avant 1.9TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 4. Júla 2019, 08:35

ked to pisu alternativne media tak to musi byt pravda.
nejak tam neuviedli rozsudok toho najvyssieho sudu ani ziadne detaily sporu, v ktorom sud rozhodoval, to asi nie je podstatne.

vinnika ti stacilo mat aj doteraz, problem to bol dokazat.
Ludia maju problem pochopit, ze PZP v zaklade bez dodatkovych poisteni nehradi skodu na poistenom vozidle. Chcete poistku na sklo, tak si ju kupte.
Ty vies o tom, kedy ti od kolies odleti kamen? Ako mozes hodnoverne niekomu ist dosvedcit, ze si si vedomy, ze od tvojho auta odletel kamen pokial to nie je zaznamenane na videu?

ja uz len cakam, kedy sem zas niekto napise tak ako minule leto, ze ide na dovolenku do chorvatska a chce na tyzden za 20 eur poistit auto, kde mu preplatia skody ak sa auto pokazi.
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 4. Júla 2019, 08:46

Áno je to tak už niekoľko rokov. Avšak realita je trosku iná a poisťovňa ťa s úsmevom na tvári pošle do matere. A potom sa môžeš s nimi niekoľko mesiacov, prípadne rokov naťahovať. Nevravím, že sa to nemôže stať, mne takto Allianz preplatil sklo v plnej výške, ale nato by som sa už nespoliehal, radšej si platím 20e/rok pripoistenie...
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Prasknute celne sklo

Štvrtok, 4. Júla 2019, 13:21

boborjelotor napísal:
ked to pisu alternativne media tak to musi byt pravda.
nejak tam neuviedli rozsudok toho najvyssieho sudu ani ziadne detaily sporu, v ktorom sud rozhodoval, to asi nie je podstatne.

vinnika ti stacilo mat aj doteraz, problem to bol dokazat.
Ludia maju problem pochopit, ze PZP v zaklade bez dodatkovych poisteni nehradi skodu na poistenom vozidle. Chcete poistku na sklo, tak si ju kupte.
Ty vies o tom, kedy ti od kolies odleti kamen? Ako mozes hodnoverne niekomu ist dosvedcit, ze si si vedomy, ze od tvojho auta odletel kamen pokial to nie je zaznamenane na videu?

ja uz len cakam, kedy sem zas niekto napise tak ako minule leto, ze ide na dovolenku do chorvatska a chce na tyzden za 20 eur poistit auto, kde mu preplatia skody ak sa auto pokazi.

Tak hlavne zachviľku budú aj kamery v aute zakázané, lebo ochrana údajov.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
RTG
Príspevky: 908
Registrovaný: 30.8.2012
Kraj: Žilinský

Re: Prasknute celne sklo

Piatok, 5. Júla 2019, 06:47

Aspon netrep. Ochrana udajov so zapnutou kamerou nema nic. To je ako ten hoax co sa roky siri ako su v AT zakazane autokamery. A to dokonca aj v clankoch na roznych autoweboch. Kokotina.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 9. Júla 2019, 10:04

V krajine, kde sa veselo siria hoaxy, ze sa na nas valia kazdy rok desat tisic migrantov a romovia dostavaju lieky zadarmo, ma takato picovina uz ani neprekvapuje.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Prasknute celne sklo

Utorok, 9. Júla 2019, 10:44

Tak ja som to dôkladne nestudoval, len na nete videl reportáž rtvs, tak som myslel, že tý len tak netrepu
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných