... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

bmwtt.sk
 
hookins
Autor témy
Príspevky: 38
Registrovaný: 26.3.2007
Bydlisko: Nové Zámky

Dusenie pri prudkom pridani

Utorok, 26. Februára 2019, 15:55

X3 3.0d 160kw manual. Pri plynulom rozbehu ziadny problem,a ak idem na nejakom zaradenom rychlostnom stupni a slapnem mu tiez nieje problem. Ale ked nadradujem - napr zaradik 2-3-4-5-6 a po vyspusteni spojky - silnejsie pritlacim plyn tak ako by ho pridusilo na sekundu a potom sa zobudi. Robi to len ked po nadradeni ma nizsie otacky. Napr ma po zaradi vyssieho stupna 1600 a slapnem mu tak vtedy to spravy. Potom sa chyti a ide. Diagno nic. Mozu to robit odstranene virive klapky ze nema dobry krutiak v nizsich ot? Ak mu len normalne pridavam nic citit nieje. Dakujem za rady. Egr nove. Dakujem
 
hookins
Autor témy
Príspevky: 38
Registrovaný: 26.3.2007
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Dusenie pri prudkom pridani

Utorok, 26. Februára 2019, 19:24

Este raz bolo dane na diagno a akurat vypisalo zhavic 2 valec trvale. 9mesiacov boli menene aj riadiacou. Bud ngk alebo denso. Presne si nepamätam. Ale zhavic by nemal robit takyto problem ak je auto zohriate. Aspon si myslim. Ked som mal pred tym s nimi problem auto nedusilo. A zaujimave je som pobehal 25-30km a raz ide hladko a sem tam podusi. Nechapem to. Vopred dik za odpoved
 
hookins
Autor témy
Príspevky: 38
Registrovaný: 26.3.2007
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Dusenie pri prudkom pridani

Utorok, 21. Mája 2019, 00:14

Vyriesene - vadny el.magneticky ventil ovladania EGR
 
Užívateľov profilový obrázok
miiroxx6
Príspevky: 35
Registrovaný: 4.5.2017
Auto: X6
Kraj: Nitriansky

Re: Dusenie pri prudkom pridani

Utorok, 21. Mája 2019, 05:23

si si kámo pomohol aj sám, a čo tie žhaviče to si nechal tak?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných