... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

obchodna sekcia
 
Revis
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 9.9.2018
Kraj: Trenčiansky

BMW tonované sklá

Pondelok, 22. Apríla 2019, 16:01

Zdravím páni :)

Mám 2 otázky

1. dneska som pozeral len tak TP a všimol som si že mám zapísané aj tónované sklá (samozrejme to je brané že iba zadné a bočné zadné okná) iné sa na SVK by sa nemali zatmavovať nakoľko ide tuna akože o bezpečnosť :D .... Otázka ale znie ak si teraz kupim tonované okna bude to podľa vás OK alebo musím dávať nejaký certifikat alebo niečo podobne ??? Od kupi auta čo je cca 1rok tam neboli bola tam roletka iba a normalne okna ale v TP mám napísané tonované skla teda moja otázka iba znie že či si ich môžem prehodiť na zatmavené a poviem že v TP su zapísané ? či musím ukazovať nejaké trápne certifikáty ?

2. A ešte moja otázka 2ha pokazil sa mi na stretavačkach na lavom svetlomete ten držiak na žiarovku rozmýšlam že ho kupim ale našiel som aj na XENONy H7 aktuálne tam mám H4 - sa mi aspon zda - na stretávačkách vadilo by keby si namontujem tam H7 na xenony ? ..... V TP som nič nenašiel o svetlách ?
 
xener
Príspevky: 1600
Registrovaný: 15.5.2016
Auto: F31, A6
Kraj: Bratislavský

Re: BMW tonované sklá

Utorok, 23. Apríla 2019, 13:28

tonovane skla a skla s nalepenou ciernou foliou nie je to iste :)
a tiez H4 sa od H7 nepatrne lisi..
Imperialblau Brillanteffekt Metallic - A89
 
Revis
Autor témy
Príspevky: 11
Registrovaný: 9.9.2018
Kraj: Trenčiansky

Re: BMW tonované sklá

Utorok, 23. Apríla 2019, 18:47

Jo ako to chápem hovoríme tu o tonovanych oknách nie o foliach i ked na folie som sa dozvedel dneska ze by i tak ten drbnuty certifikát ty vandráci potrebovali vidieť :D .....


čo sa tyka H4 a H7 tak ma zaujíma či ich môžem hodiť do auta držiak sa mi na tu žiarovku dá normalne kupiť som to našiel aj na ebay odkiaľ to ale i tak nechcem kupovať lebo ebay nieje kvalita :D .... SKôr ma to zaujíma z toho hľadiska či tam môžem dať tie H7 :)
 
xener
Príspevky: 1600
Registrovaný: 15.5.2016
Auto: F31, A6
Kraj: Bratislavský

Re: BMW tonované sklá

Utorok, 23. Apríla 2019, 19:22

jasne, s adapterom hocico. nerozmyslal si aj nad adapterom na tankovacie vicko nech tam mozes davat naftu? ta je lacnejsa :)
Imperialblau Brillanteffekt Metallic - A89
 
Užívateľov profilový obrázok
nadro
Príspevky: 4111
Registrovaný: 5.11.2011
Auto: BMW E46 320 touring
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: BMW tonované sklá

Streda, 24. Apríla 2019, 08:00

xener Ty si teraz zadelil :-) ale aká otázka taká odpoveď. Supe.
Dano 0905/571254
pribehy-nasich-aut/krakow-a-nova-rozpera-t57331-600.html
v ponuke rozširovacie podložky na všetky typy BMW
____________________
BMW E46 320d touring
ex: škoda 125l lpg
ex: citroen zx 1,8i
 
Užívateľov profilový obrázok
janest
Príspevky: 675
Registrovaný: 9.5.2010
Auto: E 46 318i Touring
Kraj: Prešovský

Re: BMW tonované sklá

Piatok, 26. Apríla 2019, 00:50

Žiarovka H4 je dvojvlákno stretávacie / diaľkové a tie tam nemáš. Máš tam H7 a to 4 krát. Dorábaný xenón ti neprejde cez STK. Norma na výkon žiarovky je 55 Watt. No a dajú sa kúpiť 80W, 100W a aj 120W. Je to nelegálne ale dá sa to rýchlo vymeniť. Odporúčam legálne stretávačky so zvýšenou svietivosťou +25% a 100W diaľkové a budeš vidieť aj muchám do zadku a ešte aj ušetríš.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných