... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

mmracing.sk
 
xxc
Autor témy
Príspevky: 14
Registrovaný: 21.4.2019
Auto: X1 sDrive18d
Kraj: Košický

Kúpa novej X1

Nedeľa, 21. Apríla 2019, 10:36

Ahojte, vedeli by ste poradit, aku vybavu si dat do novej X1 sDrive 18d? Hlavne ma zaujimaju skusenosti so sedadlami (na zakladne sedadla kazdy nadava a v kazdom vystavenom aute su sportove sedadla), priplatkovy hi fi system za 300 € oproti beznemu audiu a skusenosti s M Sport riadenim (volant s variabilnym ucinkom). Pripadne nutnost Mobilnej kompatibility s rozsirenymi funkciami pre smartphone telefony (predajca mi nevedel povedat rozdiely medzi beznym infotainmentom a tymto resp. co zvlada ten bezny idrive bez toho). Dakujem aj za ostatne rady, pri aute je doraz na co najnizsiu cenu.
 
Užívateľov profilový obrázok
robino
Príspevky: 161
Registrovaný: 18.9.2010
Auto: E61, F48
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Praha

Re: Kúpa novej X1

Nedeľa, 21. Apríla 2019, 12:04

Žena má posledný model X1 2.0d...a tie športové sedačky sú pre mňa nepohodlne...moc tvrdé a tvarované...asi nie na moju postavu 185cm 100kg...ona si ich nevie vynachvalit..audio ma zakladne...žiadna výhra ale postacuje....ja jazdím s tým len keď chodime na dlhšie trasy...a to len kvôli spotrebe...a to len keď chodime spolu...inak vždy rád sadám do E61....
F48-aktual
E61-aktual
E39-ex
E46-ex
Hummer H3-ex
Fiat Bravo-ex
Nissan Serena-ex
Alfa Romeo166-ex
Alfa Romeo 156-ex
Hyundai-ex
Opel kadet-ex
 
xxc
Autor témy
Príspevky: 14
Registrovaný: 21.4.2019
Auto: X1 sDrive18d
Kraj: Košický

Re: Kúpa novej X1

Nedeľa, 21. Apríla 2019, 13:53

A ešte otázka, či to neučí veľmi na diaľnici pri vyššej rýchlosti? Niektorí sa na to sťažujú, iní chvália odhlučnenie. Myslím aerodynamický hluk a pod.
 
Užívateľov profilový obrázok
robino
Príspevky: 161
Registrovaný: 18.9.2010
Auto: E61, F48
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Praha

Re: Kúpa novej X1

Nedeľa, 21. Apríla 2019, 19:43

Pri nižších rýchlostiach celkom fajn....pri vyšších o málinko horšie ..ale myslím si že to je stále ok....akurát keď stiahnes zadne okno a od urcitej rýchlosti ten vzduch veľmi vybruje....tak že sa to nedá vydrzat...akurát podľa mňa ma malo odhlučnený motor....ale to sú podľa mňa úplne detaily....a pre mňa je to auto malé....sedačku dám dozadu a všetko mám moc blízko...ovládanie okien..šalpáku..atd ...to vypichujem negatíva!!!!!dobre to sedí na ceste..dobrá prevodovka automat...dobrá spotreba...
F48-aktual
E61-aktual
E39-ex
E46-ex
Hummer H3-ex
Fiat Bravo-ex
Nissan Serena-ex
Alfa Romeo166-ex
Alfa Romeo 156-ex
Hyundai-ex
Opel kadet-ex
 
xxc
Autor témy
Príspevky: 14
Registrovaný: 21.4.2019
Auto: X1 sDrive18d
Kraj: Košický

Re: Kúpa novej X1

Nedeľa, 21. Apríla 2019, 20:09

Tak to je dost podstatny detail, ci auto huci, alebo sa da cestovat ticho :-) Aj ked dialnice nebudu primarne pre toto auto, dost by ma mrzel hluk v premiovom aute. Este ma zaujimaju skusenosti so "sportovou prevodovkou", vyuzivate packy pod volantom na radenie aj v automatickom rezime, alebo je uz prevodovka tak odladena, ze ich bezne netreba? Aj ked priplatok 150€ asi doplatim.
 
Užívateľov profilový obrázok
robino
Príspevky: 161
Registrovaný: 18.9.2010
Auto: E61, F48
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Praha

Re: Kúpa novej X1

Nedeľa, 21. Apríla 2019, 20:27

Nemá páčky pod volantom....ale na ten motor a výkon to není až tak cítiť to podradovanie.a ten 8st automat treba radiť stále....dávam do ms iba pri predbiehaní alebo keď sa nudim...ale nemám vôbec pocit že X1 je nejaké prémiové auto ..ja by som povedal že to je auto pre ženu...z vonku pôsobí prémiovo aj luxusne a robustne... z vnútra už menej... ..môj názor a môj pocit...treba vyskusat pojazdit...
F48-aktual
E61-aktual
E39-ex
E46-ex
Hummer H3-ex
Fiat Bravo-ex
Nissan Serena-ex
Alfa Romeo166-ex
Alfa Romeo 156-ex
Hyundai-ex
Opel kadet-ex

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných