... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

reklamne predmety bmwklub.sk
 
wannax
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 19.2.2019
Auto: 320i
Kraj: Nitriansky

BMW E36 318 TDS

Streda, 10. Apríla 2019, 02:55

Dobrý večer ja sa chcem informačne spýtať poradiť zajtra by som mal isť kúpiť auto[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]BMW e36 318 tds 66kw Rv 1996 no majiteľ tohto auta do telefonú my povedal že auto ma takú chýbu že keď je motor studeny tak nechce naštartovať že mu svietia trysky a že keď zhasnu tak naštartuje ale že keď je motor teplý tak štartuje bez problémov OPLATÍ SA MY HO KÚPIŤ CHALANI PROSÍM VÁS PORADTE MY LEBO MALO BY TO BYŤ MOJE PRVE BMW ALEBO DAŤ OD TOHO RUKY PREČ AK HO KÚPIŤ TAK ČO BUDE CHÝBA A KOĽKO BUDE INVESTÍCIA ĎAKUJEM PRAJEM PEKNÝ VEČER [img=15x15]https://www.bmwklub.sk/images/smilies/icon_confused.gif[/img][/font]



maxbet online
maxbet
 
Užívateľov profilový obrázok
Humart
Príspevky: 85
Registrovaný: 6.2.2017
Auto: BMW Z1
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: BMW E36 318 TDS

Streda, 10. Apríla 2019, 09:04

tak to auto je teda skoro nepojazdne, lebo logicky ked vypnes motor auto vychladne... a ked je studene tak nenastartujes... nekupovat
 
Užívateľov profilový obrázok
ViktorDDD
Príspevky: 9790
Registrovaný: 22.2.2009
Auto: BMW E34 525 TDS
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kr.Chlmec a BA

Re: BMW E36 318 TDS

Streda, 10. Apríla 2019, 10:29

wannax napísal:
. . . keď je motor studeny tak neche naštartovať ze mu svietia trysky a že keď zhasnu tak naštartuje . . .
na studenom TDS po otoceni klucika do 2 polohy zasvieti kontrolka trysiek & zhavenie, treba pockat kym to pozhasina, zhavi mozno +-5 sekund, v zime aj viac, az potom sa ma startovat
mozno tam ani nie je problem len neviete ako predkomorkovy dizel funguje? :-k
F31 330d estorilblau
R1100S
ex E34 525tds calypsorot
ex E39 540iA dunkelblau
"A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní