... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

bmwtt.sk
 
boldenone
Autor témy
Príspevky: 485
Registrovaný: 6.12.2013
Auto: E30
Kraj: Bratislavský

Re: Ojeb pri kupe x5. Pomozte! Sud?

Nedeľa, 17. Februára 2019, 13:58

to riesim ze mi predal moj vlastny technicak! ktory som musel zaplatit lebo keby tak neurobim technicak by sa vratil jemu na adresu tym padom by som mal auto bez TP
 
Užívateľov profilový obrázok
kompre
Príspevky: 899
Registrovaný: 29.10.2012
Auto: ex E90 325i
Kraj: Žilinský

Re: Ojeb pri kupe x5. Pomozte! Sud?

Nedeľa, 17. Februára 2019, 16:16

dobre, ale zratal si si, co vsetko (cas, nervy, usilie, peniaze) ta bude stat, pravne vymoct naspat tych par €, hoc by to aj skoncilo happyend-om?

na takychto pomaha len roxor
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Ojeb pri kupe x5. Pomozte! Sud?

Nedeľa, 17. Februára 2019, 16:29

Tu zbytočne plačeš aj keď ta chápem ale na polícii ti povedali pravdu. Tu nič neporiešiš, ak chceš peniaze naspäť tak treba si najať advokáta a oni naňho podajú žalobu na súde. Výhru máš istú na 90% v podstate ak budete na súde vedieť preukázať že si mu dohodnutú sumu vyplatil a o nejakých 300€ za TP nebola v zmluve ani reč. Ja osobne by som to odhlásene auto na teba sa snažil prihlásiť bez TP ale na to už je neskoro. Posledná možnosť je potom neoficiálna a to dostať tie peniaze od neho (akokoľvek) mimo súdu čo je niekdedy najrýchlejšia možnosť. To sú jedine tvoje možnosti čo máš, rozhodnutie je na tebe. Tu ti nik nepomôže..
 
pablohablo
Príspevky: 2553
Registrovaný: 14.1.2019
Kraj: Zahraničie

Re: Ojeb pri kupe x5. Pomozte! Sud?

Piatok, 22. Marca 2019, 20:31

popoko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných