... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
undy
Autor témy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Nepoznáte nejaký RR Evoque....?

Štvrtok, 7. Februára 2019, 10:02

Iba raz som počul o nejakej Fábii že sa ulomil ventil, že vraj si výrobca priznal nejakú vadnú sériu, ale to som len počul. Ostatné čo píšeš poviem opravárovi, nech kukne. A ten motor neriešim až tak moc odkiaľ je, prinesú ho, opravár kukne čo treba / a čo sa bude dať/ skontrolujem to číslo motora, ale aj tak je mi to prd platné, treba ho skrátka nahodiť a uvidí sa. Ohľadom tých KM nemám žiadne prehnané očakávania.
 
Užívateľov profilový obrázok
Milosss
Príspevky: 2235
Registrovaný: 30.6.2009
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PN - BA

Re: Nepoznáte nejaký RR Evoque....?

Štvrtok, 7. Februára 2019, 10:39

starynovy napísal:
A teraz tu o janickovi a marienke. Ventil velmi zriedkavo moze odpadnut ale obvykle tomu predchadza mechanické poškodenie napr. jemne stretnutie alebo odpadnuta spicka zhavica, spicka trysky, cudzi predmet zo sania... Aj ked ako tak citam o kvalitach tychto aut mozno odpadol aj sam. Myslim, ze jedine co môžeš sledovať je tryska, ci je iba zaklepana alebo chýba a ci v ostatnych valcoch niesu otlacene ventily.
Myslím že rotačkám TDI dosť často uklepalo ventil a tomu nepredchádzalo nič také, ako dotknutie s piestom alebo odpadnutá špička alebo cudzí predmet. Predal som pár hláv a všetky šli majiteľom, ktorí riešili odpadnutý ventil.
Nur Original ist Legal.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Nepoznáte nejaký RR Evoque....?

Sobota, 9. Februára 2019, 12:05

J po milion km.
 
undy
Autor témy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Nepoznáte nejaký RR Evoque....?

Štvrtok, 14. Februára 2019, 15:26

takto vyzeral motor, pekný čistý. Dnes je auto hotové, zatiaľ všetko OK. Myslím, že tie udávané km- 89000 môžu byť skutočné. Ak môžem urobiť reklamu firme, od ktorej mám motor, dám sem kontakt na nich
Prílohy
20190208_064958.jpg
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Nepoznáte nejaký RR Evoque....?

Štvrtok, 14. Februára 2019, 17:00

Tak a teraz šup na bazar chytro. :D Keď vidim rozmer toho srobu na kluke myslim, ze by smiesneho v tom motore bolo viacero.
 
undy
Autor témy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Nepoznáte nejaký RR Evoque....?

Piatok, 15. Februára 2019, 07:14

nechcem bazár, auto je ako nové, teraz už po všetkých stránkach :lol:

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných