... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

mmracing.sk
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Xenony

Pondelok, 11. Februára 2019, 20:09

Niekedy ani nemusia mat 200k, proste slabota z vyroby. Ta A7 svietila ako kahance, hovorim si vypalene paraboly istotka. Vybral som to, pozeram a ako nove. Ani zamatnene.. Proste shitny projektor, dal som G5 a rozdiel je bez prehanania nasobny. Potom odfotim stary vs. G5 vedla seba. Napr. v Q5 ani po 300k nebol dovod dat G5, porovnal som a rozdiel tam proste nebol. Asi lepsi dodavatel. Tam su tusim Hella a v sedme AL.
 
Užívateľov profilový obrázok
gassgeber
Príspevky: 129
Registrovaný: 26.11.2012
Auto: bmw 320d touring
Kraj: Trenčiansky

Re: Xenony

Pondelok, 11. Februára 2019, 21:59

A teda tú výmenu optiky robí odborne tu na fóre iba člen cumar? Ktorý je totálne zavalený prácou že nestíha. Viete dať cca cenu do éteru čo by som si mal nachystať v prípade bi-xenonov (obe svetlá)? Vďaka
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Xenony

Pondelok, 11. Februára 2019, 22:49

porovnaval niekto NHK G5 bixenon a NHK nahradu E46 faceliftovych bixenonov? ideal fotky svietivosti s novymi vybojkami... pripadne ak ma niekto porovnanie aj z NHK G5 Biled..
 
Užívateľov profilový obrázok
crumar
Príspevky: 1184
Registrovaný: 28.7.2007
Auto: 528i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: Xenony

Utorok, 12. Februára 2019, 08:03

Co by si chcel spravit?

gassgeber napísal:
A teda tú výmenu optiky robí odborne tu na fóre iba člen cumar? Ktorý je totálne zavalený prácou že nestíha. Viete dať cca cenu do éteru čo by som si mal nachystať v prípade bi-xenonov (obe svetlá)? Vďaka
 
Užívateľov profilový obrázok
crumar
Príspevky: 1184
Registrovaný: 28.7.2007
Auto: 528i
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: Xenony

Utorok, 12. Februára 2019, 08:34

Ano porovnaval ale nefotil. Z kompaktnych 3" xenon projektorov je na tom asi najlepsie G5, nasleduje Q5 (silnejsi hotspot). Bi-LED od NHK je v sirke luca velka bieda ale to je kvoli obratenemu LED cipu, aby to ako tak svietilo do dialky. Pre menej narocnych je to akceptovatelne. Ako nahrada za xenon su tieto LED projektory nedostatocne.

ice.blade napísal:
porovnaval niekto NHK G5 bixenon a NHK nahradu E46 faceliftovych bixenonov? ideal fotky svietivosti s novymi vybojkami... pripadne ak ma niekto porovnanie aj z NHK G5 Biled..

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných