... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

obchodna sekcia
 
array
Príspevky: 227
Registrovaný: 12.4.2008
Kraj: Banskobystrický

Pondelok, 8. Septembra 2008, 08:28

bmw 33Ocd napísal:
330 cd automat na dialnici 120 KM a viac spotreba 6,1...tak a tu sa mozme hadat.....


nechcem sa hadat, rychlost 120 - 140 dialnica, spotreba 6,6l/100km.
len doplnam, ked sa ideme preskakovat :)
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Pondelok, 8. Septembra 2008, 08:30

array napísal:
nechcem sa hadat, rychlost 120 - 140 dialnica, spotreba 6,6l/100km.
len doplnam, ked sa ideme preskakovat :)



6,6 na 323i benzin? :roll: .. no neviem .. nechce sa mi verit... ked mal Peppo 325Ci, tak pri veeeelmi kludnej jazde mal spotrebu 7,8 :roll:
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
bmw 33Ocd
Autor témy
Príspevky: 180
Registrovaný: 14.4.2008
Bydlisko: Revuca

Pondelok, 8. Septembra 2008, 09:43

lenze ked som napisal 120 a viac to znamena ze som siel aj cez 200... ale iba chvilu lebo vtedy som skusal ci viem ist aj pod 6 litrov...keby som siel 120-140 tak myslim ze by to slo...
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Pondelok, 8. Septembra 2008, 10:43

bmw 33Ocd napísal:
lenze ked som napisal 120 a viac to znamena ze som siel aj cez 200... ale iba chvilu lebo vtedy som skusal ci viem ist aj pod 6 litrov...keby som siel 120-140 tak myslim ze by to slo...


Na diesli to urcite ide aj za 6... ale na 323 benzine je podla mna 6,6 nerealnych...
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
Užívateľov profilový obrázok
Duffy
Príspevky: 997
Registrovaný: 11.2.2007

Pondelok, 8. Septembra 2008, 11:50

booze co sa to tu riesi zasa ?

co sa stalo stymto forom ?
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Pondelok, 8. Septembra 2008, 13:14

nj riesi riesi... ale tak na 318ke spravim 6,7 priemerku mensia spotreba od tejto sa robi ovela tahsie a zas trepat sa ako slimak to do by chcel :D bezne 8.4 klasika
 
array
Príspevky: 227
Registrovaný: 12.4.2008
Kraj: Banskobystrický

Pondelok, 8. Septembra 2008, 15:01

alfi666 napísal:
Na diesli to urcite ide aj za 6... ale na 323 benzine je podla mna 6,6 nerealnych...


ja som bol tiez prekvapeny. taku spotrebu som mal ked som auto kupil a siel s nim domov cca. 1100 km. siel som asi najviac 180, ale vacsinu cesty som sa hybal v rozpati 120 - 140 km/h. na zaciatku som BC resetol, domov som dosiel na 6,6 a vazne som z plnej nadrze spravil cca 850 km. sice to ked preratam tak je real niekde pri 7l/100km. ale bc ukazoval 6,6.
ked som to auto bral, myslel som ze zajdem domov na nejakych 8l/100 km. ale styl jazdy spravi strasne vela. zasa neber to tak, ze sa hybem okolo uvedenej spotreby. tedka jazdim 90% mesto takze taky udaj mi tam neukaze ani keby som ako chcel.
 
Užívateľov profilový obrázok
Martin46
Príspevky: 2177
Registrovaný: 28.6.2007
Auto: BMW 130i +Quaife
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Banská Bystrica

Pondelok, 8. Septembra 2008, 21:13

neviem ci este stale riesite ci 330i alebo 330d. Ako spominas je to mozne ze to pruzne zrychlenie je mozno lepsie v tom rozmedzi 80-120 ale je to na IV. ke vacsinou merane alebo na V.

Nezabudajte ze na benzine tam mozete bez problemov hodit i III. co neviem ci je na tom diesli mozne.

Mam diesel ale ked som jazdil s benzinom tak je to nebo a dudy
 
Užívateľov profilový obrázok
ancaaa
Príspevky: 479
Registrovaný: 20.11.2007
Auto: e46 330ci
Kraj: Košický
Bydlisko: valalský chlapec

Pondelok, 8. Septembra 2008, 22:25

vam tu asi vypraža pokupite si bramboraky a tak tu riešite spotrebu kt. je u toho afta asi najposlednejšia....
E46 330Ci SMG1

život je hra,hrajte ju naplno...
 
array
Príspevky: 227
Registrovaný: 12.4.2008
Kraj: Banskobystrický

Utorok, 9. Septembra 2008, 09:37

jasne, uz sa rozoberaju uplne ine veci, ine motory ako v teme.
nieze by som nebol zastanca kvalitnych dieslov, viem ze su a iste ich robi aj bmw. ale co sa tyka bmw, uprednostnil by som skor benzin, samozrejme za predpokladu, ze spotreba nebode radovo vyssia od diesla.
inak mi je v podstate jedno lebo oba motory su dostatocne vykonne, aj ked diesel sa zvukom k benzinu nemoze rovnat. co sa tyka oprav a nakldov na ne, v pripade zeby som kupoval diesel, pojdem do hranice max. 100000 km. viac velmi nechcem, lebo aj ked tie motory vydzria dlho, motor po 100-vke ma uz volaco zasebou, samozrejme k zaznamu ako sa na nom jazdilo a zaobcahadzaniu sa nikto nikdy nedostane.
myslim si, ze na diesli ked budem chodit normalne, spapa mi v meste 8 - 9 litrov. mozno aj viac. jazdim prevazne mesto a je to rozbeh, noha z plynu, brzda a dookola. vsetko v 200 - 300m intervaloch. mal som fiestu 1,4TDCI novu, udavala sa tam spotreba v meste 5,5, mne nevysla mensia ako 6,7 a to som to moc nenahanal.
na beznine ak ho budem trosku kontrolovat nepojdem cez 12 l/100km. ale ak mi niekto povie ze jazdi mesto za 7, tak beznzin nechcem ani vidiet. ak niekto povie ze jazdi mesto na diesli za 9, tak az tak velmi atraktivne vozenie to premna nie je.
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12245
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

hhm

Utorok, 9. Septembra 2008, 14:09

Ja nezastávam ani benzínove,ani dieselové motory! Všetci dobre vieme že je to všetko len o LOOOOVOCH.....keby sme mali benzín jak amíci za korunu a maly by sme ho tolko, tak jazdíme aj my všetci na benzínoch, lenže kedže tych nieje tolko, tak nejaky šikovný vymyslel diesle, ktoré maju dostačujúci vykon, pri super spotrebe.....Jasne že diesel nieje stavany na 24H v LE MANS, ale je dobre jazditelný, pokial sa dodržuju určite pravidla, tak ten diesel prežije dva benzínove motory....ktory benzínovy motor vydrží 500 000km???Ani jeden.....A kto hoovorí stále o tych drahych opravach dieselu, tak to nieje zase také hrozné.....ved trysky a čerpadlo nemeníš každý rok....možno tak po 250 000 km ..Tak isto aj generálka benzínu nestojí korunu...... A ked niekto hovorí o pretekaní na benzíne a spotrebe do 10L tak to sa smejem,.....lebo ja pod pojmom pretekanie rozumiem nakladanie autu, a to ta spotreba bude okolo 15La to už je o inych peniazok ked najazdíš tak 100 000 ročne......Ja hovrim jedno 100 ludí 100chuti...každy jazdíme na tom čo sme si kupily tak budeme spokojný!!!!:-)))))))) 8) 8) 8)
 
Užívateľov profilový obrázok
ancaaa
Príspevky: 479
Registrovaný: 20.11.2007
Auto: e46 330ci
Kraj: Košický
Bydlisko: valalský chlapec

Re: hhm

Utorok, 9. Septembra 2008, 14:18

zhmp napísal:
Ja nezastávam ani benzínove,ani dieselové motory! Všetci dobre vieme že je to všetko len o LOOOOVOCH.....keby sme mali benzín jak amíci za korunu a maly by sme ho tolko, tak jazdíme aj my všetci na benzínoch, lenže kedže tych nieje tolko, tak nejaky šikovný vymyslel diesle, ktoré maju dostačujúci vykon, pri super spotrebe.....Jasne že diesel nieje stavany na 24H v LE MANS, ale je dobre jazditelný, pokial sa dodržuju určite pravidla, tak ten diesel prežije dva benzínove motory....ktory benzínovy motor vydrží 500 000km???Ani jeden.....A kto hoovorí stále o tych drahych opravach dieselu, tak to nieje zase také hrozné.....ved trysky a čerpadlo nemeníš každý rok....možno tak po 250 000 km ..Tak isto aj generálka benzínu nestojí korunu...... A ked niekto hovorí o pretekaní na benzíne a spotrebe do 10L tak to sa smejem,.....lebo ja pod pojmom pretekanie rozumiem nakladanie autu, a to ta spotreba bude okolo 15La to už je o inych peniazok ked najazdíš tak 100 000 ročne......Ja hovrim jedno 100 ludí 100chuti...každy jazdíme na tom čo sme si kupily tak budeme spokojný!!!!:-)))))))) 8) 8) 8)

osobne viem o pickupach feldach a taxikoch feldach čo maju natočene cez 400tis takže asi tak...
E46 330Ci SMG1



život je hra,hrajte ju naplno...
 
Užívateľov profilový obrázok
barabas
Príspevky: 1410
Registrovaný: 29.5.2007
Kraj: Žilinský

Re: hhm

Utorok, 9. Septembra 2008, 14:34

zhmp napísal:
Ja nezastávam ani benzínove,ani dieselové motory! Všetci dobre vieme že je to všetko len o LOOOOVOCH.....keby sme mali benzín jak amíci za korunu a maly by sme ho tolko, tak jazdíme aj my všetci na benzínoch, lenže kedže tych nieje tolko, tak nejaky šikovný vymyslel diesle, ktoré maju dostačujúci vykon, pri super spotrebe.....Jasne že diesel nieje stavany na 24H v LE MANS, ale je dobre jazditelný, pokial sa dodržuju určite pravidla, tak ten diesel prežije dva benzínove motory....ktory benzínovy motor vydrží 500 000km???Ani jeden.....A kto hoovorí stále o tych drahych opravach dieselu, tak to nieje zase také hrozné.....ved trysky a čerpadlo nemeníš každý rok....možno tak po 250 000 km ..Tak isto aj generálka benzínu nestojí korunu...... A ked niekto hovorí o pretekaní na benzíne a spotrebe do 10L tak to sa smejem,.....lebo ja pod pojmom pretekanie rozumiem nakladanie autu, a to ta spotreba bude okolo 15La to už je o inych peniazok ked najazdíš tak 100 000 ročne......Ja hovrim jedno 100 ludí 100chuti...každy jazdíme na tom čo sme si kupily tak budeme spokojný!!!!:-)))))))) 8) 8) 8)


ako som napisal, bud ho milujes a nie je co riesit, alebo setris:)
jazdim rychlo ked mam chut, vacsinu jazdy urcite nie, asi by som uz mal infarkt, od sustavneho sustredenia sa, ci su tam policajti, ludia a ci nikoho nezabijem...15l na mojom 3.0i urobi fakt blazon:)
nepoznam nikoho kto ked skusil benzin s tym istym vykonom ako dizel a vyhradil si na to prachy z rozpoctu, ze by siel do dizlu:)
 
Užívateľov profilový obrázok
ancaaa
Príspevky: 479
Registrovaný: 20.11.2007
Auto: e46 330ci
Kraj: Košický
Bydlisko: valalský chlapec

Re: hhm

Utorok, 9. Septembra 2008, 20:21

barabas napísal:
ako som napisal, bud ho milujes a nie je co riesit, alebo setris:)
jazdim rychlo ked mam chut, vacsinu jazdy urcite nie, asi by som uz mal infarkt, od sustavneho sustredenia sa, ci su tam policajti, ludia a ci nikoho nezabijem...15l na mojom 3.0i urobi fakt blazon:)
nepoznam nikoho kto ked skusil benzin s tym istym vykonom ako dizel a vyhradil si na to prachy z rozpoctu, ze by siel do dizlu:)

tak tak posledna veta svata pravda...
E46 330Ci SMG1



život je hra,hrajte ju naplno...
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12245
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: hhm

Utorok, 9. Septembra 2008, 22:00

barabas napísal:
ako som napisal, bud ho milujes a nie je co riesit, alebo setris:)
jazdim rychlo ked mam chut, vacsinu jazdy urcite nie, asi by som uz mal infarkt, od sustavneho sustredenia sa, ci su tam policajti, ludia a ci nikoho nezabijem...15l na mojom 3.0i urobi fakt blazon:)
nepoznam nikoho kto ked skusil benzin s tym istym vykonom ako dizel a vyhradil si na to prachy z rozpoctu, ze by siel do dizlu:)



Ja osobne by som do benzínu išiel kedy som nerobil tolko km...Pri mojej jazde by som pod 12Litrov nechodil......Ja uznavam benzínove motory, su tichšie, rychlejšie sa zohreje,super vykon...atd.....Ja neviem kolko kto robi km,ale takto prejazdím už nejakych 12 000 mesačne.....:-)))))takže uspora na mieste.....:-)))

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných