... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

mmracing.sk
 
matei
Autor témy
Príspevky: 93
Registrovaný: 26.7.2012
Kraj: Nitriansky

Vymena sedaciek E70

Nedeľa, 6. Januára 2019, 00:24

Caute chlapi, kupil som do svojej X5 ky novy interier tzn. tapacire, laktovu, sedacky predok aj zadok. Narobil som sa na tom jak pes lebo som ich pred tym vycistil, vytepoval vnutorny koberec a batozinovy priestor, vyzera to dobre. Dnes som sa pustil do prednych sedadiel teda zatial len do tej spolujazdcovej a problem na svete.

Takze k veci. Povodne som mal "zaklady" teda elektricke nastavenie iba lomu operadla a sklonu podsedaku, vyska sedadla bola manualne ako aj posuv dozadu dopredu a vyska hlavovej opierky. Tieto nove su taktiez "zaklady" ale su komplet v elektrike co znamena ze maju navyse el. vysuv opierky hlavy, el. vysku sedadla, el posuv dopredu a dozadu, zaroven je tam aj pamet. Pred montazou som odpojil bateriu. Po namontovani spolujazdcovej sedacky a zapojeni vsetkych konektorov som zapojil bateriu a skonroloval funkcnost sedadla. Vsetky funkcie konkretne el. lom operadla, el. sklon podsedaku, el. vysuv opierky hlavy, el. vyska sedadla funguje akurat dost podstatna funkcia nie, a to el. posuv dopredu a dozadu. Podotykam ze navyse oproti povodnej ide vyska sedadla a vysuv opierky hlavy.

Viete mi prosim poradit co s tym, ci to treba nakodovat len na diagnostike, alebo ci moze byt problem v tom ze tam este neni namontovane vodicove sedadlo, alebo treba len koli tomu posuvu dopredu dozadu tahat neajky novy kabel, pripadne bude stacit len prepoj v ramci konektorov na sedacke...

Prosim poradte, pripadne ak by mal niekto realne skusenosti a vedel by mi to urobit v Bratislave alebo v okoli bolo by to super. Dakujem
 
matei
Autor témy
Príspevky: 93
Registrovaný: 26.7.2012
Kraj: Nitriansky

Re: Vymena sedaciek E70

Nedeľa, 6. Januára 2019, 20:56

Tak mame tu novy a pre mna velmi pozitivny poznatok, pred chvilou som nahodil vodicove sedadlo a na nom funguju vsetky pohybove funkcie, vyhrev som neskusal ale vydychol som si ze sa na tom bude dat jazdit...

Takze este musim rozchodit tu spolujazdcovu ale fakt ma nenapada preco protestuje ta svina 🤔
 
daviduss
Príspevky: 48
Registrovaný: 7.9.2017
Kraj: Trenčiansky

Re: Vymena sedaciek E70

Utorok, 2. Júla 2019, 13:57

bolo to narocne vymenit ten interier? Velmi rad by som menil svoj cierny za bledy alebo hnedy na f11 - ale na tu vymenu sa necitim - pripadne ak vies o niekom kto to zmakne a za kolko - budem povdacny

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní