... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

mmracing.sk
 
libor95
Autor témy
Príspevky: 13
Registrovaný: 16.5.2018
Auto: BMW F31 320D
Kraj: Trenčiansky

Dvierka palivovej nádrže

Sobota, 22. Decembra 2018, 21:58

Ahojte , už viac krát sa mi stalo , naposledy dneska , že som prišiel k zamknutému autu a dvierka palivovej nadrže boli otvorené , je možné , že sa to nejakym sposobom môže otvoriť samo? Zámok dvierok funguje to som skušal , ale za cca polroka som si to všimol už tak 3-4x , že som prišiel k zamknutému autu a dvierka boli otvorené , nevie čím by to mohlo byť?
Dvierka inak bez problémy aj sa normálne otvárajú aj zatvárajú jak maju aj zámok funguje

Ďakujem za odpoveď
 
mikael018
Príspevky: 1
Registrovaný: 26.12.2018
Auto: BMW 120i
Kraj: Zahraničie

Re: Dvierka palivovej nádrže

Streda, 26. Decembra 2018, 01:19

Ahoj,
mam rovnaky problem. Tiez sa mi stalo niekolko krat, ze som mal auto zamknute, ale az som sa presiel okolo zistil som, ze dvierka od nadrze boli otvorene. Vsimol som si, ze niektorim autam sa dvierka otvaraju na fazy, myslim tym ze dvierka maju nejaku pruzinu ktora ich drzi privrete zatial co tie moje dvierka ako keby ziadnu takuto oporu nemali a proste sa otvoria. Pokial sedim v aute a neuzamkne sa tak dvierka sa mozu otvorit a az sa auto automaticky pocas jazdy zamkne tak uz tie dvierka su mimo. Kazdopadne v mojom pripade by to chcelo bud vymenit zamok alebo dvierka, kedze aj v uzamknutom stave je tam dost velka vola a dvierka sa daju trochu pootvorit aj ked su zamknute. Preto by ma zaujimalo kde kupim takyto zamok kedze sa mi nepodarilo najst to na internete. Mozno som len nesikovny a neviem poriadne hladat ale zatial ziadny uspech

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných