... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
tominno
Príspevky: 57
Registrovaný: 27.3.2017
Auto: e 39 525 tds 1998
Kraj: Trenčiansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Utorok, 4. Decembra 2018, 09:45

puppi jasné, že napadlo, ale tak nejaké tie pochybnosti sa ma proste zmocnili zo začiatku, čo ti poviem, taký ten blbý pocit, ale našťastie je už dávno fuč :D
od konca októbra, čiže niečo vyše mesiaca v podstate, zatiaľ všetko v poriadku, že nemám problémy, dúfam, že to tak bude aj naďalej, šak servis ti vie urobiť presne cenovú ponuku pre LPG systém, ktorý si zvolíš, aj s prácou aj so všetkým a na základe toho budeš vedieť si približne predstaviť aj za aký čas by si mal mať späť tie peniaze čo dáš do toho
pumpa môj druhý domov
 
Užívateľov profilový obrázok
Puppi
Príspevky: 69
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 5. Decembra 2018, 11:05

ked sa nad tym zamyslis je to logicke - keby to nebolo vyhodne, keby sa ti peniaze nevratili, tak myslim, ze nik by do toho nesiel :)
 
Užívateľov profilový obrázok
davidof
Príspevky: 56
Registrovaný: 24.2.2017
Auto: 525 d 2009
Kraj: Trenčiansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Štvrtok, 6. Decembra 2018, 10:46

jasne, ze je to jedno ale auto, len ma to prekvapilo, ze je aj taka moznost, ze si aj vybrat mozem, to som nemyslel, ze taka moznost bude, ja by som si veci vedel zariadit aj bez zapozicania, nejako by som si to vymyslel, len teraz ked viem, ze je aj takato moznost, tak uz zvazujem, ze by som to aj vyuzil, ze by to bolo vsetko evidentne jednoduchsie pre mna
 
Užívateľov profilový obrázok
Markusso
Príspevky: 137
Registrovaný: 28.1.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 7. Decembra 2018, 08:35

tominno je to celkovo iné o LPG len počúvať alebo čítať a iné je mať auto prestavané voziť sa a šetriť, že vidíš to šetrenie v praxi ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
tominno
Príspevky: 57
Registrovaný: 27.3.2017
Auto: e 39 525 tds 1998
Kraj: Trenčiansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 10. Decembra 2018, 08:57

jo jo to ti musím dať za pravdu, to som si všimol, že je to iné, že je najlepšie si veci skúsiť na vlastnej koži, najmä to, že to auto sa stále chová rovnako, že nezmení svoj chovanie, nezmení sa nejako ten pocit z jazdy, aj keď je prestavané na plyn
pumpa môj druhý domov
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Utorok, 11. Decembra 2018, 10:21

Ale tam sa ani nema co nejako zmenit, ved preco by aj??? :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
tominno
Príspevky: 57
Registrovaný: 27.3.2017
Auto: e 39 525 tds 1998
Kraj: Trenčiansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 12. Decembra 2018, 13:33

prečo by aj? čo ja viem? ale tiež som si to myslel, že auto zmení nejako chod, že bude citiť aj to, že prepne z benzínu na plyn alebo teda opačne, že či nejako nešklbe autom alebo či na plyne nebude auto slabšie ťahať alebo čosi také, proste to som si myslel, ale vôbec takéto zmeny neregistrujem :-D
pumpa môj druhý domov
 
Užívateľov profilový obrázok
Homas
Príspevky: 24
Registrovaný: 2.2.2017
Auto: 530 e39
Kraj: Prešovský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 14. Decembra 2018, 08:15

Koľko vás cca stála prestavba na LPG?? Sú medzi servismi za prácu veľké cenové rozdiely??
 
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Nedeľa, 16. Decembra 2018, 11:02

Myslíš za samotnú prácu? Rozdiely sú, je to prirodzené, že čo servis to rozdielne ceny. Ale zase nie sú to až nejaké rapídne rozdiely. Potom tam ide skôr o cenu systému, že aj ten jak vychádza.
 
Užívateľov profilový obrázok
Flaco
Príspevky: 157
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 17. Decembra 2018, 09:11

si daj urobit nacenenie vo viacerych servisoch pripadne, aby si si vedel urobit lepsiu predstavu. Jak tu zaznelo jedna vec je cena za pracu, druha vec je cena systemu. Lebo systemy su aj drahsie aj lacnejsie, ja mam tartarini a myslim, ze cenovo som obisiel dobre, co sa tyka ceny za celu prestavbu, ale myslim, ze by ti pomohlo keby si sa informoval teda vo viacerych servisoch, ked toto ta tak zaujima :-D
Len skor ide o kvalitu prace jak o ceny servisu ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
mloker
Príspevky: 75
Registrovaný: 23.11.2014
Kraj: Trnavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 2. Januára 2019, 07:18

tak systém jednej značky by mal relatívne rovnako vychádzať aj keď v rôznych servisoch, skôr ako si napísal, že za robotu si iné peniaze servis môže pýtať a toto je taký fajn odrazový mostík, že informovať sa vopred aj na totok
 
Užívateľov profilový obrázok
packetman
Príspevky: 34
Registrovaný: 16.3.2017
Auto: X5 3.0 D
Kraj: Košický

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 4. Januára 2019, 07:46

Flaco na zaklade coho si vybral tento system co si pisal ze mas?
 
Užívateľov profilový obrázok
mloker
Príspevky: 75
Registrovaný: 23.11.2014
Kraj: Trnavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 7. Januára 2019, 16:24

veľa ľudí rozlišuje to, že o aký systém ide, či je poľský, či je taliansky, aká je jeho kvalita a následne, kto by ho mal montovať, ale to je tiež individuálna záležitosť;)
 
Užívateľov profilový obrázok
Homas
Príspevky: 24
Registrovaný: 2.2.2017
Auto: 530 e39
Kraj: Prešovský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 9. Januára 2019, 07:12

Cenovú ponuku by mi mohli nezáväzne v každom servise urobiť, nie? Čiže rozdiel je, len rozdiel zbadám takto, len čo sa týka cena, čo sa týka kvality, ten asi nemám jak potom spozorovať, čo?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných