... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

mmracing.sk
 
Peter666555
Autor témy
Príspevky: 71
Registrovaný: 23.6.2016
Auto: e46 318d
Kraj: Košický
Bydlisko: Štítnik

Zle turbo ?

Sobota, 24. Novembra 2018, 13:39

Nazdar. Mam taky problem ze teraz v zime mi asi blbne turbo. Ak vytiahnem na +-1700rpm tak ma turbo potlaci aj bez toho aby som velmi pridaval, skubne ma ako keby som skocil na plyn. Pripojil som to na inpu a siel som sa previest. Vsimol som si (podla mna) dost velke rozdieli medzi current a desired values pri charge-air pressure a air mass. Moze to sposobovat aj toto ze pri tych 1700 mi proste turbo posle viacej vzduchu ako ma ? Vsimol som si v spetaku ze ak ma trhne tak vyfuk vypluje oblacik dymu. S turbom som cez jar leto jesen nemal ziadne problemy. Turbo nepiska no taha poslabsie. Dalsia taka cudna vec su vstreky. Meral som aj korekcie ktore vyzeraju celkom pohode no zaujimava vec sa stava ak sa s autom rozbehnem ( od 2 rychlosti +) Vsimnite si ze korekcia zastala na 0.01 ako by program zamrzol alebo by prestalo snimat hodnoty. Je to normalne ? Dik za nazory.

Merane to je pri 87°C. Chybovy kod mam len 46d3

 
Peter666555
Autor témy
Príspevky: 71
Registrovaný: 23.6.2016
Auto: e46 318d
Kraj: Košický
Bydlisko: Štítnik

Re: Zle turbo ?  Topic is solved

Pondelok, 10. Decembra 2018, 15:43

Tak mam to vyriesene, bolo to zle turbo... zasekaval sa ventil regulacie plniaceho tlaku

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných