... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

bmwtt.sk
 
Vectorus
Autor témy
Príspevky: 23
Registrovaný: 9.12.2018
Auto: 530D 130kw
Kraj: Nitriansky

530D Touring 142KW Prevodovka? Elektrika?

Nedeľa, 9. Decembra 2018, 23:03

Zdravim pani. Som tu nový a už neviem čo s mojím bawom ďalej. A ani neviem ako začať? Prvé baterka, ma dva roky ale pustené rádio 15 min a nenastartujem. Ale auto stalo aj tri dni v mrazoch a naštartovalo. S tou baterkou som do teraz v aute. Len cez leto keď bolo horuco dám kľúč do spinacky a nič všetko zoplo, len kontrolka oleja a baterky len slabo preblikovali a keď som chcel štartovať tak nič ani tuk. Pár krát som vybral kľúč dal späť a naskočilo. A aj za jazdy mi len tak vyplo motor ako keby som vypol kľúčom. V zapeti mi po týždni začalo vyhadzovať failsave prog. A zaseklo mi v trojke prevod. Časom toto všetko robilo naraz. A teraz moja E39 stojí. A pre istotu teraz nenaštartuje na prvý krat len točí točí. A keď chyti tak po vypnutí po 10 min znova na Brng chyti. Mal som vybratu baterku a nabil som ju. Auto bolo 5 dní bez batérie. Dal som baterku. Samo dve kontrolky nič ale ako som stlačil na diaľkovom centrál tak sa plne rozvietili a naštartovalo. Bol som na ňom 7 km a prevodovka šla hladko ani nesklbla a ani auto nevyplo. Viete poradiť čo to je tam za démona čo toto všetko robí??? Diag som skúšal ale dáko sa inpa nedokáže spojiť s riadiackou motora.
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: 530D Touring 142KW Prevodovka? Elektrika?

Nedeľa, 9. Decembra 2018, 23:18

Vymenit el.cast spinacky.
 
Vectorus
Autor témy
Príspevky: 23
Registrovaný: 9.12.2018
Auto: 530D 130kw
Kraj: Nitriansky

Re: 530D Touring 142KW Prevodovka? Elektrika?

Pondelok, 10. Decembra 2018, 10:13

A že by len spinačka robila všetko?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných