... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
filipbielik
Autor témy
Príspevky: 74
Registrovaný: 20.7.2017
Auto: 525xD F11 (LCI)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

strateny kluc

Utorok, 4. Decembra 2018, 17:57

Ahojte,

stratil som dialkove ovladanie s klucom od mojej F11, v origo servise mi povedali cenu okolo 398.50 EUR. Je tu niekto, kto to vie spravit lacnejsie? Ak ano, o kolko?
Dakujem.
BMW 525xD F11 (LCI) | 160 kW A/T | 7/2014 | Luxury Line
» Imperial-blau brillant metallic & Leather Dakota/zimt-braun & BMW Style 454
» Harman&Kardan Sound, Panorama, Front & Rear Heat Seating, HUD, Navigation w/ RTI, DAB Tuner, Adaptive LED Light, High Beam Assistant, PDC, Tyre Pressure Display, Oil Monitor, Sports Leather Steering Wheel, Road Sign Detection, Active Pedestrian Protection, Trailer Coupling, Interior Mirror w/ Automatic-Dip, Ambient Light, Lumbar Support
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: strateny kluc

Utorok, 4. Decembra 2018, 18:03

Iba kupit v autorizaku.
 
b0ris
Príspevky: 79
Registrovaný: 18.1.2010
Auto: BMW G11 ///M750d
Kraj: Bratislavský

Re: strateny kluc

Utorok, 4. Decembra 2018, 23:07

PetoK, aspon netrep prosim Ta!

filipbielik- Ano, su ludia co to vedia. Otazka je, ci su v tvojej dostupnej vzdialenosti, resp. vies vymontovat CAS jednotku a poslat ju spolu s druhym klucom cloveku co Ti to cele urobi... ak chces, dam kontakt. vie to za 1/2 ceny.
G11
F10 Lci
F15
F34
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: strateny kluc

Utorok, 4. Decembra 2018, 23:17

Vidim ze sa fakt vyznas... Kluc ma CA, vies co to vôbec znamena? A CAS jednotku by som v ziadnom pripade nikomu nedaval, pretoze ti lahko potom moze zmiznut auto...
 
xener
Príspevky: 1600
Registrovaný: 15.5.2016
Auto: F31, A6
Kraj: Bratislavský

Re: strateny kluc

Streda, 5. Decembra 2018, 08:47

zablokuj si ten strateny kluc a novy objednaj v autorizaku. samozrejme pokial nechces usetrit 150-200E a potom spavat v aute, lebo nebudes tusit kolko tych nahradnych klucov bude vyrobenych.
Imperialblau Brillanteffekt Metallic - A89
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: strateny kluc

Streda, 5. Decembra 2018, 08:56

Presne tak...
 
laco2
Príspevky: 45
Registrovaný: 5.2.2018
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: strateny kluc

Streda, 5. Decembra 2018, 12:12

Ale to mate pani stale otazne nechate niekde auto v servise a ten ma programator na kluce ani o tom neviete, viete ci si spravil nahradny alebo nie? Ked niekto to robi "oficialne" nahradny kluc a jasne sa vie, ze s tym mu to bolo zverene a auto zmizne, kto bude prvy podozrivy a uz si ani netukne s tym co robi, treba mu to ku stastiu, k praci takuto vec? Aby mal krasnu reklamu a vysetrovanie na krku? Ak viem kto to robi, a pojdem s tym osobne k nemu nech mi spravi nahradny kluc a nasledne zmazem vsetky udaje pomocou ktorych sa ten kluc da naprogramovat s tym, ze zakaznik to jasne vidi a je mu to ukazane, ze vsetko bolo odstranene defenitivne, je tam riziko, ze si spravi dalsi kluc? nie je, lebo bez udajov sa to spravit neda.
 
PetoK
Príspevky: 9688
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: strateny kluc

Streda, 5. Decembra 2018, 12:42

Vybavenie na vyrobu klucov na taketo auta nestoji ani zdaleka par susnov a len tak hocikto to nema... teraz nemyslim cinske hracky na stare immo... niekedy treba pouzit aj hlavu a troska porozmyslat, kto tym asi tak disponuje a preco...
 
laco2
Príspevky: 45
Registrovaný: 5.2.2018
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: strateny kluc

Streda, 5. Decembra 2018, 13:09

Sam mam programator klucov ale na MB. Myslis, ze ma niekedy napadlo si robit dalsi kluc a ist kradnut auto? Ked bol robeny kluc bol robeny presne stylom, ze clovek bol pritom a presne videl, co sa robi a presne videl, ze vsetky udaje boli definitivne po urobeni kluca odstranene z pc. Netreba za vsetkym vidiet zlodeja.
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: strateny kluc

Streda, 5. Decembra 2018, 15:18

Ako človek ktorý tomu piču rozumie bude vedieť ktoré údaje sú relevantné a ktoré nie a že ten čo bude tobiť duplikát kľúča naozaj zmazal VŠETKY údaje a či potom nespraví nejaký undelete?
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných