... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

mmracing.sk
 
Mr.kajo
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 9.7.2018
Auto: Bmw x6, 116i
Kraj: Košický

bussines CD BMW 1

Pondelok, 26. Novembra 2018, 23:50

Zdravim

zapojil som moju 1.ku na INPA lebo som mal problem z AUX . dal som reset radia a teraz to vobec nejde ani nesvieti ani hodinka nefunguje. Svieti iba podsvietenie .. vsetky tlacitka . zapnut sa to neda. mohol by mi niekto pomocot ?
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: bussines CD BMW 1

Streda, 5. Decembra 2018, 00:58

Skus s INPA vycitat to radio, ci reaguje. Radio 1/2 a funkcia ident (tusim F2) - ci vycita bmw cislo radia a ostatne veci. AK sa s nim nespoji, tak islo do "radioveho nebicka". Povazuj ho za mrtve. Vymena za ine + kodovanie. Tieto radia mozu mat nestabilnu eeprom, mozno doslo k poskodeniu dat, najcastejsie ak je stara bateria ktora pri startovani moze mat velky pokles napatia, alebo celkovo pri prevadzke jednoducho dojde k roznym neocakavanym podpatiam. A ten reset mu ocividne zavaril este viac...
V podstate nechapem preco ludia skusaju veci, o ktorych nemaju znalost naco su a ako funguju.... Ak zmizlo to AUX, radio je potrebne prekodovat. Reset v programe inpa ma spravit len restart zariadenia, teda vypnut a zapnut ho bez prerusenia stavy. Nic viac a nic menej, takze aj keby sa nestalo to co sa stalo, urcite by to nepomohlo.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných