... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

bmwtt.sk
 
sirec
Autor témy
Príspevky: 3
Registrovaný: 22.10.2012
Kraj: Bratislavský

E91 330xD - Čudný zvuk

Štvrtok, 29. Novembra 2018, 13:50

Ahojte

v poslednom čase sa mi z auta začal ozývať divný zvuk pri nízkych rýchlostiach. Minulý týždeň sa to ozvalo iba na chvíľu a potom bol kľud, ale teraz jak sa ochladilo tak sa vrátil. Robí to spravidla iba v rýchlostiach do 30, keď pribrzdím alebo zabrzdím (poprípade keď ťuknem do brzdy tak na chvíľu prestane a hneď sa vráti) alebo pridám tak to zmizne. Nie je to závislé od otáčok motora a mám pocit, že to výchádza niekde zo spolujazdcovej strany. Taktiež to nerobí zakaždým ale iba občas. Snáď som to opísal dostatočne. Auto je 2006 E91 330xD 170KW. Nižšie prikladám link na video s tým zvukom (ku koncu aj počuť, že keď sa. zvýši rýchlost okamžite prestane) Vie niekto čo by to mohlo byť ? Ďakujem

Link: https://youtu.be/_pP8HfknRQU
 
actus
Príspevky: 1
Registrovaný: 9.8.2022
Auto: BMW 330 xdT
Kraj: Prešovský

Re: E91 330xD - Čudný zvuk

Utorok, 9. Augusta 2022, 05:56

mám podobný problém, po naštartovaní začne takýto zvláštny zvuk ale po zvýšení otáčok to prestane, rovnako už keď je zohriaty motor tento zvuk nepočuť, iba keď dlhšie vozidlo stojí a schladne vozidlo ... ja som mal pocit, že to ide zo strany vodiča vpredu ... myslel som si, že servo, ale všetko naznačuje, že to je v poriadku ... uvítam odpoveď či ešte niekto mal s tým problém ... ročník mám 2005 a nájazd 338000 km.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní