... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
lubor96
Príspevky: 65
Registrovaný: 11.8.2015
Auto: BMW 320d E91 M47/T2
Kraj: Nitriansky

Re: Nezávislé topení?

Piatok, 7. Apríla 2017, 19:33

sultan23 napísal:
Vdaka za napovedu. Mas aj nejake blizsie info? Nikde tam neviem najst dokurovanie ani nic podobne. Ako by sa to malo volat
iba po pamati si pamatam ako to mam ja na radiu prof. a tiez nemam iDrive: prave velke tlacidlo MENU, tam moznost "parked" a tam vidim potom moznosti "blower" a "heater" + nastavenia dvoch casov
 
sultan23
Príspevky: 11
Registrovaný: 9.2.2012
Auto: BMW 330D
Kraj: Banskobystrický

Re: Nezávislé topení?

Piatok, 7. Apríla 2017, 20:44

Skusim to zajtra. Dakujem ti zatial
 
sultan23
Príspevky: 11
Registrovaný: 9.2.2012
Auto: BMW 330D
Kraj: Banskobystrický

Re: Nezávislé topení?

Sobota, 29. Apríla 2017, 14:28

Nazdar. Tak presne ako pises je to tam tak, len ked nastavim cas nic sa nedeje. Resp ked slacim blower tak to fuka hned a nie na casovac. ked zatlacim heater tak len na sekundu odfajkne ze potvrdilo a neda sa to zaskrtnut ze je to potvrdene hned to zmizne.
 
peter.cyprich
Príspevky: 2
Registrovaný: 29.9.2018
Auto: 535xD GT
Kraj: Bratislavský

Re: Nezávislé topení?

Streda, 28. Novembra 2018, 18:13

sultan23 napísal:
Nazdar. Tak presne ako pises je to tam tak, len ked nastavim cas nic sa nedeje. Resp ked slacim blower tak to fuka hned a nie na casovac. ked zatlacim heater tak len na sekundu odfajkne ze potvrdilo a neda sa to zaskrtnut ze je to potvrdene hned to zmizne.

Skoro presne mám aj ja toto na aute ale neviem odfajknúť nezávisle kúrenie vôbec pričom je to vysvietené na označenie(odfajknutie) predpokladám, že to ešte s niečim súvisí vonku je už -1C. Prišiel už niekto na to ?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných