... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
yates1
Príspevky: 19
Registrovaný: 11.6.2018
Auto: 335i M3 unikat
Kraj: Bratislavský

Re: Volant performance

Nedeľa, 25. Novembra 2018, 12:28

.... no prave to jsem si taky rikal kvuli pripadnemu problemu potom reseni reklamace ... :( ..... jinak cena je vazne lakava,.... u nas to prodavaji i s krytem v alkantre ale jak jsem psal je to 31 bez DPH pokud na nekoho napisu.....ale jinak je fakt ze to maji vse levnejsi nezli ofic BMW u nas...... ty ho mas na aute ? nejake zkusenosti s nim ? jak se ti drzi v lete ? zima ? funkcnost ? a pri jizde drzeni ? ( jsem dost zvyklej ridit jednou ruku levou a spise v v pozici 10h nebo 12h jak kdy , tak jak se s tim displejem potom ridi. no a jeste pouzivam kozene rukavice. Dekuji moc za reakci.
 
Užívateľov profilový obrázok
Blooddog
Príspevky: 143
Registrovaný: 29.12.2014
Kraj: Banskobystrický

Re: Volant performance

Pondelok, 26. Novembra 2018, 09:28

Ja ho mam namontovany od jesene minuleho roka. Co sa drzania tyka, je pravda, ze tam kde je displej, je to sirsie, ale po chvili som si zvykol. Takze ja osobne som spokojny a siel by som do toho znova. V lete ziaden prehriaty volant, vsetky potrebne info vidim hned, takisto nemusím sledovat otackomer, ked to vytacam (LED su v zornom poli).
Tvoje auto sa nikdy ráno nezobudí a nepovie, že už ťa nemiluje a odchádza. Preto doňho môžeš nasypať toľko peňazí, koľko chceš.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných