... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: bmw 4 gran coupe - adaptivny podvozok/R19

Utorok, 9. Októbra 2018, 17:40

zakladne audio by som nebral, to je tak na pocuvanie FM radia. Hifi staci, HK potesi, ale menej ako Hifi verziu by som nebral.
fcc si nemyslel EDC nahodou ked si to k diskom pisal? ak su tie pneu runflat, bez adaptivneho podvozka by som to nechcel.
 
Užívateľov profilový obrázok
tvaroh
Príspevky: 1912
Registrovaný: 9.8.2012
Auto: Audi R8 quattro perf
Kraj: Bratislavský

Re: bmw 4 gran coupe - adaptivny podvozok/R19

Utorok, 16. Októbra 2018, 12:16

SFO napísal:
Pozdravujem,

bol som to kratko vyskusat cez vikend a musim povedat, ze ten podvozok je ozaj fajn a R19 neboli problem

Este by som mal par dodatocnych otazok:

    1. bezramove okna a dialnica/hluk - bol som to cez vikend jazdit, no nie dialnicu a rozmyslam, ci nebude problem s hlukom od okien pri vyssich rychlostiach
    2. balik repair inclusive 3/4/5 rokov - ak ste si to niekto kupovali, tak na ake obdobie?
Dakujem za rady a odporucania.

Mato

za mna bezramove okna, aspon pri triede ako je 4ka, ktora ma aj tak horsie odhlucnenie podvozku cize okna nie su to co zrovna vadi, na m235i som jazdil relativne casto 200 aj 270 a okna mi nevadili ani nahodou
adaptivny podvozok urcite ano
zaruka zalezi kolko chces auto mat v zasade 3r je skoro zadarmo, 4r bes value for money, 5r ak chces auto mat dlhsie :)
KÓDOVANIE F a G modelov v BA
Diagnostika a reset servisnych intervalov BMW Motorrad 2017+

U11 plugin
G02 BMW X4 EX
G31 BMW 5 tourig EX
BMW S1000r dynamic+sport paket EX
F48 BMW X1 xdrive EX
F15 BMW X5 xdrive EX
F22 BMW M235i M-performance EX PRÍBEH review str.45
F10 BMW 520d Mpaket EX PRÍBEH
E92 BMW M3 LCI akrapovic evolution exhaust PRÍBEH
E92 BMW 335i Xdrive LCI Mperformance EX PRÍBEH
E91 330xd EX
 
Užívateľov profilový obrázok
vladiss
Príspevky: 44
Registrovaný: 2.9.2014
Auto: BMW G05, EX: F36
Kraj: Košický

Re: bmw 4 gran coupe - adaptivny podvozok/R19

Nedeľa, 18. Novembra 2018, 20:27

Po tyzdni jazdenia s F36 mozem zatial adaptivny podvozok iba odporucat. Vacsinou jazdim v komforte ale ak sa chcem povozit, prepnem na sport, kde sa upravi tuhost tlmicov, auto o nieco lepsie sedi na ceste, menej sa naklana.

Auto je obute na R18 RFT, zmiesany rozmer, v zadu sirka 255, co sa tyka hluku, zda sa mi trosku hlucnejsie alebo porovnatelne ako moja ex E91 bez RFT na uzsich pneu. Nebude ten hluk sposobeny prave pouzitim v zadu sirsich a RFT pneu?

Inak mam vo vybave aj funkciu, ktora pipa ak sa zda ze by mohlo dojst ku kolizii. V regnume v KE mi vraveli, ze je to iba vystraha a ze to "pripravi brzdy", ale brzdit nebude samo od seba. Aky vyznam ma potom tato funkcia?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných