... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
banner

Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Kraj: Trenčiansky

Re: ConnectedDrive aktivacia BMW Live

Streda, 7. Novembra 2018, 21:10

ved ale ked bude mat rtti predplatene v nemeckom portale tak mu rtti na slovensku fungovat bude. ale ano, bez portalu nepustia ani rtti pravdepodobne.
banner

xener
Auto: F31, A6
Kraj: Bratislavský

Štvrtok, 8. Novembra 2018, 11:26

ja ho predplatene mam. a tych 60 eur co mi to stahuje z karty ci kolko si do nakladov davat nepotrebujem.

len nech to uz nevyzera tak kokocky ked mas v bmw velku navi a typek z oktavie vo vedlajsom pruhu sa smeje ze mas pred navi displayom polozeny mobil a on ma to waze na svojej RNS nativne.
Imperialblau Brillanteffekt Metallic - A89

Shoogo
Auto: F11
Kraj: Žilinský

Pondelok, 12. Novembra 2018, 13:31

Ja som mal v lete zaplatene skusobne rtti, vsetko fungovalo v poho v cz, pl, de. zaregistrovany som na de portali. predplatne mi uz vyprsalo ale ked sa priblizim k hraniciam tak v cechach vidim ze informacie su. aj ked zapnem navigaciu mam aktivnu ikonku RTTI. takze asi predplatne nezrusili ;-). Na slovensku stale nic. uz aby to bolo aj u nas..

braniq
Auto: F34

Streda, 14. Novembra 2018, 14:15

Dnes mi v BMW povedali ze portal by mal byt spusteny 20.11. ale obchod az v marci buduceho roka. To je velmi uzitocne kedze dalsieho pol roka nepojde nic v aute. A to som sa tesil na RTTI a Car play, ale predpokladam ze Carplay aj tak na Slovensku fungovast nebude.

Anndy
Auto: BMW

Streda, 14. Novembra 2018, 15:37

A co brani pouzitiu CarPlay? Mne 2r dozadu tvrdili, ze Apple. Ale to sa uz dalo CP objedat v nemecku do auta uplne v pohode. U nas nie.

braniq

Streda, 14. Novembra 2018, 16:12

no CarPlay musi uvolnit BMW aby sa to dalo kupit, a to nerobia ani v CZ. CarPlay u nas funguje v pohode, akurat hlasove ovladanie nepojde v Slovencine, co mi nevadi. Len v tomto pripade BMW zaviedlo system predplatneho, kde najprv ti ju musia spristupnit v store a potom si ju mozes predplatit.

Anndy
Auto: BMW

Streda, 14. Novembra 2018, 16:16

CP si mam predplacat? To je aky nezmysel. Chapem mozno jednorazovy priplatok (v DE cca 300€ stoji v konfiguratore). Tak ale chapem, cely biznis sa pomaly tymto smerom zacina uberat.

braniq

Streda, 14. Novembra 2018, 16:19

toto prave BMW zmenilo, ze miesto priplatku v konfiguracii to montuju do kazdeho auta a potom si musis sluzbu aktivovat za poplatok. stoji to 250€ na 3 roky a BMW tvrdi ze je to tak pre uzivatela lepsie, aj tak vacsina vymeni auto kazde 3-4 roky.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný