... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

banner

gajdoš
Kraj: Trnavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 7. Novembra 2018, 10:22

marino napísal:
mnoho ludi prave preto do lpg nejde, lebop maju prave z toho strach. no nie je to podla mna dovod na to, neist do takejto prestavby. @xavier ako myslis, ze ked su dovozcami, tak mas vacsiu istotu, ze ti ho aj namontuju lepsie ako inde v servise?
ci je to istota je podla mna na zvazeni kazdeho cloveka zvlast, ale tiez si myslim, ze maju tym padom viac znalosti ohladom aj samotneho servisu systemu, ako takeho, aj skor vedia pripadne suciastky zohnat a podobne veci ;-)
banner

Užívateľov profilový obrázok
xavier
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Štvrtok, 8. Novembra 2018, 10:45

Marino myslim si, ze ano, keby som si to nemyslel, tak to dam urobit asi niekde inde, ale myslim, ze to ma suvis, ze tie skusenosti ta prax ma suvis aj s tym, ze su dovozcami, ale to je len moj pohlad na to. Niekto to mozno vidi inak, ze si to da radsej inemu servisu, len som napisal na zaklade coho som sa ja rozhodoval ;)

Zdobor
Auto: BMW X6
Kraj: Trnavský

Piatok, 9. Novembra 2018, 10:21

Davidof prestavba auta netrva dlho, ak sa pytas skrz to, ze budes bez auta alebo skrz co ta to zaujima?

Ak preto, ze jak ostanes bez auta, tak niektore servisy maju aj taku mmoznost, ze si vies od nich auto pozicat na ten cas co to tvoje bude v servise, aby si neostal bez aby si mohol normalne fungovat jak si zvyknuty :-D

davidof
Auto: 525 d 2009
Kraj: Trenčiansky

Pondelok, 12. Novembra 2018, 10:36

to nie je potom dlho, mal som predstavu, ci to aj tyzden nebude, ale pokial len par dni, ze to vedia takto spravit, potom si myslim, ze by to bol nejaky problem pre mna vydrzat aj bez auta, myslel som zdobor na to, ze jak budem fungovat, ale to len preto, ze som myslel, ci to nebude na dlhsie :-D

len toto tiez asi nebude poskytovat kazdy jeden servis

janiik
Auto: e90 320d
Kraj: Žilinský

Streda, 14. Novembra 2018, 09:54

kazdy asi nie, ale su aj take, kde ti pozicaju auto, dokonca tiez na LPG a vratis im ho ked budes mat auto urobene :-)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 4 neregistrovaní