... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 08:54

ciselnym kodom/heslom samozrejme je, ale odtlackom logicky nie, kedze to nema senzor vzadu a home button so senzorom telefony od iphonu 8 vyssie nemaju.
 
speedfred
Príspevky: 1993
Registrovaný: 3.8.2006
Auto: KTM XBow
Kraj: Žilinský
Bydlisko: EU

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 09:09

Vidíš s tým odtlačkom ma to nenapadlo a face id by som asi nechcel. Rozmýšľam stále nad X ale nejako poriadne ošahať tlačítko ktoré tam už nie je som ešte nebol.
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 09:22

ja uz docela surne potrebujem nejaky ios dyvajc, ale tajne dufam, ze zajtra predstavia aj nejaky novy ipad mini ak sa najnovsie rumors potvrdia, inak asi zoberiem Xr. ten zolty kur sa mi luba. ono cely telefon sa mi luba, aj ked teda som zvedavy, kolko ludi by si kupilo Xs ak by dali do Rka oled.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 09:37

Ten OLED v Xs je strasne fajn. Som si min vikend bol na tom osahat tlacitka. Som skoro az miestami dumal, ze rovno vezmem jeden na firmu [hoc ako tu raz povedal jeden klasik: "firma = podvod!!!11!!"]
Ale potom som sa zobudil a uvedomil som si, aka je strasna kokotina davat za telef 1000+ ecka, ked to zvacsa pouziva iba na maily, instagramove kurvy a obcas s stym telefonujem...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 09:43

Kódom asi určite, odtlačkom nie :( Huawei nedávno predstavil čítačku odtlačkov integrovanú v displeji, tak snáď budúci rok epl tiež predstaví ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 09:51

Oppo to predstavilo este minuly rok pod displejom. buduci rok to bude mat samsung a epl urcite technologiu vyvinie do dokonalosti a predstavi ju 2025. a nabijacka uz bude za priplatok.
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 15:09

Veď presne tohto sa obávam, že sa tomu budú brániť jak čert krížu, keď dali také prachy do FaceID. Ja som XS a XS Max minulú sobotu pozeral v Avione a fakt krásne, no pre mňa zbytočné, to Xr by bolo dobreé, uvidím ako to bude vyzerať naživo.
 
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 15:23

preco hnusneho? :D
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 15:41

asi neexistuje novy telefon bez vyrezu a dizaj jebat, aj tak to mam v obrnenom obale takze jedina vec co vidim je displej a fotak :D
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Autor témy
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 16:39

Maco napísal:
asi neexistuje novy telefon bez vyrezu a dizaj jebat, aj tak to mam v obrnenom obale takze jedina vec co vidim je displej a fotak :D
Prílohy
gsmarena_001.jpg
gsmarena_001.jpg (51.62 KiB) 953 zobrazení
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 16:54

chup44 napísal:
Veď presne tohto sa obávam, že sa tomu budú brániť jak čert krížu, keď dali také prachy do FaceID. Ja som XS a XS Max minulú sobotu pozeral v Avione a fakt krásne, no pre mňa zbytočné, to Xr by bolo dobreé, uvidím ako to bude vyzerať naživo.

XR ma už na pohľad hrubší “rámček” okolo displeja, pokial teda vedľa neho položím Xko tak je to hneď vidieť že tu je X a XS lepšie na tom vďaka OLED. Otázka je ako to bude človek vnímať po čase keď to nebude zrovnávať s XS.

Rovnako je XR na pohľad hrubší, pre niekoho výhoda pre niekoho horší dizajn.

Inak spracovanie XR je na výbornej úrovni kde si dá Apple ako vždy záležať, rozhodne nevyzerá ako nejaké LENOVO..

Cena by podľa mna ale tomu XR sedela tak o 100€ menej ako stojí.. Rok staré X je prémiovejší a na pohľad “luxusnejší” model.. Pokial by sa dal kúpiť pod 1000€ je to podľa mna lepšia voľba ako 850 za XR. Síce nemá najnovší fotak a HW ale toto človek reálne podľa mna ani nepocíti nakoľko HW aj rok starého Xka je stále top. Škoda že min rok Apple nepredstavil aj X Max, mohol som si ho kúpiť už vtedy a aktuálne iPhony by som úplne ignoroval. Neprinášajú až take zlepšenia aby malo zmysel uvažovať meniť X za XS. Ten kto ale X vynechal tak pre toho je XS ako inovovaný model jasná voľba a o X by som neuvažoval.

PS: TouchID je pre Apple mŕtve a ma ukončenú podporu a vývoj.. Určite nech nikto nečaká že Apple príde o pár rokov s TouchID v displeji. Jasne povedali že FaceID je ich budúcnosť a že je bezpečnejší, keby prišli naspäť s TouchID (v takej podobe akej bolo, a je jedno čo to sníma) tak by išli sami proti sebe.. Zajtra budú nové iPady s FaceID a predpokladám že časom príde FaceID aj na MacBooky..
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 17:08

Pista ak to je mobil z tohoto roku tak to vyzera divne.

OnePlus 6T vyzera fajne, aj notch je taky jemny. Ceny dobre 6+64gb 549usd 8+128 579usd a 8+256 si uz nepamatam :D Ale amici to maju vyhodne bo tam im to rozjizdi T-Mobile a ked das stary mobil na "srotovne" tak ti daju z ceny 6t dole az do 300dolci.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Pondelok, 29. Októbra 2018, 17:21

srotovne mal/ma telekom aj tu, a bola to zapalka jak rit, za telefon, ktory hociaky bazar vykupuje po 300, na inzerat predas aj za 450, ti telekom daval ledva 200.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 21 neregistrovaných