... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
gomez89
Príspevky: 1075
Registrovaný: 10.5.2010
Auto: E39 530dA
Kraj: Prešovský
Bydlisko: PO

Re: E39 530d ATE POWER DISC a sklamanie.

Pondelok, 17. Februára 2014, 10:30

csuka530d napísal:
Zas mudra hlava dristla!


:wink: Je to tvoj nazor...

csuka530d napísal:
Ked si taky mudry o vyskladani spravnej kombinacii brzd preco sa nepodelis s nami??!


A naco, ze by som dostal hentaku odozvu, jak si napisal??? Vid. o riadok vyssie.

csuka530d napísal:
ta zmes keramiky v tych ate dostickach je dobra len na jednu vec ! Nepraaaaaaaasi


Zamysli sa nad tym a chod na to len logicky, ze preco asi ATE Ceramic neprasi... Ze by to bolo zlozenim tvrdsej zmesi v dostickach? A vyssim obsahom uhlika? 8)

Ako som pisal a nebudem sa opakovat a to presne kvoli Vasim reakciam, ze na Ceramicu treba aspon take kotuce, co maju vyssi obsah zmesi carbonu v kotuci, t.z. uvediem len jeden priklad takeho kotuca - Textar PRO... ( a je ich viac )

A laskavo neutoc na moj prispevok, nedalo mi to tu nenapisat, cely klub je presne o tom, clovek nenapise je zle, clovek napise je este horsie, preco? Musi jednak sa obhajovat a vysvetlovat veci, ze preco tak, alebo preco onak a samozrejme cistym prikladom si Ty csuka, ze preco sa nepodelim s Vami, no presne pre tvoju reakciu .

:smile:
e36-m52b25-limo-M packet-technoviolet metallic
e39-fL-530d-limo-antrazitmetallic
rr-l322-3.0d-m57-javablackmetalic
e66-750Li-n62n-monacoblaumetallic
 
csuka530d
Autor témy
Príspevky: 2048
Registrovaný: 5.4.2011
Auto: 530d e39 touring2003
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nové Zámky

Re: E39 530d ATE POWER DISC a sklamanie.

Pondelok, 17. Februára 2014, 15:23

Vyrivas do prispevku a potom sa cudujes prispevkom typu mojho?!!

Sa zamysli aj ty.
Nebudem sa tu stebou hadat pretoze presne viem co mas na mysli. Ked clovek napise svoj postreh tak ho ma v momente vyvrateny a musi tu dokazovat ze nedrista!

Buhuzial preto tu uz vazeny clenovia ktori sa veciam rozumeju. Neprispievaju!
Ty si v tomto pripade ten isty pripad co neporadi len zdrbe prispievatelov!
Tak potom !??
Jasne ze je ked cloveku neda a napise na hovadiny ,ale sa potom patri aj danu temu zodpovedat pretoze pitom vsetky prispevky vyzeraju takto!
 
Užívateľov profilový obrázok
sesto
Príspevky: 287
Registrovaný: 25.11.2008
Auto: BMW 530i E39
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E39 530d ATE POWER DISC a sklamanie.

Nedeľa, 28. Októbra 2018, 22:36

Britt napísal:
Sklamem vas priatelia ale problem s trasenim volantu je chorobou hlavne E39.
Ja som tiež ako každy majiteľ E39 ktoremu triaslo volantom menil postupne všetko. Kotúče som dal upraviť a urobili to dokonca origo v BMW!!! no nepomohlo. Tak som kúpil Bremba lebo však nebudem šetriť a hlavne chcem to mať konečne v poriadku. No po cca. 500 km Bremba triasli ako šialené. Mám ich v garaži a Bremba už asi nebudem kupovať. Kúpil som práve ATE-čka aj s ATE keramikou (platničkami) a hlavne vymenil som ložiska. Od vtedy je všetko v poriadku. Problem je že ložiska sa často nedaju zistiť či su O.K. alebo K.O. Ja s om ich dal vymeniť aj keď boli O.K. no až keď som tam mal nové zistil som že pôvodne neboli dobré!
No aj keď odstránite problém s trasením volantu tak to nemusí byť na dlhšiu dobu a po cca. 10.000 km sa problém môže objaviť znovu. No to ale musíte zistiť čo je príčinou trasenia teraz. Proste predna náprava na E39 je nešťastím modelu tak ako jeho predné svetlá ](*,)
Tak ako pise Britt.
Taktiez sa mi vlnili kotuce.Jedneho dna mi zacalo hucat aj predne lozisko.To som vymenil, po nejakom case som vymenil predne kotuce a od vtedy ani raz zvlnene kotuce. Takze odporucam ak sa vam vlnia predne koruce tak vymente predne loziska.
Šesťo

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných