... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Marek12
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 9.8.2018
Auto: E36 323i
Kraj: Trenčiansky

M50tub25 trhanie za studena

Štvrtok, 4. Októbra 2018, 08:23

Zdravim skusal som tuto temu hladat no nasiel som len na ine motory vsade sa pisalo ze to moze byt vaha vzduchu a ze ked ju pri nastartovanom motore odpojim tak sa nestane nic ja ked ju odpojim motor hned zhasne precistil som skrtiacu klapku nepomohlo robi to len za stdena ked sa zohreje tak ide normalne ale nema az taky vykon ako mavalo za studena to zacne trhat az od zhruba 2500ot este ma napadlo ci by to nemohol robit vanos. Za kazdu radu by som bol velmi vdacny.
 
jurii
Príspevky: 166
Registrovaný: 9.12.2009
Auto: 30/36/46/60 +6v
Kraj: Trnavský
Bydlisko: senica

Re: M50tub25 trhanie za studena

Sobota, 13. Októbra 2018, 19:33

Mne to robylo takto na 320i ked mi odišla cievka na 5valci ked motor chvilu pohrkotal naskočila a v pohode to šlo, bol tam nateceny olej u sviečky a po rozobrati cievky a cisteni sa celi ten prst cievky rozpadal dal som new a vsetko ok. Ale na 323i toto co opisuješ mi robylo tesnenie semering ventilu ko, olej pomali naslzil ked auto stalo cez ventil do valca a lež ho po štarte vyhadzal do výfuku takto sa to trhalo chvilu 300e komplet urobena hlava, zatial šlape.
BMW Nevlastníš ,BMW Vlastní teba.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných