... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Autor témy
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

F07 - buchanie napravy

Štvrtok, 22. Októbra 2015, 13:17

Zdravim...Vie mi niekto poradit???
Pri prejazde vacsej nerovnosti..napr retared bucha lava predna strana..Vymenil som komplet spodne ramena,tycky stabilzatorov,vrchne ulozenie tlamica..no zbytocne..bucha to stale...
ostava tycka riadenia a vrchne rameno....no skusal som to a nevidno aby tam bola vola na klboch
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: F07 - buchanie napravy

Štvrtok, 22. Októbra 2015, 21:42

vraj 07 tak buchaju, niekde som cital. som siel teraz v jednej co mala natocenych krutych 117t a som sa az zlakol ked sme chytli nerovnost jak to buchlo, ale len urcity druh priecnej, inac uplne v pohode.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Autor témy
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: F07 - buchanie napravy

Pondelok, 30. Novembra 2015, 10:33

ozivenie temy
pisal som o tom,ze mi bucha predna naprava a pomenil som vsetky ramena no zbytocne.
Az teraz som prisiel na to,ze to vychadza z riadenia
Myslim,ze je to od vyroby...auto malo 50000 ked som ho kupoval a uz to vtedy buchalo no bolo
obute na balonoch tak to nebolo tak pocut..Az toto leto som obul 20zoll a to uz bol buchot
Teda naskyta sa otazka:
Da sa v riadeni nastavit vola sneka??
buchot pocut z lavej strany
 
stormwind
Príspevky: 16
Registrovaný: 7.2.2010
Auto: E60 540i
Kraj: Trnavský

Re: F07 - buchanie napravy

Utorok, 25. Septembra 2018, 12:45

Nejaky posun v tejto teme? Mam F11, vymenil som na prednej naprave obe spodne ramena, stabilizatory, tiahla a capy riadenia. Ostava vymenit horne rameno a ulozenie tlmicov.
Moj problem je ze pri prejazde po kockach sa nieco tak rozvibruje alebo rozhrkoce - je to take riadne hrkotanie. Pytam sa pretoze sa obavam, ze vymenim horne ramena aj ulozenie a bude to rovnake :)
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Autor témy
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: F07 - buchanie napravy

Utorok, 25. Septembra 2018, 15:04

stormwind napísal:
Nejaky posun v tejto teme? Mam F11, vymenil som na prednej naprave obe spodne ramena, stabilizatory, tiahla a capy riadenia. Ostava vymenit horne rameno a ulozenie tlmicov.
Moj problem je ze pri prejazde po kockach sa nieco tak rozvibruje alebo rozhrkoce - je to take riadne hrkotanie. Pytam sa pretoze sa obavam, ze vymenim horne ramena aj ulozenie a bude to rovnake :)

To buchanie sa riesilo v inej teme...bol to tlmic...no neviem ci to bude tvoj problem ked to hrkocie..nas problem bol buchnutie
 
stormwind
Príspevky: 16
Registrovaný: 7.2.2010
Auto: E60 540i
Kraj: Trnavský

Re: F07 - buchanie napravy

Utorok, 25. Septembra 2018, 18:49

Rozumiem tomu spravne, ze teda tento tvoj problem (buchanie pri prejazde vacsou nerozvnostou):
Da sa v riadeni nastavit vola sneka??
buchot pocut z lavej strany

sa vyriesilo vymenou tlmica? Cize vymenil si:
Vymenil som komplet spodne ramena,tycky stabilzatorov,vrchne ulozenie tlamica

a navyse este tlmic a uz to bolo ok? Vopred dakujem!
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Autor témy
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: F07 - buchanie napravy

Streda, 26. Septembra 2018, 07:37

bola to nejaka vada tlmicov...ten problem mali zopar ludi aj tu na fore...zbytocne sa menili ramena a oluzenia a aj tycky...na vine bol tlmic...
 
stormwind
Príspevky: 16
Registrovaný: 7.2.2010
Auto: E60 540i
Kraj: Trnavský

Re: F07 - buchanie napravy

Streda, 3. Októbra 2018, 14:57

vdaka!
 
Diabllo007
Príspevky: 111
Registrovaný: 3.12.2015
Auto: BMW F10
Kraj: Košický

Re: F07 - buchanie napravy

Piatok, 12. Októbra 2018, 20:06

stejny problem...vymeneno pul napravy a stale se to klepe jak kdyby byla uvolnena...v servisu na nic samozrejme neprisli (zbytecne vyhozeny prachy ,,tzv. profesionalum" )..chystam se vymenit silentblok stabilizatoru a kdyz ani to tak tlumice (mam dynamic drive a jeden stoji ranec :( ) jinak mi to dela podobny zvuk pri otaceni na miste jako zde na videu (ne ale tolik) https://www.youtube.com/watch?v=mUdwNJ26ADs ... kdyby mel nejake rady sem snima...:))

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných