... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

banner

Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Auto: E61
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 5. Októbra 2018, 20:46

Nebol problém ani pri -20 v Tatroch, len to trošku dlhšie trvalo, kým prepne, inak nič...
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
banner

Puppi

Pondelok, 8. Októbra 2018, 07:49

problem doslova a dopismena si nemyslim, ze by nejaky mal byt, neni na to dovod. LPG ti zamrznut nezamrzne, toho sa napriklad bat nemusis a neviem, akurat tak zmena co pocitis oproti letu tak je to, co ti tu uz aj chalani pisali, ze len to prepnutie bude trvat o nieco dlhsie, ze to auto sa bude musiet zohriat trochu aby to preplo a v zime to logicky trva dlhsie

janiik
Auto: e90 320d
Kraj: Žilinský

Utorok, 9. Októbra 2018, 08:12

tak dufam, ze ziadne problemy nepridu, zatial som nevidel, necital tu o niecom takom, ze by mali nastat dake trampoty :-D dufam, ze aj v zime budem taky nadseny, z tohto mojho rozhodnutia jak som teraz :-D

viktor31
Kraj: Prešovský

Streda, 10. Októbra 2018, 07:25

Toto by ma zaujímalo, že prečo si na začiatku vôbec myslíme niečo také, že v zime nastanú s LPG problémy? Alebo, že bude v zime auto na LPG nepojazdné? Už kadečo som ozaj počul a je to pre mňa záhadou :-D To musia ísť reči od ľudí, čo nemajú o tomto ani šajnu ani len tušenia akým spôsobom LPG funguje, plyn proste nezamrzne ani pri teplotách pod nulou a auto prepne na LPG práve vtedy, keď bude zohriate tak ako má byť, žiadne starosti, stresárčiny :-D

Markusso

Štvrtok, 11. Októbra 2018, 13:16

viktor načo sa pýtaš, sám si si v tomto smere aj odpovedal, môj pohľad je na toto stejný ;-)

davidof
Auto: 525 d 2009
Kraj: Trenčiansky

Dnes, 12:36

jo, ale to je spotreba benzinu, ale nejako, ze by LPG volaco sa pomenilo, ze tam by sa spotreba zvysila, to nie, hej? hugino, to je fajn, lebo uz kdeco som pocul, aj o zamrzani aj takychto veciach a to ma celkom zmiatlo ci to ma zmysel keby v zime s tym mali byt problemy, ale tak asi to zase boli len dake reci, co sa hovoria a chlieb sa je, ci tak dako sa to hovori, nie?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných