... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

obchodna sekcia
 
tombolone
Autor témy
Príspevky: 23
Registrovaný: 21.11.2015
Auto: BMW E36 325i
Kraj: Košický

e36 325i smrad v kabine

Utorok, 4. Septembra 2018, 13:35

Zdravim, cele leto mam taky problem ze ked otvorim jedno okno.. je jedno ake tak behom sekundy citim spaliny benzinu v kabine.. ked otvorim druhe okno tak to hned prestane... Tesnenie pod zvodmi je dobre, vymenil som tesnenia na spojke za zvodmi.. potom som zistil ze mam deravy rezonator.. tak som to dal spravit, a vsetko pretesnil.. spaliny uz nikde neunikaju no ale ked otvorim okno hned smrad. No dneska som si vsimol ze mam na jednom mieste derave tesnenie na kufri a myslim ze to ani nieje origo tesnenie, moze byt ze ked otvorim jedno okno je v kabine podtlak a zeby tak hned tahalo spaliny cez kufor? Dakujem za odpoved.. uz si neviem poradit.
 
tombolone
Autor témy
Príspevky: 23
Registrovaný: 21.11.2015
Auto: BMW E36 325i
Kraj: Košický

Re: e36 325i smrad v kabine

Štvrtok, 6. Septembra 2018, 10:32

Nikto nic?
 
Užívateľov profilový obrázok
Grom
Príspevky: 106
Registrovaný: 18.7.2013
Auto: BMW E36 320Ci
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Bánovce nad Bebr

Re: e36 325i smrad v kabine

Streda, 26. Septembra 2018, 14:01

Ja som mal na coupe podobny problém. Prejvovalo sa to najviac pri otvorenom šíbri. Na vine boli odvetrávacie klapky, ktoré nájdeš v kufri pri baterke a druhé na protiľahlej strane. Skontroluj v akom stave sú gumené závesy. Pri otvorenom okne sa vytvorí podtlak a ak dobre netesnia, prisáva ti cez kufor spaliny rovno od výfuku. ( za predpokladu, že máš všetko ostatné tesné )
Maťo

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 5 neregistrovaných