... všetko o BMW ...

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
SmartBastard
Príspevky: 1610
Registrovaný: 5.5.2011
Auto: '08 M Coupe, '10 X6
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Wien

Re: Rozdiely Mini

Piatok, 6. Júla 2012, 21:24

MCbucik napísal:

smartbastard: bol som to ja co som tak rozmyslal a stale aj rozmyslam..ale uz skor vseobecne o nejakom aute na vikendy na ring. Stale sa obzeram, ze co by bolo take naj na zaciatok..mini je jedna z moznosti alebo clio sport ako ma tu klubak blesk alebo megane RS, focus ST a nieco podobne tomu..

Hlavne treba rýchlo jednať lebo v októbri to uz bude drahé ;)
BMW Z4 M Coupe: Wreaking serious havoc on the hierarchy of needs.
BMW X6: If there's a guideline for creating coupés, it's just been ignored.
Bastard's Video Collection
www.RoyalGarage.sk
www.facebook.com/RoyalGarageBratislava
 
Lipi
Príspevky: 301
Registrovaný: 25.2.2010
Auto: BMW 530d Touring
Kraj: Bratislavský

Re: Rozdiely Mini

Piatok, 28. Júna 2013, 20:13

ONE.. je to iste ako Cooper.. akurat je to soft. ubrzdene..
Jednak aj vybava bola chudobnejšia...
Klasika Cooper ma namiesto 66kW ...85kW... zväčša mali biele strechy a spetaky.. One.. ich mal bud vo farbe alebo čierne..
Cooper mal tuším naviše okrem ESP aj v zaklade vyp. ASR.. čo zväčša One nemal..
Do r.2004 boli bolave prevodovky..
Motory boli Chrysler tuším..
Cooper S boli 120kW (165k) a potom tuším 180k či ako to je.. tie prve boli kompresor.. tie potom (2006+) tuším turbo.. alebo kombinacia turbo s kompresorom.. nieviem presne už som potom nepatral..

čo sa tyka nových 1.6d tak tie su PSA... čo sa tyka novych 1.6... tak tie by mali byt tie čo bmw spolupracovali spolu s PSA..
inak robili sa aj automat. prevodovky... tuším ZF.. ktore sa montovali v rakusku..

najviac zistiš na mini clube..
"Audi si kupujú preto ako vyzerá, BMW preto ako jazdi.."

BMW 530d Touring /// 2001 - M5 -styl. 82 (e39)
Volvo V70 II 2.0T /// 2001 - M5
 
slosarik
Príspevky: 3
Registrovaný: 29.10.2014
Auto: BMW Mini Cooper
Kraj: Banskobystrický

Re: Rozdiely Mini

Streda, 29. Októbra 2014, 17:59

Pre vsetkych ktory by si chceli zvysit vykon motora svojho Mini resp. BMW, nech si vygooglia Superchips bluefin. Ja ten pristroj vlastnim a mozem vrelo odporucit. Vyhodou zariadenia je moznost programovat vozidla Mini a zvysit vykon po vyresetovani a zaplateni poplatku cca £100. Ak by mal niekto zaujem dajte vediet.
 
DaPa
Príspevky: 1
Registrovaný: 19.9.2018
Auto: Mini Cooper
Kraj: Prešovský

Re: Rozdiely Mini

Streda, 19. Septembra 2018, 21:18

slosarik napísal:
Pre vsetkych ktory by si chceli zvysit vykon motora svojho Mini resp. BMW, nech si vygooglia Superchips bluefin. Ja ten pristroj vlastnim a mozem vrelo odporucit. Vyhodou zariadenia je moznost programovat vozidla Mini a zvysit vykon po vyresetovani a zaplateni poplatku cca £100. Ak by mal niekto zaujem dajte vediet.

Ahoj, mal by som záujem.
Skús mi zavolať alebo pošli číslo na seba.
0907320939 - Dano

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní