... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 18:35

Killo napísal:
netrep uz zase, pozri sa kolko ludi si kupuje dual-sim, a kolko by si rado dual-sim kupilo (keby nemame jebnutych operatorov, hlavne Orange, ktory dlho dual-sim bojkotoval).
Mat v dnesnej dobe iba 1 sim, obvlast na "specifickom trhu" akym je Slovensko, je totalny nonsens. Dvoma programami si vies vyskladat ovela lepsi balicek za vyhodnejsiu cenu, nez ked to chces len od 1 operatora...

Hej hej jediný kto trepe si ty :D V EU sú dualSIM tak populárne že všetci ako Samsung, Apple, LG. Sony a další giganti sa idu roztrhať aby zaplavili náš trh dualSIM :D Len killo z BMW klubu to vie lepšie ako všetci výrobcovia pre ktorých je to okrajová záležitosť v EU :D Bože môj...
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 18:37

dual sim technologia nieje nic inovativne preto to nemoze épl dat vsade... inovativne je tlacit nieco ludom co nepotrebuju vid eSIM ale ma to vyhodu ze sa koli tomu preda viac telefonov, na kazdu sim jeden... aspon v cine vedia co je dobre, ja by som si doprial aj 3 sim v telefone
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 18:42

Klasická SIM ja praveká záležitosť. Budúcnosť je určite eSIM a dufam že to Apple pretlačí ako pretlačil MicroSIM, NanoSIM. eSIM je vo všetkom lepšia.

Inak na čo Vám sú 3 SIM v mobile? Veď dnes už sú neobmedzené paušály možno za 30ecka...

EDIT:
Tak už vieme prečo Apple špeciálne pre Čínu má 2 fyzické SIM. Lebo Čína údajne blokuje eSIM kvôli sledovaniu obyvateľov a Apple tam aj na Apple Watch 3 ktoré podporujú eSIM musel blokovať tuto funkciu kvôli zákonom. Preto je iPhone pre Čínu extra bez eSIM.
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:20

a este napis aky je neskutocne velky rozdiel medzi sim mikrosim a nanosim... :) eSIM je obmedzujuca sprostost ale tymto trendom épl funguje tak nieje o com ;)
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Autor témy
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:59

//MPower napísal:
Hej hej jediný kto trepe si ty :D V EU sú dualSIM tak populárne že všetci ako Samsung, Apple, LG. Sony a další giganti sa idu roztrhať aby zaplavili náš trh dualSIM :D Len killo z BMW klubu to vie lepšie ako všetci výrobcovia pre ktorých je to okrajová záležitosť v EU :D Bože môj...
Tak neviem, ale Sony ma na svk svoje prémiovky v dual Sim verzii na predaj? Xz premium, aj xz2 premium som našiel dual Sim verziu na svk.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 23:54

//MPower napísal:
Hej hej jediný kto trepe si ty :D V EU sú dualSIM tak populárne že všetci ako Samsung, Apple, LG. Sony a další giganti sa idu roztrhať aby zaplavili náš trh dualSIM :D Len killo z BMW klubu to vie lepšie ako všetci výrobcovia pre ktorých je to okrajová záležitosť v EU :D Bože môj...
ale co si furt jak male decko, ani ten tvoj boh ti nepomoze
Hlavne ze KONECNE Samsung, ako aj ini (LG, Sony, HTC, Motorola, a asi kazda cinska znacka + ofc Huawei) maju dual sim a maju to aj u nas. Niekedy mi pripadas fakt ako vytrhnuty z reality, jednooky medzi slepymi... Konkretne Samsung dlho vzdoroval ale poziadavky zakaznikov boli jasne. Opat, nemyl si to s tym ze Epl jebe na zakaznikov a Epl vie co je najlepsie (plus US je totaaaaalne iny trh co sa telco tyka, u nich moc zmysel dualsim asi nema, a Epl sa nebude prisposobovat nejakej tretotriednej europe - i ked cine sa uz prispobovat zacina, lol )

je mi jasne ze ty si zahojenkar a nerobi ti problem zaplatit si pausal pripadne dostat nejaku podpultovu ponuku lebo si tam nakupil aj pre deda z kopanic, a ked to clovek vyuziva na biznis tak je to uplne ok.
Ale pre vela beznych ludi nechce platit vela za program, ked mozu mat hovory od jedneho operatora, a data od ineho, a takto ich to vyjde o dost menej nez obdobny balicek u jedneho. Minimalne takato bola situacia kedysi, uz to tak nesledujem, ale viacero ludi v okoli malo takto nakombinovane baliky. a jo, bez viazanosti... mozno sa len stretavam so zlymi ludmi, vasa kindermafia nema problem kesovat pausaly a dvojtisicove ajfeny
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 14. Septembra 2018, 07:55

A niekto tu tvrdí že Samsung a další nemajú dualSIM v ponuke? Si už fakt mimo? Rozmýšľam či má sem vôbec význam písať keď tu niekto nevie ani pochopiť písanému textu.. Ja som napísal že dualSIM u nás nie sú populárne (ani zďaleka ako v Číne) čo je fakt a preto ich je v ponuke pomenej, alebo máš pocit že keď prídeš do Orindžu že je 80% mobilov dualSIM? Príde ti to tak? Lebo tu tvrdíš totálne sracky ako keby dnes človek nemal dualSIM ako keby nemal telefón.. Vôbec to tak nie je a ako píšem JE TO OKRAJOVÁ ZÁLEŽITOSŤ, áno zlepšuje sa to ako to bolo pár rokov dozadu ale rozhodne to nie je terno že všetci výrobcovia chcú pre nás len dualSIM.

K tomu paušálu neviem, človek nemusí byt milionár aby si vedel zaplatiť 30ecka za neobmedzený paušál, isto má dačo zaujímavé v ponuke Telekom aj Orange. To máš 7.5€ týždenne, pokial ti to robí problém tak máš zle zamestnanie. Nechápem fakt potrebu mat 3 čísla len pre to aby som mesačne ušetril 6€? Veď to máš 2 piva niekde večer.. Skorej vidím význam v dualSIM že tam má človek súkromné číslo a pracovne/firemne a nemusí už nosiť 2 telefóny kvôli tomu.

To že eSIM je obmedzujúca sprostosť nemá asi cenu ani komentovať.. Treba si asi naštudovať aké všetky výhody a možnosti otvára eSIM a aký má potenciál.
 
jozohuzo
Príspevky: 44
Registrovaný: 4.9.2017
Auto: x6 e71
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 14. Septembra 2018, 09:18

Boze to cloveka boli citat tieto tvoje sracky, samozrejme ze operatori neponukaju dual sim telefony kedze niektori ludia rozmyslaju a zaplatia si internet u jedneho operatora a volania a sms u ineho, moj pripad to nie je, tiez si nemyslim ze to je rozumne ale proste kazi im to biznis a to je vsetko. Ked sa pozries na hocaku stranku s telefonmi tak si pozri kolko z nich je dual sim od low end fonov az po gs9+ a note, je to vec ktoru ocenia ludia ktori si ten telefon mozu dovolit a maju rozdielnu sim na osobne a pracovne ucely. Ja to mam napr rovnako a nebavi ma nosit 2 telefony je to otravne a jedna z veci ktorej som sa potesil ked som videl napis dual sim na keynote ale potom to islo dole vodou. Nech su kludne esim a moze si kazdy do telefonu dat aj 5, ale obmedzovat to takto je sprostost. Tvoje tvrdenia o tom ze o dual sim nie je zaujem je proste vymysel ktory ti sedi v tvojom malom al epl evriting svete aby si objahoval nieco co nema zmysel. A aj ked to nema zmysel pre teba, su zakaznici pre ktorych to zmysel ma, ale som si 100% isty ze ked buduci rok vyjde normalny dual sim iphone pre cely svet tak ti z toho odjebe dekel.
 
Užívateľov profilový obrázok
100RM
Príspevky: 1512
Registrovaný: 2.8.2006
Auto: e61 550i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bublina

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 14. Septembra 2018, 09:57

Ja furt nechapem naco sa tu o tom dohadujete ? Ved nech si kazdy kupi co chce a kludne si nad tym honi ... Chapem hadky killo-pauer, tam je to o pomeriavani, ale vy ostatni by ste sa na to mohli vykaslat :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
sajmon_35
Príspevky: 22
Registrovaný: 28.4.2017
Kraj: Žilinský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 14. Septembra 2018, 11:01

každému aj tak vyhovuje niečo iné, takže ťažko sa tu dohadovať, čo je lepšie. niekomu je aj ten dual systém na nič - jednoducho ho nepotrebuje
Keď robíš veci správne, ľudia si nebudú istí, či si vôbec niečo urobil.
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 14. Septembra 2018, 11:02

az na to ze épl nema dualSIM ale eSIM + 1 naozajstna pouzitelna SIM karta :D cele to ako vzdy obalia do pozlatka... cisty mezonet medzi garzonkami

eSIM nech je pre mna za mna v kazdom telefone na svete ale nech ma to neotravuje platit vendorovi za prenajom sluzieb providerov cez neho... staci ak mozem vyuzivat 2 pripadne viac naozajstnych SIM kariet... to bude u épl mozne len v cine... ak si vybavia zmluvu aspon s 1 providerom v kazdej krajine bude abraka dabra dual eSIM telefon... sakra inovacne

chlopi da sa kupit nejaky novy telefon este s android 6kou?
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 14. Septembra 2018, 12:04

ePLPower zase robis zo seba chuja, vies o danej problematike hovno ale kricis a prskas okolo seba ako ta tvoja PRAUDA je jedina spravna !!!1!! !! !
keby dovidis dalej nez po spicku nosa, tak by si si zistil ze Orange aj Telekom blokokovali druhy SIM slot, jozohuzo ti to spravne napisal. Orange a TCom nechceli aby si nahodou mal dualsim, aby si si vedel vykryt sluzby lepsie, lebo tie ich balicky kedysi boli na plac. A zaujimave, ze O2 od zaciatku problem s dualsim nema... Uz to pochopil aj Orange kedze myslim ze toto leto pridal do ponuky dualsim Honor.

http://www.fony.sk/clanky/12387-dual-si ... ot-blokuju

Si fakt len tupy primitiv obhajujuci vsetko od Eplu, absolutne prehliadas fakty a jak ti tu ostatny hovoria prezentujes len svoje vymyslene fabulacie. Precitaj si laskavo ten link co som postol, som zvedavy ci potom uznas ze si sa mylil (ako to tu velkoryso prezentujes ze sa nemas problem ospravedlnit), alebo budes zase vymyslat kospiracie

a ty sa dopici nestaraj kolko mam penazi a kolko som ochotny zaplatit, nemam telefonne sluzby na biznis tak aboslutne nemienim platit nenazranym operatorom viac nez je nutne minimum. Ak mozem volat do zahranicia s tym ze platim z hodiny len minutu + spojovaci poplatok, a na svk mi je zase vyhodnejsi iny OP pre lacne volania, tak na ktory kokot si mam platit 35+ervri za pausal???
A keby ty jebo nerobis len s miesackou, vedel by si ze niektori ludia maju aj firemne cisla, a nech nemusim nosit 2 telefony jak kar tak mi je vyhodnejsi dualsim
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 14. Septembra 2018, 20:18

Tak po 1. Telekom a Orange som uviedol čisto náhodou lebo asi predávajú telefóny a nie rožky že? O ich praktikách nemám ani páru a je mi to jedno. Kľudne teda chod do Nay alebo iného nezávislého obchodu podľa pár expertov BMW klubu :D a pozri si ich ponuku. Väčšina ľudí používa telefón na 1 SIM, to je fakt ktorý nezmeníš ani keď sa na hlavu postavíš. Tým to končím.

O tom kto čomu rozumie ty radšej nevrav :D hraješ sa na IT guru a si úplne mimo. Stačilo mi keď si si kúpil i7 a bol si vymletý že či ho vôbec máš pretaktovaný a či nie a keď som ti povedal že pozri to v biose ako máš všetky hodnoty nastavené tak si radšej kašľal na to lebo si tak mimo že ani nevieš ktoré políčko čo v tom biose znamená, vedomosti o tom ako taktovat tu i7 už ani nehovorím radšej ale prezentuješ sa tu ako expert.. Hlavne že ja som tu u VIP skupinky istých vážnych členov za IT blbca ale 8700k mi ide 5000MHz na všetkých 6 jadrách súčasne v 100% zaťaži :D Ale som si ten PC vyskladal a doladil veru na to že nič neviem..

To koľko máš peňazí je mi totálne fuk to mi ver :D Ja som len napísal že za cca 30ecka máš neobmedzený paušál a môžeš si volať neobmedzene aj do zahraničia. Každý slušný človek čo neslope alebo inak neprejebava peniaze nemá problém tých 30€ mesačne zaplatiť aj keď nemá nejak veľký príjem. 7,5€ týždenne nie je likvidačne za neobmedzené volania a SMS + isto tam bude aj nejaký ten dátový balík (aj keď nie nejaký luxusný). Sú ľudia ktorý si vedia z malej výplaty zaplatiť veľa a sú ľudia ktorý aj veľkú výplatu prejebu a potom prezvanaju aby im človek volal späť keď niečo chcú ](*,) A to keď poviem že pokial si nevie niekto platiť bežne veci aj keď nevyhadzuje a slušne žije že je asi niečo v jeho živote špatne tak to nie je urážka! ale realita nad ktorou sa treba zamyslieť prečo to tak je. Nemusíš na mna útočiť za to. Tým nemyslím nikoho konkrétne tu, len to všeobecne konštatujem, lebo mi tu príde ako keby Slovensko bola najchudobnejšia krajina kde je extrémna chudoba kde si ľudia za cent koleno dajú prevŕtať... Treba pocestovat asi svet a potom si asi niekto uvedomí čo je chudoba.
Je tu veľa ľudí na klube ktorých nebudem menovať, keď si oni dokázali zarobiť na svoje vysnívané auto, motorku alebo čo ja viem čo tak to dokáže každý!

To čo som už napísal nemusíš po mne opakovať. Sám som napísal že veľký prínos DualSIM telefónov vidím v tom že si tam dá človek súkromné a firemné číslo a nebude musieť nosiť 2 telefóny! Tak čo to po mne opakuješ?! Snažíš sa útočiť na všetko čo ta napadne ale nejde ti to :)

K mojej zaujatosti k Apple asi toľko že keby som bol zaujatý asi by som ich hneď na začiatku nehejtoval za 3 veci čo dojebali, len toľko k mojej zaujatosti :D

A na záver do jeba si nadávaj sebe! Teba mi je aj ľúto urážať.. Aj sa čudujem že som vôbec reagoval ](*,) Je úsmevne urážať niekoho kto si (vďaka tomu že je jebo) zarobil na M :lol: A nie, nik mi ju nedaroval ani ani ma nik nesponzoruje alebo iné nezmysli ktoré som sa tu už dočítal :D (to len vopred aby si ani nezačal s týmto) Ja viem že obmedzení ľudia ako ty vida za M4 iba tatka alebo čo ja viem čo :D ale že som začínal na starej E36 ako všetci to už sa ťažko hltá. Tak sa tu prestaň hrať na chudáčika že ti je veľa 10€ mesačne viac na paušál, tu ta nikomu ľúto nebude. Ale na fľašu (ktorú si pýtal aj od Fuxa) na tu sa vždy nájdu € :)
Naposledy upravil/-a //MPower v Sobota, 15. Septembra 2018, 13:00, upravené celkom 2 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 14. Septembra 2018, 20:53

no ked ste si uz vymenili falosne zivotne pribehy chlapci, teraz este poflamujte o tom ekg v hodinkach, ktore budete musiet ist empiricky otestovat do emeriky, lebo v europe ekg vraj nebude dostupne.
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Piatok, 14. Septembra 2018, 21:05

Nebude veru už som to tu spomínal čo je škoda :/ Na to EKG v EU potrebuju špeciálne povolenia ktoré nemaju. Dufam že aspoň časom to spustia aktualizáciou verím tomu že sa to budú snažiť získať aby to vedeli spustiť. Možno to pôjde aj obabrat tým že si dáš U.S. účet a pôjde to.

Mimochodom Watch 3 majú peknú zľavu a sú dosť výhodné momentálne. Nakoľko to EKG nepojde tak je zaujímavejšie kúpiť aj 3ky ako nové 4ky pre veľa ľudí.. Na tých 4kach je fajn ale ten väčší displej.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: capp, Lipo69 a 29 neregistrovaných