... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 10:38

pyranes napísal:
Možno je môj názor prízemný ale teraz bola v TV stará 108 ročná pani ktorá oslavuje narodeniny, jedla jednoduchú stravu a pracovala v lese.. Mne to už príde ako byť otrokom techniky mať na hodinkách tep, ekg a podobne ako sledovanie spánku atď ..
ale je to len môj názor možno mi niekto dá adekvátnu odpoveď a zmením zmýšľanie

A prečo máš názor že keď sa nejaká pani teraz dožila 108 rokov a je zdravá že všetci ľudia teraz na tom budú rovnako? To je trocha scestné nie? Dnes majú mladý ľudia choroby že nechápem stoho.. Teraz mám 26 ročného kamoša a budú mu asi operovať srdce ktorý športuje a bol zdravý a len tak že vraj asi dostal infarkt a nič mu nebolo :( Proste keď tieto zasrané vynálezy pomôžu len pár ľuďom na svete a varujú ich v čas tak to má neskutočný význam, to kam sa to celé posúva fakt nechápem a pokial to ľuďom zlepší život k lepšiemu, naučí ich zdravé návyky a podobne tak to je oveľa lepší produkt pre ľudstvo ako nový iPhone alebo nejaký Note a ja som vďačný že sa nie len Apple uberá aj takýmto smerom ako zlepšiť svet ďalej.
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 10:42

Maco napísal:
boha eplpauer ty uveris ozaj kazdemu marketingovemu kecu
Povedal človek čo nikdy žiadny Apple produkt nemal, pripadne sa o ich výrobky vôbec nezaujíma a nemá s nimi dlhodobé skúsenosti.
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 10:46

Povedal clovek ktory ma kriticke myslenie a nezozere kazdu kokotinu co sa povie od tej tvoje modle. Ano, tych par pripadov bolo ale v kazdom tom clanku je napisane od dokora ze to nie je presne a ze sa clovek nema na to spoliehat tak isto teraz na to v New Jersey nenapichnnu diagnostiku ako na auto a vsetko vedia. Ved sa trocha zobud pici.

Dobre, ten iPad bude teda asi od firmy Pear ked to neni Apple produkt.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
 
pyranes
Príspevky: 451
Registrovaný: 1.7.2010
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 10:58

//MPower napísal:
A prečo máš názor že keď sa nejaká pani teraz dožila 108 rokov a je zdravá že všetci ľudia teraz na tom budú rovnako? To je trocha scestné nie? Dnes majú mladý ľudia choroby že nechápem stoho.. Teraz mám 26 ročného kamoša a budú mu asi operovať srdce ktorý športuje a bol zdravý a len tak že vraj asi dostal infarkt a nič mu nebolo :( Proste keď tieto zasrané vynálezy pomôžu len pár ľuďom na svete a varujú ich v čas tak to má neskutočný význam, to kam sa to celé posúva fakt nechápem a pokial to ľuďom zlepší život k lepšiemu, naučí ich zdravé návyky a podobne tak to je oveľa lepší produkt pre ľudstvo ako nový iPhone alebo nejaký Note a ja som vďačný že sa nie len Apple uberá aj takýmto smerom ako zlepšiť svet ďalej.
Ja netvrdím, že sú na tom všetci rovnako, ani to že dnes sú iné choroby, ja len tvrdím akú pridanú hodnotu má pre mňa to, že mi hodinky ukazujú tep, tlak, ekg, a koľko som spal.. Veď keď vstanem, sám viem asi najlepšie ako sa cítim.. toto mi vysvetli nehovoriac to, že si na nich môžem pozrieť YT alebo zahrať hry
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 11:01

Maco napísal:
Povedal clovek ktory ma kriticke myslenie a nezozere kazdu kokotinu co sa povie od tej tvoje modle. Ano, tych par pripadov bolo ale v kazdom tom clanku je napisane od dokora ze to nie je presne a ze sa clovek nema na to spoliehat tak isto teraz na to v New Jersey nenapichnnu diagnostiku ako na auto a vsetko vedia. Ved sa trocha zobud pici.

Dobre, ten iPad bude teda asi od firmy Pear ked to neni Apple produkt.
Teba neberiem vážne fakt, kritické myslenie môžeš mat ale kritizuj prosím ta niečo až keď stym budeš mat skúsenosti a nie zhejtovať každý Apple produkt ktorý ešte nie je ani na pulte obchodov :D A znova sa opakujem a aj Apple to tvrdí TOTO NIE JE NÁHRADA LEKÁRSKYCH VYŠETRENÍ!!! Evidente nechápeš vôbec pointu Apple Wach. A ozaj, kritické myslenie mali všetci aj keď prišlo TouchID a všetci si ho zamilovali :D Apple sa snaží ako jedna z mala spoločnosti vydať niečo s čím je presvedčená že to funguje a majú to premyslené, nič hejtuj ty ďalej ja si počkám čo čas ukáže v realite :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 11:05

pyranes napísal:
Ja netvrdím, že sú na tom všetci rovnako, ani to že dnes sú iné choroby, ja len tvrdím akú pridanú hodnotu má pre mňa to, že mi hodinky ukazujú tep, tlak, ekg, a koľko som spal.. Veď keď vstanem, sám viem asi najlepšie ako sa cítim.. toto mi vysvetli nehovoriac to, že si na nich môžem pozrieť YT alebo zahrať hry
Pridanú hodnotu to má takú že to môže odhaliť vážny zdravotný problém a začať liečbu u lekárov pokial je čas.
Pokial vnímaš tieto vynálezy len na to že si pozrieš každé ráno že tuto noc som spal 5hod 36min a 21s a že si spálil malo kalórii včera a všetky tieto údaje sú ti ukradnuté tak to nie je asi produkt pre teba.
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 11:27

Už sa teším ako sa z ľudí stanú hypochondri a budú chodiť ku lekárom kvôli kokotinám lebo epl voč im zdiagnostikoval nejakú vážnu chorobu.
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 11:30

eplpauer tebe ide citanie s porozumenim asi ako tvoja gramatika a skromnost. Kde som pisal o novych epl voc? Reagoval som na teba a stare epl voc o ktorych si pisal ze su intergalakticke. Ale take nieco ked si clovek spravi dva tri overovacie testy ma aj na garmine a roznych ostatnych tychto zariadeniach. Tak to konecne predychaj a uvolni sa. Ked uz budes vydychany este mi prosim ta odcituj kde hejtujem kazdy epl produkt, ale uplne kazdy a konkretne, dikicko.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 11:31

mexican napísal:
Už sa teším ako sa z ľudí stanú hypochondri a budú chodiť ku lekárom kvôli kokotinám lebo epl voč im zdiagnostikoval nejakú vážnu chorobu.

jo
https://bgr.com/2018/09/12/some-doctors ... bmd-style/

"Meanwhile, doctors like Ethan Weiss, associate professor in the Cardiovascular Research Institute at the University of California San Francisco, worry some otherwise healthy patients are going to be freaked out or possibly misinterpret data the watch gives them and rush to the ER or their doctor’s office. Sort of the way people tend to overreact when they start researching the web to understand minor symptoms they have and quickly get convinced it’s something serious."
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 11:35

Na
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 11:58

Maco napísal:
eplpauer tebe ide citanie s porozumenim asi ako tvoja gramatika a skromnost. Kde som pisal o novych epl voc? Reagoval som na teba a stare epl voc o ktorych si pisal ze su intergalakticke. Ale take nieco ked si clovek spravi dva tri overovacie testy ma aj na garmine a roznych ostatnych tychto zariadeniach. Tak to konecne predychaj a uvolni sa. Ked uz budes vydychany este mi prosim ta odcituj kde hejtujem kazdy epl produkt, ale uplne kazdy a konkretne, dikicko.
To si fakt tak mimo alebo sa robíš? Apple predstavil nové Watch 4 a ktorých tu je reč, čo sem melieš staré Apple Watch a ktorých som vôbec nepísal ani slovo.. Písal si ako bude nové EKG úplne na hovno a potom keď ti napíšem že hejtovat produkt ktorý ešte nie je ani na pultoch je mimo podľa mna a ty sa začneš vyhovárať na staré Apple Watch že si myslel.. To je take Macovske.. A sám som tu napísal že nie jediný Apple sa uberá týmto smerom, ja tu pre boha netvrdím že Apple je jediný na svete, tak čo mám predychavať? Kľudne si kúp Garmin za 30% ceny Apple Watch a dufaj že z neho hodnoty budú aspoň ako tak reálne, nik ti v tom nebráni.. Určite bude low cost riešenie rovnako presne a kvalitne ako od spoločnosti ktoré do toho utrácajú neskutočne množstva miliónov $ (Ako napr Samsung, Apple..). Ja viem že tvojou obľubou je hájiť teóriu že ty si vlastne kúpiš iPhone X od konkurencie za 1/3 ceny a je ešte aj lepší a všetko ostatné podobne ale trocha to už preháňaš stym. Sú lacné veci a drahé veci, a vždy sú tie lacné pre niečo lacné a drahé pre niečo drahé, tak to bohužiaľ je a funguje. Tým netvrdím že sa nedá vo výpredajoch a podobne výhodné kúpiť veľmi kvalitný produkt. Vždy je ta cena niekde odrazená. Aj preto si Apple môže dovoliť financovať vývoj napr toho EKG ktoré prax ukáže aké je, hlavne má bude zaujímať vyjadrenie lekárov na tu technológiu nie hejtrov.. Preto zariadenie ktoré má X pokročilých funkcii ktoré stali obrovské množstvo $ na vývoji nemôže stať na Alze 55€.. Zmier sa stym. A o skromnosti mne nič nehovor, ty by si mohol moju skromnosť pri všetkej úcte závidieť, ale nebudem to s tebou riešiť. (To že da niekto veľa za telefón alebo podobne nič nehovorí o jeho skromnosti!)
 
undy
Príspevky: 2193
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 12:09

no ide o to, že ani orientačne to nemôže nič ukazovať, princíp EKG to z polohy hodiniek na zápästí vylučuje. Asi to bude nejaké pekné obrázky softwarovo generovať, to bude asi tak všetko, bohužiaľ. Akurát, že ľudia potom budú o pol druhej v noci volať záchranku, že hodinky im ukazujú, že majú infarkt...ach bože...
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 12:15

K tomuto sa vyjadrit neviem, možno máš pravdu možno nie. Na druhej strane technológia a umelá inteligencia ide tak obrovským krokom dopredu že dnes už sú možné veci ktoré voľakedy nešli predstaviť. Ako to je celé vymyslené na akom princípe fakt netuším, ale určite to nebude len nejaky vopred nahratý graf ktorý bude neustále opakovať dokola aby mal užívateľ pocit že niečo to ukazuje. Ako hovorím chce to čas a isto si tie nové Apple Watch zoberie hneď do parády pár expertov ktorý to budú skúmať a isto sa dočítame potom viac či to za niečo stojí alebo nie. Teraz je moc skoro to súdiť.
Naposledy upravil/-a //MPower v Štvrtok, 13. Septembra 2018, 12:16, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 13. Septembra 2018, 12:16

//MPower napísal:
u Applu vždy fungovalo presne a už som čítal viac príbehov o tom ako Apple Watch odhalili niekomu nejaký zdravotný problém, dokonca sú v USA uznávané u lekárov ktorý keď ta príjmu tak vedia použiť z nich dáta. Pokial to Apple ešte viac celé previaže tak tieto hodinky budu patriť medzi leaderov v tejto oblasti.

Bohužiaľ zisťujem že údajne bude táto funkcia u nás vypnutá (dufam že dočasne) nakoľko to vyžaduje regulačné schválenie a certifikácie a preto to u nás nemôžu oficiálne spustiť zatiaľ.. Iba USA. Ach j€bem ......
Ty si ozaj uplne jebnuty empauer.... Ty uz ani nevies co si pisal pred par hodinami, takze tu v tejto citacii hovoris o tych hodinkach ktore sa este ani len nepredavau ale uz su tak presne ze uz konkretne niekomu zachranili zivot? Ci hovoris o starsej verzii? Tak ako to je teda? A neviem preco ale nenasiel som citaciu kde by som sa navazal do noveho EKG na novych apple watch, napisal som len ze uveris kazdemu marketingovemu kecu, co je pravda takze sa uvedom. A prosim ta, ked tu budes pisat veci typu ze tvoju skromnost ti mozme zavidiet, aj tak ti to nikto nebude verit, plus by som rad vedel kde si vyfabuloval ze tvoja absentujuca skromnost = kupa drahsieho mobilu.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 29 neregistrovaných