... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

mmracing.sk
 
PrevlecenejVlk
Príspevky: 163
Registrovaný: 5.12.2015
Auto: BMW 530d GT F07
Kraj: Zahraničie

Re: Panoramaticka strecha - roleta - F07 pommmooooc

Sobota, 8. Septembra 2018, 23:51

No, ale já si dovezl roletku svojí, novou, originální, ale prostě jsme ji z jasných důvodů nekoupil u nich, oni jen provedli montáž. Předpokládám tudíž, že se automaticky zříkají jakékoliv záruky. Ale samozřejmě se tam chystám zajet a zeptat se, jak se k tomu staví, ale moc nadějí tomu nedávám no -( ale copak mne napadlo, že ji mám zkusit 100x zatahnout vytáhnout abych ověřil, že je to ok? Zkusil jsem to jen párkrát po výměně,pak mne celá nesmyslná roletka přestala zajímat....
 
Užívateľov profilový obrázok
gassgeber
Príspevky: 128
Registrovaný: 26.11.2012
Auto: bmw 320d touring
Kraj: Trenčiansky

Re: Panoramaticka strecha - roleta - F07 pommmooooc

Pondelok, 10. Septembra 2018, 06:33

Jasne choď tam a spýtaj sa. Už je to na tom servise ako sa k tomu postavia. Držím ti palce, lebo je jednoznačné že s tým majú časté reklamacie. Nie je to chyba používateľov,ale zlej konštrukcie a spoľahlivého fungovania, čiže v tomto chyba na strane BMW. Nie si prvý ani posledný s týmto problémom a oni to vedia najlepšie...
 
PrevlecenejVlk
Príspevky: 163
Registrovaný: 5.12.2015
Auto: BMW 530d GT F07
Kraj: Zahraničie

Re: Panoramaticka strecha - roleta - F07 pommmooooc

Pondelok, 10. Septembra 2018, 14:52

Tak samozřejmě mne slušně vyfakovali, díl, bez ohledu na to, že byl originální BMW, jsem si přece přivezl sám a výměna byla před víc jak rokem, takže milej pane, za výměnu roletky jen za práci opět u nás dáte 11 tisíc Kč (počítám že to je cena bez DPH) a ne, opravdu Vám nezaručíne, že se to zase po deseti otevřeních zavřeních nevytrhne.. Jo a prej neví o tom, že by s těma roletkama byly nějaký masový problémy Čekal jsem alespoň nějakou slevu na tu práci, ze slušnosti ale ani prd. A to nadšení v tváři, když jsem prohlásil, že roletku si v tom případě fakt zase dovezu svojí :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Autor témy
Príspevky: 724
Registrovaný: 3.11.2009
Auto: F07 35d 400ps
Kraj: Prešovský

Re: Panoramaticka strecha - roleta - F07 pommmooooc

Utorok, 11. Septembra 2018, 15:55

PrevlecenejVlk napísal:
Tak samozřejmě mne slušně vyfakovali, díl, bez ohledu na to, že byl originální BMW, jsem si přece přivezl sám a výměna byla před víc jak rokem, takže milej pane, za výměnu roletky jen za práci opět u nás dáte 11 tisíc Kč (počítám že to je cena bez DPH) a ne, opravdu Vám nezaručíne, že se to zase po deseti otevřeních zavřeních nevytrhne.. Jo a prej neví o tom, že by s těma roletkama byly nějaký masový problémy Čekal jsem alespoň nějakou slevu na tu práci, ze slušnosti ale ani prd. A to nadšení v tváři, když jsem prohlásil, že roletku si v tom případě fakt zase dovezu svojí :-D

Ponukal som ti moju pomoc a nebol si schopny mi ani odpisat..mne roletka funguje a to zijem v teplejsej krajine ako ty
 
PrevlecenejVlk
Príspevky: 163
Registrovaný: 5.12.2015
Auto: BMW 530d GT F07
Kraj: Zahraničie

Re: Panoramaticka strecha - roleta - F07 pommmooooc

Utorok, 11. Septembra 2018, 16:05

@DARKEN26 No jo vidíš, to máš pravdu, úplně jsem na to zapomněl, promiň, pak přišel náhlý impulz a nechal jsem to holt udělat v BMW, teď vidím, že to nebyla nejlepší volba.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných