... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

banner

viktor31
Kraj: Prešovský

Re: Vymena celneho skla e61 (2004)

Pondelok, 23. Júla 2018, 11:28

Akože ja rád šetrím, teda nejako som tak nastavený, ale zase toto je moc podľa mňa, šetriť sa dá aj inými spôsobmi a nie takto naháňať sa za dákym, viem, že to nahnevá, keď proste si to musíš platiť z vrecka, ale preto treba si to poistiť inak, aby dobre bolo :-D Napríklad moju ženu tú si viem predstaviť, tá by naháňala niekoho, kto jej sklo rozbije, tá čo sa týka spravodlivosti tak ide si za svojím :-D :-D
banner

Užívateľov profilový obrázok
Zdobor
Auto: BMW X6
Kraj: Trnavský

Piatok, 10. Augusta 2018, 15:19

Len tiez co by sa dopatrala spravodlivosti, keby nemala nejaky dokaz :-D

goso
Kraj: Košický

Pondelok, 13. Augusta 2018, 18:29

to asi nie, ale mozno keby na niekoho vybehla, tak by sa zlakol a uznal by a dalo by sa cez pzp, len aka je pravdepodobnost tohoto si netrufam tipnut :-D

Užívateľov profilový obrázok
Pilifo
Auto: BMW E61 530d
Kraj: Zahraničie

Pondelok, 13. Augusta 2018, 19:35

Neviem si reálne predstaviť takú situáciu, že by na mňa niekto vybehol s tým, že kameň spod môjho auta mu rozbil okno a ja by som uznal svoju vinu, pokiaľ by nemal kamerový záznam z paluby svojho auta, na ktorom by to bolo jednoznačne vidieť. Prišlo by mi to ako pokus o odrb a snahu si opraviť čelné sklo z mojej poistky.

Preto si myslím, že ak má niekto drahé čelné sklo a bojí sa poškodenia, jediná istota je pripoistenie čelného skla, príp. havarijná poistka. Preplatenie z PZP "vinníka" mi príde v 90% prípadov nereálne a nevymáhateľné bez akéhokoľvek dôkazu.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných