... všetko o BMW ...

bmwtt.sk
 
BrunoSoprano
Príspevky: 444
Registrovaný: 22.6.2008

Re: OPAKOVANE ROZBIJANIE ULOZENIA TLMICOV e34 520i

Nedeľa, 13. Novembra 2011, 01:13

vlado-htr napísal:
dik vsetkym za rady a zaujali ma tie tlmice lip --myslim ze su tam presne oni --len mi neslo do hlavy ze ked mam origo tlmic vyteceny a dam tam hoci LIP- (to su anglicke tlmice ) tak vzdy musi byt 100 krat lepsi ten tlmic jak ten vyteceny nie?? su dost tvrde tak je to mozno tym !!!!!!!!!!!!!-- mne bolo jedno ze co tam dam a o cenu neslo tak mi objednali tieto a vraveli ze su celkom ok -- skusim teda nieco ine len teras dajte radu ake aby to zase nebolo jak LIP lebo tlmicov je na trhu do osalenia !!!


meyle všetko dávaj a nebudeš lutovať....
 
Užívateľov profilový obrázok
depressman
Príspevky: 546
Registrovaný: 25.3.2010
Auto: BMW E39 530i
Kraj: Košický

Re: OPAKOVANE ROZBIJANIE ULOZENIA TLMICOV e34 520i

Utorok, 15. Novembra 2011, 12:24

Neviem co tu vsetci ospevujete to Meyle a pritom je to takmer rovnaka kvalita ako SWAG. Ked uz tak Meyle HD. Co sa tyka hornych ulozeni, najkvalitnejsie su Leemforder a Meyle su cinsky shit, (oskusane a overene) :mrgreen:
BMW E39 530i, 5/2001 M-Packet
 
rapidwinner
Príspevky: 834
Registrovaný: 19.1.2016
Kraj: Prešovský

Re: OPAKOVANE ROZBIJANIE ULOZENIA TLMICOV e34 520i

Utorok, 31. Júla 2018, 23:27

Tema sice stara ako svet samotny, ale neda mi...

Bol tu snad iba raz spomenuty typ horneho ulozenia. E34 ma 3 (slovom tri) ! typy prednych hornych ulozeni a sice:
1. tzv. jednoduche ulozenie pre tlmic so 14mm piestnicou https://www.realoem.com/bmw/enUS/showpa ... Id=31_0236
2. tzv. zlozite ulozenie pre tlmic s 14mm piestnicou - v principe to iste, ako link nizsie, ale iny vnutorny priemer horneho ulozenia
3. tzv. zlozite ulozenie pre tlmic so 16mm piestnicou https://www.realoem.com/bmw/enUS/showpa ... Id=31_0125

Vzdy, VZDY je nutne sparovat spravne typ horneho ulozenia s tlmicom a, samozrejme, vsetko to spravne dokopy poskladat. Pokial sa neprezenie extremne znizenie na seriovom tlmici, k opakovanemu opotrebovaniu horneho ulozenia, obzvlast vpredu, by za ziadnych okolnosti nemalo dochadzat.

Ze E34 ma ako slabinu zadne horne ulozenia je na inu debatu. Nic, co by sa ale nedalo vyriesit bud origo (nepancovanym) Meyle HD, alebo originalnym OEM BMW ulozenim.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní