... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

obchodna sekcia
 
feripp
Autor témy
Príspevky: 10
Registrovaný: 11.7.2017
Auto: e46 320d 2004
Kraj: Trenčiansky

zaseknute CD

Piatok, 27. Júla 2018, 21:00

Ahoj znalci 8) , mám e46 2004, MK4 navigacku original od výroby, a zostalo mi CD z mapami (ktore nejdu :D) v mechanike po stlačení sa nevysunie, zostane tam, v navigacii ho ani neregistruje že by tam bolo, (na 100% som to napalil zle) , ani po hodine to nič nerobí, stale je tam :D , neda sa nejako manualne vybrať ? niekto nejaké skusenosti ? Dakujem :)
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6543
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: zaseknute CD

Utorok, 18. Septembra 2018, 09:33

Da sa vybrat manualne ale treba to samozrejme otvorit. Ak ho nechce ani vyplut tak asi odisla mechanika a nevyhnes sa jej vymene. Nepotesim ta, v bmw stoji nova mechanika cca 160eur.
 
Orientblau
Príspevky: 1
Registrovaný: 6.2.2020
Auto: BMW E46
Kraj: Nitriansky

Re: zaseknute CD

Štvrtok, 6. Februára 2020, 16:41

Dasa vybrať postup je na YouTube otvorený zadný kufor a vodicove dvere stále počas procesu treba nastaviť na displeji screen ísť k mechanike a držať tlačidlo na vysuvanie cd okolo 30 sekúnd kľúč stále v polohe 1 potom ísť a vypnut kľúčik.Vratit sa k mechanike a počkať kým zhasne kontrolka.Potom po zhasnuti stlačíš vysunutie dvd a mechanika sa naštartuje asi po 10 sekundách stlačíš zase niekedy treba aj viac krát a niekedy je treba postup opakovať umna išlo na druhýkrát.
 
hansm5
Príspevky: 647
Registrovaný: 16.1.2009
Bydlisko: CR

Re: zaseknute CD

Štvrtok, 6. Februára 2020, 17:46

kdyztak mam uplne novou mechaniku dvd M5 za 80 eur
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6543
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: zaseknute CD

Utorok, 18. Februára 2020, 01:11

Orientblau napísal:
Dasa vybrať postup je na YouTube otvorený zadný kufor a vodicove dvere stále počas procesu treba nastaviť na displeji screen ísť k mechanike a držať tlačidlo na vysuvanie cd okolo 30 sekúnd kľúč stále v polohe 1 potom ísť a vypnut kľúčik.Vratit sa k mechanike a počkať kým zhasne kontrolka.Potom po zhasnuti stlačíš vysunutie dvd a mechanika sa naštartuje asi po 10 sekundách stlačíš zase niekedy treba aj viac krát a niekedy je treba postup opakovať umna išlo na druhýkrát.

To je ak je MK4 v urcitom softwarovom stave, ze nevie nabehnut a nevie spracovat signal od tlacidla eject. No ak ma mechanika mechanicky problem, alebo umrete komponenty ktore tieto veci riadia, dvd nevysunie ani ked to tlacidlo budes drzat pol roka....

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných