... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

bmwtt.sk
 
Mr.kajo
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 9.7.2018
Auto: Bmw x6, 116i
Kraj: Košický

Chyba P0011 BMW 116i

Pondelok, 9. Júla 2018, 23:43

Zdravim, mam taky maly problem. Cele auto vibruje, skace atd ... nad 2000ot. To je ok .... napojil som auto na pc a ukazalo mi p0011 A camshaft sensor. Nestihol som ho este vymenit, ale chcem sa spytat ci ste nahodou nemaly uz taky problem ak ano tak by som bol strasne vdacni za nejake rady. Momentalne zijem v zahranici a tu v servise beru okolo 100e/hod ... tak radsej by som to chcel skusit sam opravit.

Dakujem
 
xener
Príspevky: 1600
Registrovaný: 15.5.2016
Auto: F31, A6
Kraj: Bratislavský

Re: Chyba P0011 BMW 116i

Utorok, 10. Júla 2018, 08:15

dufaj ze ta nezacne boliet slepe crevo, lebo pri samooperacii bezpecne umres :)
Imperialblau Brillanteffekt Metallic - A89
 
Mr.kajo
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 9.7.2018
Auto: Bmw x6, 116i
Kraj: Košický

Re: Chyba P0011 BMW 116i

Utorok, 10. Júla 2018, 10:48

Diky za pomoc !
 
Užívateľov profilový obrázok
Slavino
Príspevky: 753
Registrovaný: 2.10.2012
Auto: F31LCI 320xDrive
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Chyba P0011 BMW 116i

Utorok, 10. Júla 2018, 11:20

tych 100e za hodinu by to stalo aj tu na SK....take maju hodinove taxy v BMW. Skus nejakeho domaceho majstra co sa vyzna v autach
 
xener
Príspevky: 1600
Registrovaný: 15.5.2016
Auto: F31, A6
Kraj: Bratislavský

Re: Chyba P0011 BMW 116i

Utorok, 10. Júla 2018, 12:09

ja sa divim vasim predstavam , ze dokazete vsetko sami spravit doma a hlavne lacno. si uvedomte ze motory uz davno nie su karburator a par kablov z rozdelovaca na sviecky, mysliet si ze si vsetko opravite radami cez internet je smiesne, hlavne ked nemate ani tusenie ako tie veci funguju a co s cim suvisi. a hlavne, najlahsie je vytvorit na problem novu temu, miesto pouzita vyhladavanie informacii na velkom internete, pretoze vas problem sa urcite este nikomu nestal a teda ziadne informacie urcite nikde nie su.
takze ked chcete na fore relevantne rady, tak v prvom rade spravte nieco pre riesenie problemu sami a potom mozete diskutovat o moznostiach, pripadne preco toto riesenie nefunguje, alebo ci bude lepsie toto spravit alebo toto. ne ze budem cakat ze za mna budu makat vsetci ostatni a ja zaplikujem vysledok a budem vyteseny ako som problem vyriesil bez namahy a nebodaj platenia ludi, ktori sa tym zivia a maju na to vedomosti.
televizor si tiez doma nebudes opravovat, ani pestovat zemiaky, chovat kravy na mlieko a maso, sit si oblecenie a podobne veci, aj ked na tom by si usetril ovela viac ako navstevou specializovaneho servisu, kde si problem vyriesia za hodinu a zaplatis 100E.
Imperialblau Brillanteffekt Metallic - A89
 
jalfons320
Príspevky: 449
Registrovaný: 6.6.2018
Auto: som rozbil :(
Kraj: Bratislavský

Re: Chyba P0011 BMW 116i

Utorok, 10. Júla 2018, 12:16

xener napísal:
ja sa divim vasim predstavam , ze dokazete vsetko sami spravit doma a hlavne lacno. si uvedomte ze motory uz davno nie su karburator a par kablov z rozdelovaca na sviecky, mysliet si ze si vsetko opravite radami cez internet je smiesne, hlavne ked nemate ani tusenie ako tie veci funguju a co s cim suvisi. a hlavne, najlahsie je vytvorit na problem novu temu, miesto pouzita vyhladavanie informacii na velkom internete, pretoze vas problem sa urcite este nikomu nestal a teda ziadne informacie urcite nikde nie su.
takze ked chcete na fore relevantne rady, tak v prvom rade spravte nieco pre riesenie problemu sami a potom mozete diskutovat o moznostiach, pripadne preco toto riesenie nefunguje, alebo ci bude lepsie toto spravit alebo toto. ne ze budem cakat ze za mna budu makat vsetci ostatni a ja zaplikujem vysledok a budem vyteseny ako som problem vyriesil bez namahy a nebodaj platenia ludi, ktori sa tym zivia a maju na to vedomosti.
televizor si tiez doma nebudes opravovat, ani pestovat zemiaky, chovat kravy na mlieko a maso, sit si oblecenie a podobne veci, aj ked na tom by si usetril ovela viac ako navstevou specializovaneho servisu, kde si problem vyriesia za hodinu a zaplatis 100E.
:D coze?
 
Mr.kajo
Autor témy
Príspevky: 5
Registrovaný: 9.7.2018
Auto: Bmw x6, 116i
Kraj: Košický

Re: Chyba P0011 BMW 116i

Utorok, 10. Júla 2018, 19:54

xener napísal:
ja sa divim vasim predstavam , ze dokazete vsetko sami spravit doma a hlavne lacno. si uvedomte ze motory uz davno nie su karburator a par kablov z rozdelovaca na sviecky, mysliet si ze si vsetko opravite radami cez internet je smiesne, hlavne ked nemate ani tusenie ako tie veci funguju a co s cim suvisi. a hlavne, najlahsie je vytvorit na problem novu temu, miesto pouzita vyhladavanie informacii na velkom internete, pretoze vas problem sa urcite este nikomu nestal a teda ziadne informacie urcite nikde nie su.
takze ked chcete na fore relevantne rady, tak v prvom rade spravte nieco pre riesenie problemu sami a potom mozete diskutovat o moznostiach, pripadne preco toto riesenie nefunguje, alebo ci bude lepsie toto spravit alebo toto. ne ze budem cakat ze za mna budu makat vsetci ostatni a ja zaplikujem vysledok a budem vyteseny ako som problem vyriesil bez namahy a nebodaj platenia ludi, ktori sa tym zivia a maju na to vedomosti.
televizor si tiez doma nebudes opravovat, ani pestovat zemiaky, chovat kravy na mlieko a maso, sit si oblecenie a podobne veci, aj ked na tom by si usetril ovela viac ako navstevou specializovaneho servisu, kde si problem vyriesia za hodinu a zaplatis 100E.

ViesXener ..... keby to bolo tak ze za hodinku to auto opravia tak zaplatim a mam to .. ale tu v zahranici mechanici za hodinku stihnu vypit kavu nic viac ... uz som ho mal v servise a zaplatil som tolko ze ty ze mesiac tolko nezarobis :) jedine co urobili vymenili olej a filtre a vytlacili papier ze nenasli ziadnu chybu nikde.

Keby ze som na sk tak auto uz je opravene a nepotrebujem sa tu zabavat s takymi ako si ty:)

Len tak som to tu napisal ci nahodou sa niekto stym jz nestretol. Ak by sa aj niekto nasiel, niekto kto sa tym zivi nemam problem sa financne odvdacit.

Inak krasny den prajem Xener.
Az budes vediet nieco otom probleme tak kludne ti take paru stovky poslem ak sa tym zivis :)
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12222
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Chyba P0011 BMW 116i

Streda, 11. Júla 2018, 07:20

Tieto motory kapu na preskocenu retaz(vtedy pise cidlo vacky),neskor na tlaky....par som ich uz menil....Takuto info si asi nechcel citat....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7472
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Chyba P0011 BMW 116i

Sobota, 14. Júla 2018, 19:26

Tiez by som to tipoval na rozvody

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných