... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

reklamne predmety bmwklub.sk
 
mvzeman1
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.3.2017
Auto: E39/1998
Kraj: Zahraničie

Predface H7 za předface D2S

Streda, 25. Apríla 2018, 19:50

Ahojte, dokázali byste mi poradit? Mám předface H7 halogen parabola, ultravýhodně jsem koupil předface xenonové lampy D2S, funkční motorky, nově pokovené paraboly, jedna nastavovací tyčka KO, to si lehce vyměním. Přední plexi si přehodím zánovní ze svých stávajících halogenů. Potřebuji poradit ohledně konektorů. Existuje nějaká redukce, která přepojí stávající konektor H7 na D2S? Nebudu tam dávat ballasty ani výbojky, dám tam D2S LED. Nebo to dát nějak natvrdo pomocí D2S konektoru, který napájím na stávající kabeláž? Neřešme prosím povinné ostřiky, předódování LCM, náklonové čidlo, záslepku místo regulace sklonu světel ani problémy na STK nebo s Policí. Potřebuju jen pomoct s vyřešením připojení předface kabeláže H7 s předface D2S v lampách. Díky.
 
Užívateľov profilový obrázok
esigies
Príspevky: 302
Registrovaný: 14.10.2014
Auto: e39 530d touring
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Kocurany

Re: Predface H7 za předface D2S

Štvrtok, 26. Apríla 2018, 19:04

konektory su uplne rovnake takze pasovat ti to bude no problem....a plexi vymenis taktiez v pohode akurat vymenis sklicka na stretavacich svetlach... 8)
_________________
Človek nepotrebuje hviezdu, blesk ani 4 kruhy pre svoj život. Človek potrebuje pre život 2 ľadviny
 
renner
Príspevky: 266
Registrovaný: 13.12.2009
Auto: BMW e39 523i
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stakčin

Re: Predface H7 za předface D2S

Sobota, 28. Apríla 2018, 05:46

esigies napísal:
konektory su uplne rovnake takze pasovat ti to bude no problem....a plexi vymenis taktiez v pohode akurat vymenis sklicka na stretavacich svetlach... 8)

áno pasuje plug and play
 
mvzeman1
Autor témy
Príspevky: 21
Registrovaný: 13.3.2017
Auto: E39/1998
Kraj: Zahraničie

Re: Predface H7 za předface D2S

Piatok, 13. Júla 2018, 13:57

Děkuji velmi pěkně ;-)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných