... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Marošš
Príspevky: 478
Registrovaný: 5.9.2017
Auto: Bmw e 39 530i
Kraj: Košický
Bydlisko: Michalovce

Re: BMW e46 320d 2002... Pomalicky napredujeme

Nedeľa, 24. Júna 2018, 23:08

A este sa chcem spytat aky remen ti menil mechanik? Lebo mnw tiez tak pyskne pri starte a vypnuti. Vraj remenica no neviem vies mi poradit?
 
Užívateľov profilový obrázok
eddone
Príspevky: 266
Registrovaný: 6.4.2018
Kraj: Košický

Re: BMW e46 320d 2002... Pomalicky napredujeme

Pondelok, 25. Júna 2018, 05:40

MatoGubo napísal:
Dakujem za nazor,
1. Radiaca z polska? Pokial ma autotechnik veci z polska tak ok, je z polska :), nerozumiem tej poznamke o sedackach. Bud si nevidis dalej od nosa alebo neviem, keby sa mi tie sedacky nepacili tak by som ich nezobral aj keby boli zadarmo. Sedy interier pojde prec komplet.
2. Interier bude cierny, sedacky su povodne z takeho.
3. Disky z e90 boli skor ako podvozok, vsetko ma svoj cas.

Btw. Neprosim sa ti aby si chapal moje zmyslanie.

Veď som písal, že sorry :D Nehovoril som že je z pl, ale že vyzerá tak. Kolesá máš odfiknuté že hotovo, tak sa nečuduj že sa čudujem. A tapacire nemal k sedadlám? Chápeš? Bez tapcov by som osobne nekúpil sedačky, to je polovičná robota. Keď bude vyzerať jak cukor, napíšem že si to zrobil na :thumbup:
BMW e46 330iA (303) Ahorn Hochglanz
BMW e46 ///M3 (A08) Alu Shadow

Staré BMW = radosť z jazdy
Nové BMW = radosť z výbavy
 
MatoGubo
Autor témy
Príspevky: 20
Registrovaný: 30.12.2017
Auto: BMW e46 320d 110kw
Kraj: Bratislavský

Re: BMW e46 320d 2002... Pomalicky napredujeme

Pondelok, 25. Júna 2018, 21:23

Marošš napísal:
A este sa chcem spytat aky remen ti menil mechanik? Lebo mnw tiez tak pyskne pri starte a vypnuti. Vraj remenica no neviem vies mi poradit?
Caf, menil mi len klinovy remen, ja som pomenil remenicu, kladky, furt pisklo pri starte a vypnuti. Dal som nakoniec orig. remen a nic. Zostalo ticho. Ma taku plstenu tu vnutornu stranu.
Btw. podvozok su len tlmice z M packetu a pruziny -40 mm. Ale sadlo viac. Jazdne vlastnosti si pochvalujem, nieje to tvrde a v zakrutach to pekne podrzi.
 
MatoGubo
Autor témy
Príspevky: 20
Registrovaný: 30.12.2017
Auto: BMW e46 320d 110kw
Kraj: Bratislavský

Re: BMW e46 320d 2002... Pomalicky napredujeme

Pondelok, 25. Júna 2018, 21:36

eddone napísal:
Veď som písal, že sorry :D Nehovoril som že je z pl, ale že vyzerá tak. Kolesá máš odfiknuté že hotovo, tak sa nečuduj že sa čudujem. A tapacire nemal k sedadlám? Chápeš? Bez tapcov by som osobne nekúpil sedačky, to je polovičná robota. Keď bude vyzerať jak cukor, napíšem že si to zrobil na :thumbup:
Praveze tapacire mam odlozene cierne, len to chcem pomenit uz nakomplet s kobercami a palubovkou, chapes... vsetko vycistit a tak.
Ku kolesam, mam v pivnici jedny 18tky, ale tie budem bud opravovat alebo pojdu prec a chcem daco dobove, urcite 18”.
Ono vsetko bude ale postupne.
Nebral som to jak utok, som rad za kazdy nazor :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných