... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
jalfons320
Príspevky: 449
Registrovaný: 6.6.2018
Auto: som rozbil :(
Kraj: Bratislavský

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Pondelok, 25. Júna 2018, 15:11

starynovy napísal:
Inac bububu neda sa, pojdete vsetci do pici.. a pozres renomovane nemecke tuning firmy, prva polozka DPF/FAP off. Pozres promo videa, kazdy diesel DPF v kokote. Tak neviem ako to na do morku kosti skorumpovanom slovensku ustrazia ked to tam nejde.
Niekto by mohol poslat do LSNS dalsi dovod preco nebyt v EU, mohli by sa toho chytit. :D Do roku 2020 podla diktatu bruselu bude kazdy obcan musiet zakupit auto v hodnote radovo desiatok tisic!

A chod uz do pici s tym cafte ty pojebany fiat lover.

och boze... povzdychol som si a usrkol z raw tekvicoveho latte vo fancy kaviarni v starom meste. cafte
 
BRAiK POWER
Príspevky: 98
Registrovaný: 3.2.2018
Auto: Len sechschrchle
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Pondelok, 25. Júna 2018, 15:15

A firmy ktoré to robia na SK aj autám o ktorých je zrejmé že budú v premávke smrdieť zástancom DPF tie sú ok? Ak je vôl klient, tak je na mieste hejtovať aj firmy lebo keby odmietali tak ich jazdí menej a to evidentne chcete. Zdeno napríklad to ponúka tiež na stránke. Hádam to robí len na špeciáloch apod. Simik, na svojom deily presuvadle mas DPF? Len pre zaujímavosť, lebo vomacka ťa zabudol informovať že STK sa nebude dať vybaviť. Veď ale viacerí ste a ja som musel spomenúť toho najviac fajn chalaňa.
-BRAiK POWER-
 
Užívateľov profilový obrázok
banned
Príspevky: 765
Registrovaný: 21.10.2012
Kraj: Bratislavský

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Pondelok, 25. Júna 2018, 15:35

Cafte
banned... ...connecting people :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Pondelok, 25. Júna 2018, 17:02

K€nny napísal:
ako tak pozeram,samí europoslanec to tu je :-) na cele s benedom ,sorry no, radsej nahodim dpf jak kupovat m3..nie zeby som nechcel tu m3,ale pride mi ekonomickejsie kupit dpf,tolko milionarov co je tu som uz dlho nevidel :-) ..ale chapem, nie kazdy odide von umyvat taniere..tu tak nezarabame..
viem, ze ti to bude asi jedno, ale vzhladom na tento shitstorm sa ti aspon chcem ospravedlnit za moj drbnuty komentar predtym o dpf a tvojej financnej neschopnosti, bolo to totalne mimo, tak sorry este raz.
A za kupu DPFka palec hore!

inac ma starynovy asi pravdu, ze co tam sikmaci jebu sracky do mori, seru si tam na uliciach a do riek, potom sa v tych srackach kupu, to je asi horsie nez nejake castice tuna. Ale neviem sa k tomu vyjadrit, nejsom castica.

P.S.: kupim Audi A4 1.9tdi rotacku a dam to Staremu cypnut (preco som to ja chuj vtedy predal). Cafte
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 13 neregistrovaných