... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 08:51

To sa tu fakt musia niektorý ľudia správať ako keby mali mať krámy, vyťahovať 300 ročne sračky jak žena v prechode? Boha riešme tu auta, a nie kto čo povedal, pred rokom v inej téme.

PristineShip, čo si tu teraz chceš dokázať? Či len zväčšiť ego, ako vomačka, keď sa vjebe kennymu do príbehu a spomenie mu tam dpf off, ako keby mu to tam polrok dozadu nespomenul tiež?
Horšia diskusia jak s matovicom či ludovcami v parlamente. Idete si stále svoje, a je jedno čo vám kto čo na to povie, vytrhnete z kontextu, len to čo sa vám hodí, aby ste sa mohli točiť v kruhu kolo toho istého a mohli si rýpnuť zas.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 09:10

pistacik11 napísal:
To sa tu fakt musia niektorý ľudia správať ako keby mali mať krámy, vyťahovať 300 ročne sračky jak žena v prechode? Boha riešme tu auta, a nie kto čo povedal, pred rokom v inej téme.

PristineShip, čo si tu teraz chceš dokázať? Či len zväčšiť ego, ako vomačka, keď sa vjebe kennymu do príbehu a spomenie mu tam dpf off, ako keby mu to tam polrok dozadu nespomenul tiež?
Horšia diskusia jak s matovicom či ludovcami v parlamente. Idete si stále svoje, a je jedno čo vám kto čo na to povie, vytrhnete z kontextu, len to čo sa vám hodí, aby ste sa mohli točiť v kruhu kolo toho istého a mohli si rýpnuť zas.

Rozumiem tvojej vytke a z casti s nou suhlasim. Ale u kennyho som napisal hlavne, ze auta bez DPF uz neprejdu po novom STK a podotkol som, ze si myslim, ze je to tak spravne.
Siahodlhe revy tam potom spustil niekto iny...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 09:13

Vidim ze bruno sa tu klasicky vygrcal na kapitansky styl.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 09:24

pistacik: :thumbup:

pristine: mohol by som tu napisat uvahu o relativnosti mnozstva majetku, ktory dany jedinec moze / chce minut na svoje "hracky" a o opravnenosti okolia kritizovat ho za to, ale naco zivit trolla byt OT....
ty si sa velmi rychlo naucil od istych miestnych jedincov (ktori si asi patentovali jediny spravny nazor na vsetko) opakovat ich urazlive radoby vtipne mantry, o ktorych ty v podstate vobec nic nevies, len si niekde nieco pocul od niekoho a vsetci dokopy o tom viete akurat velke H.... ale v pohode, nemam chut tu dalej pokracovat v debatach s niekym, kto ani nema zaujem pocuvat nazory inach a stale si toci to svoje....
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 10:01

pistacik moje ego je tak velke, ze zvacsit sa uz neda, dokazat si chcem to, ze som kurva, ktora nezabuda, ked niekto dava kazania o tom ako maju cudzi ludia nakladat s majetkom a hlavne by mu ho mali zobrat, to sa mna bytostne dotyka a to mi brnka na strunu, ked podobne nazory pocujem od ludi, ktori by sami boli na zozname ludi, ktorym by sa bral majetok ak by sa nieco take v historii malo opakovat. a ked to zrazu zapasovalo do argumentu, tak zrazu pouzije retorika opacna a to co bolo pred pol rokom uz neplati? picuzryzu

a brunko, neviem ci ti to urobi radost alebo sa opustis, ale ak si o tom nahodou nevedel, teba ako nazorny priklad spominaju kazdemu jednemu zakaznikovi v tobe, ktory prebera nove auto, bolo to tak aj v mojom pripade pred takmer dvomi rokmi, ja viem ze by si na to rad zabudol, kto by nechcel aby sa zabudlo na to ako zo seba urobil zgrlaveho teda ehm. racionalneho spotrebitela.
 
blesk
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 10:19

Pristine ok, ja som s tym nechcel stracat cas ale ziadas si odo mna odpovede a ja nerad nechavam veci nedopovedane (to nijako neodppruje tomu ze nemusim mat posledne slovo co som si u teba neni isty)

1.Netvdrdil som ze Rusovi s nelietajucim lietadlom za bezmal 1mil Eur treba zobrat peniaze. Ja som daval len moralny apel lebo je rozdiel nelietajuce lietadlo za milion a jazdiace auto za 160tis alebo hrajuce hifi za par tisic Eur. Je rozdiel moralny apel v zmysle “mal by sa podelit” a tym ze by som nebodaj mal zamer na niekom uplatnovat navyse dan z uspechu (nech je akokolvek dosiahnuty) - To by si mal rozlisovat a od zaciatku mam pocit ze to chapes inak ako som to myslel a napisal (sorry nemam chut to hladat a citovat sam seba - ak chces urob to ty). “mal podelit” je opat len moj nazor ako tvoj, ktory je asi “co si urves je tvoje” Ja netusim ako Rus prisel k peniazaom, mam na to sice nazor ale to je irelevantne.
2. Platim dane, mam v aute DPF aj katalyzatory, separujem odpad a som pobureny ked mi niekto ku kontajneru postavi stary televizor alebo vrece s jeho odpadom len preto, aby usetril a mal us eba “cisto” a je mu jedno ze robi bordel v svojom
okoli na ukor inych.
Nepoznas ma a ja nepoznam teba, nemam chut ist do hlbsej konfrontacie. Muslei by sme ist do hodnotovych a politickych postojov a ja uz niekedy az nechcem vediet kto su ludia na forach kde chodim. (hifi a auta). Na hifi fora z toho dovodu preto uz chodim sporadicky a prakticky az na vynimky neprispievam. A Facebook sa neprezentujem a mam konto len aby som sa mohol dohodnut hromadne s priateomi ci si nieco od nich precitat. Lebo su VSADE a budia dojem ze spokocnost je hnila a chcu ju riadit rychlokavasny jedinci ktori si myslia ze demokracia znamena pravo na cokolvek, jedni popieraju holokaust, jedni veria chemtrails a dalsi ze oni su ta jedina poriadna rasa, dalsi (alebo ti isti) ze kto toto co som napisal da do jednej vety je ze som nebezpecny slnieckar Sorosofil, romofil, homosexualofil...
Fakt nie som, len media dali priestor prejavit sa kazdemu a nienkazdy s tym vie narabat a ma dostatocnu sebareflexiu. Nepojdem do bohorovnej diskusie s Profesorom fyziky a vyvracat mu jeho znalosti s mojimi blafmi (pradon informaciami ziskanymi hlbokym studiom konspiranych webov) Ale ani nepoviem veriacemu ze je chuj ked veri. Ale tie znosky “nastudovanych” pseudo informacii a ti co maju “pravo na nazor” povazujem za zodpovedych za stav spolocnosti od Ameriky az po Rusko a toho preco si ludia zmeyeni tymito pseudo informaciami volia svojich Trumpov, Putinov, Zemanov, Orbanov...
Ak ti to neda, pokracuj s tym nic nenarobim a je to tvoja vec
Naposledy upravil/-a blesk v Pondelok, 25. Júna 2018, 10:46, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 10:39

mal by sa podelit???? Mal?? Takze ty ked by si mal dajme tomu 100 mega a niekto ti pride povedat ze mas vela, podel sa tak by si povedal ze no problemo sutereno. Snad je na kazdom jednom co s peniazmi urobi, ci uz si spravi gycovu zahradku s lietadlom alebo si postavi sukromnu zavodnu drahu.

V com je rozdiel nelietajuce lietadlo za milion a jazdiace a hrajuce hifi? Pre jedneho je nelietajuce lietadlo mozno viac ako jazdiace a hrajuce hifi. Trosku cudne nazory. Inac na tu reakciu ze takym ludom by mal byt odobraty majetok ci daco take si tiez velmi dobre pamatam, az som sa divil ze nieco take vzislo z tvojej klavesnice...
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 10:42

PristineShip napísal:
pistacik moje ego je tak velke, ze zvacsit sa uz neda, dokazat si chcem to, ze som kurva, ktora nezabuda, ked niekto dava kazania o tom ako maju cudzi ludia nakladat s majetkom a hlavne by mu ho mali zobrat, to sa mna bytostne dotyka a to mi brnka na strunu, ked podobne nazory pocujem od ludi, ktori by sami boli na zozname ludi, ktorym by sa bral majetok ak by sa nieco take v historii malo opakovat. a ked to zrazu zapasovalo do argumentu, tak zrazu pouzije retorika opacna a to co bolo pred pol rokom uz neplati? picuzryzu
Tak stačí si občas zakusnuť do jazyka a hotovo. Bleskové príspevky sú jedne z mála ktoré majú aj niejaku výpovednú hodnotu, a zväčša aj keď sa vyjadruje k niečomu, tak aj má čo povedať, a nerobí žiadne rozbroje a zbytočne nespamuje na rozdiel od teba.

PS. Na jeho reakciu na toho tupoleva sa mi zdá (ak si dobre pamätám inzerát do zaujímavosti som pridal ja, nehhce sa mi to hľadať), si tiež pamätám, a tiež s ňou nesúhlasim, aby to nevyzeralo, že sa mu tlačím hlavou do riťky.
Každý nech si robí s peniazmi čo chce, ak ich má poctivo zarobené.
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
bruno75
Príspevky: 2379
Registrovaný: 21.2.2007
Kraj: Trenčiansky

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 10:51

sice OT, ale neda mi to...
som tu uz dost dlho, aby som videl, ze kvoli prispevkom niektorych nemenovanych jedincov (aj) v tomto vlakne a im podobnych, uz viacero clenov (niektori z nich aj s celkom zaujimavymi a prinosnymi nazormi) natrvalo opustilo toto forum a mnoho inych zmazalo pribehy svojich aut, resp. ich ani nikdy nezacali pisat, pretoze nemali chut znasat tie kyble spiny, hatingu a trollingu, ktore sa skor ci neskor objavia v takmer kazdom vlakne tohoto fora....
prilezitostne navstevujem viacero SK aj zahranickych for nielen na temu aut (ako asi viaceri tu) a mam pocit, ze nikde vonku nie je tolko nenavisti, zavisti a vzajomnych urazok ako prave na slovenskych forach.... :(
ked som aj par ludi odtialto zhodou roznych okolnosti spoznal osobne, zistil som, ze sa uplne inak bavia pri osobnom styku a inak tu spoza klavesnice a mnohi z nich dokonca nevahaju informacie prezentovane v uzkom kruhu roztrubovat na verejnom fore, len aby si pomastili ego alebo aby boli vo svojom mikrosvete za hrdinov :evil:
prave vdaka uvedenemu uz radsej nemam chut spoznat clenov tohoto fora osobne a rozhodol som sa nechodit na hromadne organizovane akcie a prezentovat sa na nich ako clen tohoto fora...
kde preboha skoncila uslachtila idea stretavat sa tu ako fanusikovia znacky BMW a aut vseobecne a bez vzajomnych urazok si pokojne vymienat nazory?! ](*,)

P.S.
ad bleskov pripevok: Blesk velmi dobre vystihol podstatu
ked v tomto state je kazdy odbornik na vsetko od kvantovej mechaniky, cez ekonomiu, medicinu, pravo, historiu.... az po filozofiu a nabozenstvo, tak sa nemozeme cudovat, ako to tu vyzera a koho sme si zvolili, aby nas reprezentovali pri spravovani nasho statu....
hlupaci budu len stale hlasnejsie kricat miesto toho, aby ticho a s pokorou pocuvali tych, ktori vedia o com hovoria... a ten, co krici najhlasnejsie je najvacsi hrdina... to zial plati v tomto fore aj v celej spolocnosti :( :evil:
Naposledy upravil/-a bruno75 v Pondelok, 25. Júna 2018, 11:11, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 10:59

Hej hej, presne preto je tu mrtvo....

Problem je v tom ze vacsinou ked niekoho spoznas nazivo az potom sa ti ukaze aky je, sam by si o tom mohol hovorit, ze? Ked uz tu robis zo seba svateho.

A prosim ta negeneralizuj s hovadinami, kto chce sa stretne tak ci tak. To ze sa nerobia zrazy je preto ze sa do toho nikomu nechce ale kludne sa do toho aj s doktorom cez noc pustite a spravte celoslovensky zraz (nie taky kde pride 15aut) a bude. Ludia si tu vymienaju nazory aj bez urazok bez toho aby si sa k tomu ty vyjadril.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 11:37

pistacik otvor si svoj profil a prejdi posledne tri stranky svojich prispevok a oznac mi prosim zbytocne spamy a offtopicy a, rob si aj ciarky a vzdy po piatich preskrtni, nech si to lahsie rata.

bruno ty fakt nemas kozu na tvari. ako si sa ty ku mne choval - day 1 ked som sa tu zaregistroval a pytal rady? ako totalny hochstapler. Kolko ludi si tu ty podjebal a zosmiesnil za tie roky, ked som to bul doslova tyzden zaregistrovany a ludia - ktorych inak povazujem za rovnake podchvostove vsi ako teba, co tisko citaju a ozvu sa len ked je sanca, ze niekto ich podpori lebo sami na svojich vratkych nohach sa neudrzia - mi pisali spravy o tom aky si chuj. ja som netusil kto si a tu mi kadejaki chlapci vacsinou v podpise namiesto "nejake to bmw" mali nejaku e36tku a dar reci chudobnejsi ako ten tvoj, takze sa ti asi neubranili, mne pisali historky, ake si uz ani nepamatam. Preco mi do ss pisali cudzi ludia, v nadeji, ze ked sa teraz ja s tebou prekaram ze si kopnem aj za nich? len z dlhej chvile, ci si sa choval ako hochstapler aj k nim? co si ma chcel doslova po troch dnoch od mojej registracie urazat, ze som socka lebo si beriem auto "na revolvingovy uver", pritom neviem ci to mal byt vtip alebo nerozumies tomu terminu, a hlavne na to aby ti dali ako FO auto za cca 45k na operak tak ti robia overenie bonity zhruba ako keby si chcel hypo na 120 tisicovy dom, ale ty si tlacil na pilu ako prijebany a tvaril si sa ako rockefeler, pritom to absolutne nikoho nezaujimalo a nezaujima. ci vytahujem stare sracky, to bol iny bruno a dnes je bruno cisty ako panna maria pred prvou menstruaciou? dnes sa nechova ako hochstapler?
Skenujes tu kazde jedno vlakno ako webcrawler ale ozves sa len a len vtedy, ked mozes pichnut ako zbabelec, ked sa uz niekde dvaja hadaju a ty mu chces nalozit, tak sa spoliehas, ze oponent tvojho nekamarata je tvoj kamarat.
Ja by som sa s tebou praveze rad stretol, lebo ja som si prave isty tym, ze nazivo by si sa choval uplne inak, ale na tvoju smolu, ja by som bol rovnaky chuj ako tu.
ty tu ides plakat nad hnilobou v state danskom? ved ty si jeden z tych nadorov.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 12:21

Otvárať nič nemusím, viem čo kde napíšem, viem, že nie vždy je to k téme, väčšinou je to tam zagrcane už dávno pred tým, než sa tam vygrciam aj ja
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 12:37

Pristine +1 =D> =D>
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
jalfons320
Príspevky: 449
Registrovaný: 6.6.2018
Auto: som rozbil :(
Kraj: Bratislavský

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 12:41

PristineShip napísal:
pistacik otvor si svoj profil a prejdi posledne tri stranky svojich prispevok a oznac mi prosim zbytocne spamy a offtopicy a, rob si aj ciarky a vzdy po piatich preskrtni, nech si to lahsie rata.

bruno ty fakt nemas kozu na tvari. ako si sa ty ku mne choval - day 1 ked som sa tu zaregistroval a pytal rady? ako totalny hochstapler. Kolko ludi si tu ty podjebal a zosmiesnil za tie roky, ked som to bul doslova tyzden zaregistrovany a ludia - ktorych inak povazujem za rovnake podchvostove vsi ako teba, co tisko citaju a ozvu sa len ked je sanca, ze niekto ich podpori lebo sami na svojich vratkych nohach sa neudrzia - mi pisali spravy o tom aky si chuj. ja som netusil kto si a tu mi kadejaki chlapci vacsinou v podpise namiesto "nejake to bmw" mali nejaku e36tku a dar reci chudobnejsi ako ten tvoj, takze sa ti asi neubranili, mne pisali historky, ake si uz ani nepamatam. Preco mi do ss pisali cudzi ludia, v nadeji, ze ked sa teraz ja s tebou prekaram ze si kopnem aj za nich? len z dlhej chvile, ci si sa choval ako hochstapler aj k nim? co si ma chcel doslova po troch dnoch od mojej registracie urazat, ze som socka lebo si beriem auto "na revolvingovy uver", pritom neviem ci to mal byt vtip alebo nerozumies tomu terminu, a hlavne na to aby ti dali ako FO auto za cca 45k na operak tak ti robia overenie bonity zhruba ako keby si chcel hypo na 120 tisicovy dom, ale ty si tlacil na pilu ako prijebany a tvaril si sa ako rockefeler, pritom to absolutne nikoho nezaujimalo a nezaujima. ci vytahujem stare sracky, to bol iny bruno a dnes je bruno cisty ako panna maria pred prvou menstruaciou? dnes sa nechova ako hochstapler?
Skenujes tu kazde jedno vlakno ako webcrawler ale ozves sa len a len vtedy, ked mozes pichnut ako zbabelec, ked sa uz niekde dvaja hadaju a ty mu chces nalozit, tak sa spoliehas, ze oponent tvojho nekamarata je tvoj kamarat.
Ja by som sa s tebou praveze rad stretol, lebo ja som si prave isty tym, ze nazivo by si sa choval uplne inak, ale na tvoju smolu, ja by som bol rovnaky chuj ako tu.
ty tu ides plakat nad hnilobou v state danskom? ved ty si jeden z tych nadorov.
teba je v tom IT skoda, ty si rodeny diss-ident, palec hore ako si chlapcov skantril
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Novinky vo svete automobilizmu, testy automobilov!

Pondelok, 25. Júna 2018, 14:52

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: capp a 33 neregistrovaných