... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

mmracing.sk
 
BRAiK POWER
Príspevky: 98
Registrovaný: 3.2.2018
Auto: Len sechschrchle
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 19:23

Kto nema DPF z tých ktorí to práve čítajú? Hm? Zdeno šikovný chlap?
-BRAiK POWER-
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2998
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 19:32

ty mas nejak vela info celkovo, nie si ty brunov kamos? Vomack je jeblina, ale DPF hejtuje permanentne, takze asi si DPF off v inych temach jednoducho nevsimol. Autorovi palec hore za to, ze sa k tomu postavil zodpovedne a ide si to dat naporiadok, ale porovnanie s fabrikami trochu pokulhava. Osobne si nepamatam, ze by som na dialnici bol nuteny ist za nejakou fabrikou, ktora mi dymi hodinu do ksichtu. Ano, mam na mysli jedneho kokota so 120d DPF off, ktory sa mi furt tlacil pred ksicht az nas z toho stipali v aute oci. A to je pre mna uz cez ciaru. Ano, dymili aj stare auta, akurat tie castice mali velkosti špaku a filtre to vedeli zachytit. ale to uz je na inu debatu. este raz, DPF on chvalim. Bened je aj tak kokot
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
BRAiK POWER
Príspevky: 98
Registrovaný: 3.2.2018
Auto: Len sechschrchle
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 19:44

Ok idem sa venovať inému takže ak niečo máte pravdu. #winnertakesitall #stojimvkute #slzatecje

Ta opierka mi zničila život...doteraz sa na tom smejem. Vravím už som aged.
-BRAiK POWER-
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 19:47

Ja neviem braik ci mas nejaku nedelnu krizu, ale dopice uz sa ozaj daj dokopy, alebo mi ukaz kde som niekomu pisal ze dpf off je v poradecku.
Ale ozaj...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
BRAiK POWER
Príspevky: 98
Registrovaný: 3.2.2018
Auto: Len sechschrchle
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 21:14

Kto nechce pochopiť nepochopí. Že som chcel niečo povedať neznamená že musím byť pochopený. Vomack to že vieš tiež prekrúcať a hrať sa so slovami ohúri deti, nie mňa.
Skúsim jiiščo raz. Príklad: navštevuješ príbehy kde sú ilegal zásahy a'la DPF off a riešiš všetko iné a sem prídeš a zajebeš od veci a ja mám mať menzes, stavy, a neviem čo. To ty si sa sem došiel vygrcať verbálne. Nečakám empatickú reakciu, na to treba rozvahu. Každý máme názor. Keďže sa nikto neozval tak môžme predpokladať že nikto z tých čo to tu čítajú nemajú DPF off? Neni vam hanba trosku? Pokrytci. Chápem že toto je virtual life, len som myslel ze názor a chrbtica tu dokážu existovať. Darí sa ti ma primäť k odpovedi a fajn ak ťa to baví ale nemení to nič na tom že máš trojaký meter. Ak by si to videl a chápal tak ho nemáš. Aj ja som kokot, ale aspoň to viem.
-BRAiK POWER-
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 21:27

BRAiK POWER napísal:
som kokot
Kapo z kurie, aspon daco si napisal poradno.

Inac ak mam hovorit za VMCK, mna, rokiho, sicke mame DPF on tak neviem ake imaginarne temy alebo este dakych imaginarnych pouzivatelov to furt vytahujes.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
BRAiK POWER
Príspevky: 98
Registrovaný: 3.2.2018
Auto: Len sechschrchle
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 21:45

Netuším za koho máš hovoriť ale ty si bratku fakt mimo témy od začiatku. Napíš niečo za seba napríklad nie za ostatných. Ja vás nechcem o niečom presvedčiť ale vy neberiete žiadne poznámky ktoré vám nie sú lichotiace. Mne chleba nezlacnie tým čo napíšete. :-k
-BRAiK POWER-
 
BRAiK POWER
Príspevky: 98
Registrovaný: 3.2.2018
Auto: Len sechschrchle
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 21:51

Vlastne som si teraz uvedomil že máte pravdu a úplne som bol on the dark side. Najmä maco. Dosli mi dáta, bened neposlal kredYt za fajku. Pičus. Debata by mala teoreticky skončiť, soon.
Kenny: nono bebe kaka fuj fuj zly.
-BRAiK POWER-
 
Užívateľov profilový obrázok
banned
Príspevky: 765
Registrovaný: 21.10.2012
Kraj: Bratislavský

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 22:04

Cafte.

Jebe Vam? Brejk powder tak sa ta to dotklo? Ani ja nie som zastanca dpf off, uz ked si ma tu beriete do papul, ako som si pocital, cele som to necital - priznam sa. DPF na dizle proste musi byt, to, ze ked auto stoji 5000e a DPF 1000, tak si to nikto nevymeni je jasne, ale potom treba auto predat pod cenu s chybou DPF a kupit ine, alebo jednoducho vymenit. Akoze jebka vam? Nicime si svoj svet, svoje zdravie, si zober, ze takychto sociek bude viac, co nemaju na filter, vyjebu ho a potom to vsetko pojde do nas?? Ano, nemusis to ani dychat, tie skurvysynske (cafte Kiska) mikrocastice prejdu cez pory na tele (cafte porovce). Takychto buzerantov by som daval normalne do basy, je to vseobecne ohrozenie, toto je vaznejsi cin ako kobrakai 7 mesiacov v kuse vyvolava na kosicky sud, ze je tam bomba a kde nic tu nic, akoze original NIC!

Preco si si nekupil 335i bez DPF filtra? To mozes chipovat tiez a tesit sa z kopcov, a nejebal by si nam nase zdravie. Ako darmo teraz budem jebat do teba, lebo jeden veru svet nezachrani, a isto si po mojich slovach zajtra ten DPF nekupis, ale tak...

Ad STK - chlapci, na slovensku este dlho predlho bude trvat, kym sa dockame tomu, ze naozaj fyzicky budu vediet spravne zistit pritomnost DPFka, nebude to take jednoduche... A rikvaly - to, ze ta 120d dymila, nebola chyba DPF (moderny diesel v dobrej kondicii nedymi viditelne), musel mat daco v pici, trysky, turbo alebo hadice, vahu, proste hocico, alebo bol ukrutne cipnuty a ide lepsie jak jak m4powerova stvorka lizingova.

Ako vsimol som si, ze tancujete na nespravnom hrobe (cafte kuciak), tak sa nejebte, vela ludi nema DPF, nie je to spravne, ja som tiez proti tomu. Cafte sorosovci
banned... ...connecting people :)
 
K€nny
Autor témy
Príspevky: 292
Registrovaný: 27.4.2015
Auto: BMW 330D e91 M-packe
Kraj: Nitriansky

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Pondelok, 25. Júna 2018, 08:10

banned napísal:
Cafte.

Jebe Vam? Brejk powder tak sa ta to dotklo? Ani ja nie som zastanca dpf off, uz ked si ma tu beriete do papul, ako som si pocital, cele som to necital - priznam sa. DPF na dizle proste musi byt, to, ze ked auto stoji 5000e a DPF 1000, tak si to nikto nevymeni je jasne, ale potom treba auto predat pod cenu s chybou DPF a kupit ine, alebo jednoducho vymenit. Akoze jebka vam? Nicime si svoj svet, svoje zdravie, si zober, ze takychto sociek bude viac, co nemaju na filter, vyjebu ho a potom to vsetko pojde do nas?? Ano, nemusis to ani dychat, tie skurvysynske (cafte Kiska) mikrocastice prejdu cez pory na tele (cafte porovce). Takychto buzerantov by som daval normalne do basy, je to vseobecne ohrozenie, toto je vaznejsi cin ako kobrakai 7 mesiacov v kuse vyvolava na kosicky sud, ze je tam bomba a kde nic tu nic, akoze original NIC!

Preco si si nekupil 335i bez DPF filtra? To mozes chipovat tiez a tesit sa z kopcov, a nejebal by si nam nase zdravie. Ako darmo teraz budem jebat do teba, lebo jeden veru svet nezachrani, a isto si po mojich slovach zajtra ten DPF nekupis, ale tak...

Ad STK - chlapci, na slovensku este dlho predlho bude trvat, kym sa dockame tomu, ze naozaj fyzicky budu vediet spravne zistit pritomnost DPFka, nebude to take jednoduche... A rikvaly - to, ze ta 120d dymila, nebola chyba DPF (moderny diesel v dobrej kondicii nedymi viditelne), musel mat daco v pici, trysky, turbo alebo hadice, vahu, proste hocico, alebo bol ukrutne cipnuty a ide lepsie jak jak m4powerova stvorka lizingova.

Ako vsimol som si, ze tancujete na nespravnom hrobe (cafte kuciak), tak sa nejebte, vela ludi nema DPF, nie je to spravne, ja som tiez proti tomu. Cafte sorosovci

preco som si nekupil 335i? lebo na sk nic take na predaj nebolo v case kedy som si kupoval auto a von sa mi ist nechcelo a popravde som nemal ani cas..po tvojich slovach si DPF isto nekupim,lebo keby vies citat tak zistis ze uz ho mam doma kupeny... len tolko ktomu slohu co si napisal
ex:
Audi A3 8p (1.9tdi - 150ps/412nm)
Ibiza Cupra 6k2 (1.8T 20v - powered by BH Motorsport : 186ps/382nm)
Skoda Fabia Rs (1.9Tdi +soft=162ps/422nm)
Golf mk3 2.0 8v --> swap to VR6
BMW 320d Touring ( 110kw,6q)
BMW 330d (135kw)
VW Passat Combi (1.9Tdi 96kw)
AKTUAL:
BMW e91 330d M-Packet (290ps/618nm)
 
Užívateľov profilový obrázok
banned
Príspevky: 765
Registrovaný: 21.10.2012
Kraj: Bratislavský

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Pondelok, 25. Júna 2018, 09:17

Ved to normalne napis, ze nie nemal som cas, ale nemal som peniaze. Nemat neni hanba, hanba je robit ramena, ze mam a pritom teraz stojis na poste s poukazkou a ides vyplatit splatku...
banned... ...connecting people :)
 
K€nny
Autor témy
Príspevky: 292
Registrovaný: 27.4.2015
Auto: BMW 330D e91 M-packe
Kraj: Nitriansky

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Pondelok, 25. Júna 2018, 09:41

banned napísal:
Ved to normalne napis, ze nie nemal som cas, ale nemal som peniaze. Nemat neni hanba, hanba je robit ramena, ze mam a pritom teraz stojis na poste s poukazkou a ides vyplatit splatku...
toto naozaj napises? ja nehovorim ze som milionar,ale nieco mam a ver ze keby som chcel nejaku 335i ktora bola na slovensku tak by som ju vyplatil.. pises ako keby si ma poznal,pritom ta tu vidim prvykrat.. e91 ma vysla uz pomaly tolko ze som mohol mat f10 ale nejak ma to netrapi, co uz,vsetko nieco stoji..
to pises podla seba? ja momentalne pracujem(presne preto som nemal cas, lebo robim od rana so vecera) ..vies praca je to za co dostavas peniaze aby bolo na auto bez splatok.. ci to nepoznas?
tak pekny den na poste ti zelam,snad to stihnes dnes zaplatit aby neprisiel exekutor..
ex:
Audi A3 8p (1.9tdi - 150ps/412nm)
Ibiza Cupra 6k2 (1.8T 20v - powered by BH Motorsport : 186ps/382nm)
Skoda Fabia Rs (1.9Tdi +soft=162ps/422nm)
Golf mk3 2.0 8v --> swap to VR6
BMW 320d Touring ( 110kw,6q)
BMW 330d (135kw)
VW Passat Combi (1.9Tdi 96kw)
AKTUAL:
BMW e91 330d M-Packet (290ps/618nm)
 
jalfons320
Príspevky: 449
Registrovaný: 6.6.2018
Auto: som rozbil :(
Kraj: Bratislavský

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Pondelok, 25. Júna 2018, 09:46

do tyzdna tu chceme vidiet fotku a video tvojho auta zospodu s dpf, vdaka.
 
Užívateľov profilový obrázok
pistacik11
Príspevky: 4114
Registrovaný: 5.12.2009
Auto: 4 kolesa ma
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Pondelok, 25. Júna 2018, 09:51

jalfons320 napísal:
do tyzdna tu chceme vidiet fotku a video tvojho auta zospodu s dpf, vdaka.
Keď to nestihne pôjdeš ho nahlásiť na odbor starostlivosti o životné prostredie?
E65 745i pribehy-nasich-aut/e39-523i-winterauto-pohrebak-t110983.html
e36 M3 EVO http://www.bmwklub.sk/pribehy-nasich-au ... 52201.html
E46 330d ex
E39 523i touring ex
e36 325i coupe ex
e36 325i sedan ex
 
jalfons320
Príspevky: 449
Registrovaný: 6.6.2018
Auto: som rozbil :(
Kraj: Bratislavský

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Pondelok, 25. Júna 2018, 09:56

ako mozes mat na relativne nie az tak starom aute ako je E91 diesel dpf off.... neni ti to blbe akoze?

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných