... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E91 330d M-Paket: Kopcovy special z toho touringu asi nebude :-)

Nedeľa, 24. Júna 2018, 17:34

Braik rambo co ti pretiekol tampon ci co? Kde VMCK v ostatnych pribehoch podporuje ludi s dpf off? Co ho poznam tak picuje na kazdeho jedneho a pravom. Secia co maju dpf a kat off su chuje.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
BRAiK POWER
Príspevky: 98
Registrovaný: 3.2.2018
Auto: Len sechschrchle
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket: Kopcovy special z toho touringu asi nebude :-)

Nedeľa, 24. Júna 2018, 18:13

Zle som sa zrejme vyjadril. Omacka si vybera ludi ktorých hejtuje za DPF off a inde je ticho aj keď to číta a rieši sa to tam ale do tých ľudí si to nedovolí. Napíš z čoho konkrétne si nadobudol dojem z môjho textu že podporuje keď vytýkam že jednému hej a druhému nie aj keď sa o tom v téme rozpráva. Nenavážam sa do nikoho len upozorňujem na selektívny výber kde hejt aplikujú len podla veľkosti gulí.
Že ty spomínaš tampóny keď sa musíš zastávať frajerky.
-BRAiK POWER-
 
K€nny
Autor témy
Príspevky: 292
Registrovaný: 27.4.2015
Auto: BMW 330D e91 M-packe
Kraj: Nitriansky

Re: E91 330d M-Paket: Kopcovy special z toho touringu asi nebude :-)

Nedeľa, 24. Júna 2018, 18:17

Dobre, toto je posledny post co sem dam a koniec tohto vlakna...
Uz viackrat som si vsimol dvojity meter u klubakov (nielen co sa tyka dpf ale celkovo) ... ano , nemam NA AUTE dpf... ze odzvonilo autam bez dpf ktore ich maju mat? myslis ze nemam doma televiziu,internet ani nic podobne? ze si jediny kto cita a pocuva spravy? ze si jediny kto ma mozno znamych na stk? predstav si ze nie , to co si napisal ja dobre viem... ale viete co nechapem? naco sa ktomu OPAKOVANE vyjadrujes? Uz sa to tu riesilo, preklikaj si stranky,pohon si tam na komentaroch a vybavena vec... ja sem dam fotku auta a prvy komentar od niekoho musi byt v style : konci era aut bez DPF... wtf? to akoze naozaj? uz nieje do coho pichnut tak dokola to iste? Ja nehovorim, dpf tam mohlo zostat,ale co uz, nahodit ho na auto je momentalne pre mna najmensi problem...Uz sa to v mojej teme riesilo xyz krat a stale sa najde niekto neskutocne mudry kto to dokaze napisat znovu... Su tu temy o autach kde sa swapuju motory (do e30 zalozit biturbo a podobne - samozrejme bez dpf to je ok , who cares..), temy kde blatniky struhaju slize z pneu a vsetko je super,krasne a bombove..akurat vieme ze je tu jeden clovek co nema v e91 dpf tak ked mi stara neda zapichat,pustim sa doneho,sak co.. to swapovanie atd. akoze nieje nebezpecne hej? kludne to tu premenuj na greenpeace stranku...
Minule tu niekto pisal jak by dobre ze nepostavil ludi bez dpf pri stenu a strielal ich rad radom...a v inej teme si dobre ze nehonil na vykuchanej 330d bez dpf a dokonca to odporucal...
Toto cele tu sa netyka len mojej temy, ten dvojity meter som si vsimol uz davno... Nepisem tu o konkretnych ludoch,ale kto chce si najde presne o com pisem... clovek potrebuje poradit,to nevie napisat nikto nic...to nikto nieje mudry... ale akonahle sa najde nieco do coho sa da rypnut tak jeb, hned a kludne aj viackrat, ved to je take slovenske :-)
Tymto tu koncim, len take male info.. kedze uz nejaky cas riesim druhy vyfuk a iny soft, davam na znamost ze dpf na aute bude spolu s nerezovym potrubim..., uz je doma a ready,cakam len na majstra a jeho cas...v kazdom pripade ale dakujem Vomack za info ze koncia auta bez dpf, presne po tejto tvojej info som si ho utekal dnes v nedelu poobede zakupit na najblizsi jarmok...
Majte sa krasne :-)
ex:
Audi A3 8p (1.9tdi - 150ps/412nm)
Ibiza Cupra 6k2 (1.8T 20v - powered by BH Motorsport : 186ps/382nm)
Skoda Fabia Rs (1.9Tdi +soft=162ps/422nm)
Golf mk3 2.0 8v --> swap to VR6
BMW 320d Touring ( 110kw,6q)
BMW 330d (135kw)
VW Passat Combi (1.9Tdi 96kw)
AKTUAL:
BMW e91 330d M-Packet (290ps/618nm)
 
BRAiK POWER
Príspevky: 98
Registrovaný: 3.2.2018
Auto: Len sechschrchle
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket: Kopcovy special z toho touringu asi nebude :-)

Nedeľa, 24. Júna 2018, 18:20

A ja aj keď sa vyjadrujem jak najebané decko beneda a mpawra som sa snažil poukázať na to isté. Tož hierarchia v paludáriu musí byť.
-BRAiK POWER-
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 18:35

Sak co sa to tak dotklo. Ak ta reci o dpf takto dostanu tak niesi daky silny jedinec ze sa tu z toho zrutis. Tak jak pre teba aj pre braika, nie kazdy sleduje vsetky pribehy aby kazdemu picuval za dpf. Ja napriklad necitam ziadne ale aj tak su ludia bez dpf chuje, ani neviem kto si, len som sa tu zastavil troska vyofftopicovat k braik powerovi. Ale ak vas to potesi skocim do kazdeho dizlovehu pribehu aj s vomackom napisat ze dpf off je chujovina aby bola rovnopravnost.
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
BRAiK POWER
Príspevky: 98
Registrovaný: 3.2.2018
Auto: Len sechschrchle
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 18:43

Este raz pre medveďov. Reč bola o jedincovi čo tie príbehy isto číta a aj prispieva tak nevymýšľaj kritéria ako sa ti hodia, respektíve si nepochopil súvislosti. Nie o tebe. Ašpiruješ na littleBého právnika z emeriky. Píšeš čo sa opúšťam a ty tu brániš lekárnika jak mazura kotlebu. Nepíšem to rozčúlene ak to tak vyznieva. Máš svoju pravdu a neberiem ti ju. Len nevidím dôvod aby si ma presviedčal že tvoja je lepšia a univerzálna. Chápem ťa ak máš pod 30. Relax man, zapni RTVS1 bude fajn fucík.
-BRAiK POWER-
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 18:49

Nie je univerzalnejsia. Ako vies ze cita vsetky pribehy s dpf off. Svojim tvrdenim si v podstate vyhlasil ze v ostatnych (aj ked ich mozno necita) do dpf off nezabrda. Ja pisem to ze tak toho cloveka nepoznam a viem ze ked sa niekde pise o dpf off tak sa po tom rozbehne ako rottweiler po postarovi. Jo a kokociny nepozeram.

Na druhu stranu som tu uzasol ze sa tu niekto nervovo zosypal kvoli dakemu komentu o dpf off...
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
K€nny
Autor témy
Príspevky: 292
Registrovaný: 27.4.2015
Auto: BMW 330D e91 M-packe
Kraj: Nitriansky

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 18:52

no,pockaj pockaj..zas si nefandi ze to ze dokazes napisat dve suvisle vety sa ma dotkne tak ze by som kvoli tebe rusil temu :-D
ty nechapes? tu nejde o moje dpf,ale dobre..mas pravdu.. uz je to ok?
tu ide o nieco celkom ine, nie o tvoj komentar.. tak ci tak ta tu vidim prvykrat cize sa ma to nejak nedotkne kedze som doteraz nevedel ze existujes..
ci akoze,idealne si dat do podpisu ze moje dpf off sa uz riesilo na strane 12 v topicu,tak ak si chces pohonit a najdes to tam? vies, pre takych ako ty, co necitaju a mudruju? to by vyriesilo tie nezmyselne prijebane poznamky pod kazdym postom co sem dam , nie?
to ze tu ludia uplacaju stk lebo im nebrzdia auta je popici,ale chalan nema dpf, NAKU naneho :-D naozaj? chuju..
bodaj by to dpf bolo najvacsi problem sveta.. to by sa zilo..a dste raz pre tych co necitaju.. dpf uz je ready, cakam len na majstra, takze tak ci tak musim ukoncit topic, lebo nebude do coho picovat potom uz asi.. ahoj :-)
ex:
Audi A3 8p (1.9tdi - 150ps/412nm)
Ibiza Cupra 6k2 (1.8T 20v - powered by BH Motorsport : 186ps/382nm)
Skoda Fabia Rs (1.9Tdi +soft=162ps/422nm)
Golf mk3 2.0 8v --> swap to VR6
BMW 320d Touring ( 110kw,6q)
BMW 330d (135kw)
VW Passat Combi (1.9Tdi 96kw)
AKTUAL:
BMW e91 330d M-Packet (290ps/618nm)
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 18:56

A zase si sa opustil... keby ma trapilo tvoje dpf a tvoj pribeh tak ta citam odzaciatku takze to ze sa daco stalo na strane 12 mi je ukradnute.

Jo, takze uplacat stk kvoli ostatnym veciam je zlo ale prechadzat s vykuchanym dpf je v podstate uplne v pohode superska vec, lebo vsak oni mozu preco ja nie :D A hej, je to dost zavazna vec aj v celosvetovom meritku :)
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
K€nny
Autor témy
Príspevky: 292
Registrovaný: 27.4.2015
Auto: BMW 330D e91 M-packe
Kraj: Nitriansky

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 19:02

nie,ja sa neopustam, to si trosku mimo :-) ja mam dnes taku naladu ze mi ju nepokazi ani nejaky mudrlant na bmw klube :-) ... zjavne ta trapi ked mas potrebu sa ktomu vyjadrovat, nie? ja sa bezne nevyjadrujem k veciam ktore su mi ukradnute... takze niekde sa stala chyba v matrixe :-)
nie, superska vec je viesco? ked ti nejaky premotivovany drift king tu z klubu na svojej e36 zrazi zenu s deckom kvoli tomu ze zo 4 kolies brzdi jedno ;-)
Ty aj citas co pisem? Ci len zujes svoje zvasty a niesi schopny citat nieco ine? Ja dpf uz mam kupene aj s materialom na montaz noveho vyfuku :-)
A ano je, suhlasim.. lenze moje dpf je v porovnani s fabrikami ktore vypustaju take mnozstvo sraciek do vzduchu ze si to nedokazes predstavit zrnko piesku na pusti...a ano,teraz mi prosim napis ze zacat sa musi od tych malych problemov a dopracovat sa ktym velkym ( ktym spominanym firmam) ... a vies co? PRETO SOM SI KUPIL DPF :-)
ex:
Audi A3 8p (1.9tdi - 150ps/412nm)
Ibiza Cupra 6k2 (1.8T 20v - powered by BH Motorsport : 186ps/382nm)
Skoda Fabia Rs (1.9Tdi +soft=162ps/422nm)
Golf mk3 2.0 8v --> swap to VR6
BMW 320d Touring ( 110kw,6q)
BMW 330d (135kw)
VW Passat Combi (1.9Tdi 96kw)
AKTUAL:
BMW e91 330d M-Packet (290ps/618nm)
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 19:02

Som nevedel, ze si vediem evidenciu o kazdom DPFku na klube. Asi som si usb-cko s tym zoznamom zabudol na Adminskej chate :(
Braik daj si snickers, ja fakt netusim kto ma a kto nema dpf, tento pribeh som tu teraz nahodou zazrel. Obvykle kukam len pribehy aut bez duse...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
BRAiK POWER
Príspevky: 98
Registrovaný: 3.2.2018
Auto: Len sechschrchle
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 19:09

Netrep a nezavádzaj.
-BRAiK POWER-
 
Užívateľov profilový obrázok
Maco
Príspevky: 4541
Registrovaný: 5.11.2008
Auto: visavytena pajta
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 19:10

Ked ti pride normalne sa k obycajnej veci vyjadrit slohovou pracou tak prosim.... Chyba v matrixe nastala u teba lebo nereagoval som na tvoj pribeh (kedze som ani nevedel ze daky tu je) ale na braik powerov preteceny tampon. Keby si mal tych znamych na STK ako hovoris tak by si vedel ze to aby to auto brzdilo je to na co hladia aj ked mas vybavenu STK ale ok nevadi. Ano, aj auto co nebrzdi je zle ale hovorit ze vdaka tomu si mozem jazdit bez dpf je trosku uletene... Za to ze si si kupil dpf mas pacik to nepopieram. (toto tvoje porovnavanie s fabrikami ma asi taku vypovednu hodnotu ako ked niekto na zakaz plastovych slamiek lebo koncia v mori povie ze ale my sme vnutrozemska krajina preco nas to ma zaujimat)
bmwcoding.sk

BMWHJTRKLB
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 19:13

BRAiK POWER napísal:
Netrep a nezavádzaj.

Dobre, tak asi lepsie vies co mam v merku ako ja.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
BRAiK POWER
Príspevky: 98
Registrovaný: 3.2.2018
Auto: Len sechschrchle
Kraj: Zahraničie

Re: E91 330d M-Paket : Koniec pribehu

Nedeľa, 24. Júna 2018, 19:22

Ak ťa vidím prispievať v príbehoch kde sa to rozoberá a je evidentné že si to čítal a dlhodobo nereaguješ na DPF off ale ine chváliš/komentuješ, tak nemusíš mať zoznam a ani ja ho nemusím mať. Len máš zlú pamäť alebo len ohýbaš argumenty a názory tak ako ti to vyhovuje. Keď má niekto napríklad svetlá zrepasované síce kvalitne a draho tak stále su road ilegal ale to nevadí. Ani swapy. Kto nechce pochopiť nepochopí. Ale pokecali sme si. Asi som už starý.
-BRAiK POWER-

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných