... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Markusso
Príspevky: 137
Registrovaný: 28.1.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 15. Júna 2018, 08:27

peped čím viac rozmýšľať budeš tým sa to bude predlžovať a nebudeš vedieť akým smerom sa vydať aspoň teda u mňa to tak býva :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 18. Júna 2018, 06:18

Dobry system je jedna vec ale je pravdou ze velke percento robi montaz toho systemu aby vsetko fungovalo a islo ako ma aby si nebol sklamany tak je treba vybrat aj kvalitny system aj dobry servis kde s nim maju skusenost a namontuju ti to dobre
 
Užívateľov profilový obrázok
Peped
Príspevky: 1303
Registrovaný: 3.9.2006
Auto: g31 530d
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 18. Júna 2018, 13:10

Markusso napísal:
peped čím viac rozmýšľať budeš tým sa to bude predlžovať a nebudeš vedieť akým smerom sa vydať aspoň teda u mňa to tak býva :-D

Vzdy ma niekto na to nahovori a potom niekto iny odhovorí, je to 50-50, zatial do toho stiham tankovat, km nenajazdim vela. V poslednom case nad tým ani neuvazujem asi ho necham iba na benzin nakoniec, navratnost sa mi kazdym mesiacom znizuje :)
g31 530d
e61 550i LCI
e60 545i ex
e46 320d touring ex
e36 328i coupe ex
e36 325tds touring ex
 
Užívateľov profilový obrázok
Markusso
Príspevky: 137
Registrovaný: 28.1.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Utorok, 19. Júna 2018, 12:29

tak to si už ty vieš zvážiť, či sa ti oplatí, ako dlho si chceš auto nechať, koľko najazdíš, či by to malo zmysel, každý ti povie niečo iné, to je normálne niekto má s LPG dobrú skúsenosť niekto zlú, veľa záleží fakt od toho aký je to systém, či je kvalitný, či je pravidelne servisovaný aj kde bol montovaný, čiže aj keď je nejaký problém tak podľa mňa treba hľadať prečo vôbec taký problém vznikol, ja som rád, že LPG mám, že som do toho šiel, lebo mne sa to vrátilo a som rád, že nemusím dajak sa vzrušovať keď vidím tie ceny ako sa menia pri benzíne :-D

:-)
 
Užívateľov profilový obrázok
Zdobor
Príspevky: 71
Registrovaný: 31.1.2017
Auto: BMW X6
Kraj: Trnavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 20. Júna 2018, 08:52

Xavier jo daco na tom je ;)
Preto som to spravil tak ze som sa obratil na servis ktory je dovozcom LPG systemu ktory som chcel aby som si usetril dake tie problemy kere by mohli prist keby bol nespravne namontovany aspon taky pokojnejsi som bol ked som vedel ze vedia ze s tym robia
 
Užívateľov profilový obrázok
Flaco
Príspevky: 157
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 20. Júna 2018, 11:36

tankovat som aj ja stihal, len som nestihal zarabat tolko kolko som chcel jazdit :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
Humart
Príspevky: 85
Registrovaný: 6.2.2017
Auto: BMW Z1
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Štvrtok, 21. Júna 2018, 06:29

to je uz potom flaco ina vec :-D :-D :-D :-D

u mna az takyto problem nebol, ale ked som sa nejako dostal k tomu, ze mozem usetrit nejake peniaze a v pohode jazdit na aute jak doposial, tak mi to nejako nedalo aby som sa na to blizsie nepozrel a neinformoval co a jak ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
Flaco
Príspevky: 157
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 22. Júna 2018, 07:02

islo to do penazi, klamal by som keby som napisal, ze nie, ale ked som mal benzin tak som sa miestami este tak snazil krotit, ze nejdeme vsade autom, ale ze sa aj prejdeme, nech neminame zbytocne :-D Ale teraz toto uz neriesim vooobec naco :-D :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
janiik
Príspevky: 44
Registrovaný: 7.4.2017
Auto: e90 320d
Kraj: Žilinský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Pondelok, 25. Júna 2018, 08:07

hahaha je to par mesiacov co ja mam tartarini a povim ti ze som na tom podobne kde sa da tam ideme autom a ovela viac teraz chodime aj na vylety uz ma to tak neboli ked mame niekam ist a tankovat mam ist ale pohode to zvladam ja len dufam ze to tak aj dlho ostane lebo ma to stalo vela casu kym som sa k tomu dostal kym som to dal spravit tiez som to zvazoval z kazdej jednej strany a pritom keby som tolko nematuroval nad tym tak uz mohlo byt aj viac usetrene :(
 
Užívateľov profilový obrázok
xavier
Príspevky: 104
Registrovaný: 16.3.2013
Auto: e36 320d
Kraj: Trenčiansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 27. Júna 2018, 06:10

To je podla mna OK.
Horsie by bolo keby si si dal auto prestavat na LPG a chodil by si na nom menej ako ked si mal benzin, treba to vyuzit, ze cenovo je to dostupnejsie riesenie, ze aj ekonomicke a tiez ekologicke, cosi na tom je ;-)
 
klubak9
Príspevky: 21
Registrovaný: 20.10.2015
Kraj: Trnavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 27. Júna 2018, 08:12

xavier napísal:
To je podla mna OK.
Horsie by bolo keby si si dal auto prestavat na LPG a chodil by si na nom menej ako ked si mal benzin, treba to vyuzit, ze cenovo je to dostupnejsie riesenie, ze aj ekonomicke a tiez ekologicke, cosi na tom je ;-)

pochybujem o tom, ze by si dal niekto tu namalu lpg namontovat a potom by ho nevyuzival tak, ab by sa mi ako taka investicia aj niekedy vratila
 
Užívateľov profilový obrázok
janiik
Príspevky: 44
Registrovaný: 7.4.2017
Auto: e90 320d
Kraj: Žilinský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Štvrtok, 28. Júna 2018, 07:47

tak to u nas by nehrozilo prave naopak uvedomujem si aka je to vyhoda ze som to auto dal prestavat ze to ma nieco do seba ze sa uz nejako nemusime obmedzovat a mozme kedykolvek kamkolvek ist bez toho aby som sa rozculoval kolko penazi minieme len na cestu teraz sa tym netrapim a uzivam si to ze mozem takto jazdit a setrit a zadny stres ani nic to je najvac :-D :-D
 
Costa1
Príspevky: 87
Registrovaný: 10.2.2013
Kraj: Nitriansky

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Štvrtok, 28. Júna 2018, 14:06

to je pravda, uz asi tolko neratas, kolko minies na cestu, ze?
 
viktor31
Príspevky: 255
Registrovaný: 1.12.2014
Kraj: Prešovský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Piatok, 29. Júna 2018, 07:58

Ani to netreba nejako rátať, v podstate si zvyknutý pri benzíne, že ti odchádzajú permanentne peniaze z peňaženky a z účtu a to nie zrovna málo peňazí a keď sa tá suma teraz zníži, ktorú míňaš, tak to ani riešiť nemusíš, ani sa nad tým zamýšľať.
Treba si to užiť, kým sú tie ceny také aké sú, aj keď ja dúfam, že budú stále také aj za niekoľko rokov ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
Puppi
Príspevky: 69
Registrovaný: 16.3.2013
Kraj: Bratislavský

Re: Vaše skúsenosti s LPG (v 5er)

Streda, 4. Júla 2018, 11:23

ale obcas je fajn si pripomenut, ze kolko sme predtym utracali :-D Aby sme sa utvrdili v tom, ze sme urobili dobre rozhodnutie :-D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných