... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
spider212
Autor témy
Príspevky: 155
Registrovaný: 14.1.2017
Auto: BMW 5 GT
Kraj: Banskobystrický

Pukanie podvozku

Štvrtok, 7. Júna 2018, 22:11

Ahojte, ked pridem z cesty a auto odstavim dost mi puka v podvozku od tepla. Ked dam riadne na kotol autu a zacuvam do garaze tak aj z motora smrdiek akoby spalenu naftu a nasmradne mi aj chodba z toho. Teraz som menil dokonca vsetky filtre.
Mate to rovnake? Dakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
PristineShip
Príspevky: 3084
Registrovaný: 11.7.2016
Kraj: Trenčiansky

Re: Pukanie podvozku

Piatok, 8. Júna 2018, 02:41

kedze to z tvojej otazky tak vyznieva, tak len pre ujasnenie - davas autu krespapulu az do posledneho metra pred garazou, a potom ho zacuvas do garaze a hotovo? lebo od marca do oktobra by si bezne nemal pocut viac jedno dve puknutia niekde od vyfukovej sustavy pokial to auto poslednych par km pred cielom islo normalnym tempom, hoc sa mu predtym aj nakladalo ale malo aj cas sa "dochladit"
 
Užívateľov profilový obrázok
spider212
Autor témy
Príspevky: 155
Registrovaný: 14.1.2017
Auto: BMW 5 GT
Kraj: Banskobystrický

Re: Pukanie podvozku

Piatok, 8. Júna 2018, 05:30

povedzme ze na obchvate si to dam na 160km prejdem takym tempom asi tak 3km. Potom prejdem dalsich 7km normalnym tempom a supnem ho do garaze. To pukanie celkom chapem robilo mi to aj na hyundaii aj nie nie v tak hlasno ale zarazil ma ten spaleny smrad.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11607
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Pukanie podvozku

Piatok, 8. Júna 2018, 07:32

Ten spaleny smrad nebudu gumy?
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
Maroskoo
Príspevky: 123
Registrovaný: 3.11.2017
Auto: F10 530d
Kraj: Bratislavský

Re: Pukanie podvozku

Piatok, 8. Júna 2018, 07:40

samotne pukanie by nemal byt problem. mne tiez zvykne nejaku dobu pukat aj ked som predtym isiel naozaj kludnym tempom.
ale smrad by si citit nemal, nemoze ti niekde pomaly kvapkat olej, ktory sa na horucom motore odpari a citis spaleninu? mne povolilo tesnenie hlavy ventilov a padalo to rovno na vyfukove potrubie. vtedy isiel aj jemny dym spod kapoty.
 
Užívateľov profilový obrázok
spider212
Autor témy
Príspevky: 155
Registrovaný: 14.1.2017
Auto: BMW 5 GT
Kraj: Banskobystrický

Re: Pukanie podvozku

Piatok, 8. Júna 2018, 14:46

Z gúm to určite nebude. Ten olej mi príde reálny. Len problém je že ani nevidím kde by to mohlo kvapkat. Dym mi našťastie nejde.
Škoda že sa nedá nahrať ten smrad :D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných